• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Adam90

Member
Adam co z tym wędzidełkime było nie tak, że zrobiłeś zabieg? jak dla mnie wszystko wyglądało ok
Urolog tak stwierdził prywatny i na nfz, jak byłem na wizycie to bez wzwodu aż podskoczylem jak mi ściągał napletek i powiedział że za krótkie wędzidełko noi zrywalo nadrywalo mi się podczas sexu z 4 razy miałem naderwane
 

latek777

Active member
Adam to, że jest mniejszy to nie u ciebie pierwszego i nie ostatniego, wróci do normy, nie panikuj przecież ci kutasa nie obcięli, sam mam zamiar jeszcze podciąc wędzidełko bo też mnie ciągnie, miałem obrzezanie częściowe rok temu
 

Adam90

Member
No wiem ze nie uciął 😁 ale pierwszy raz widzę go takiego małego a przeszukalem cały net i nikt nie pisał o takim problemie po zabiegu stąd te moje nerwy, wiesz tam są różne nerwy które mogły by go skrócić ale dzięki za wsparcie i będę się modlił żeby wrócił do poprzedniej wielkości
 

latek777

Active member
Adam modlitwa ci nic nie da nie pisz bzdur, słabo szukałeś w necie, bo na zagranicznych forach piszą o tym, że rozmiar jest mniejszy po obrzezaniach, i ogólnie po zabiegach na penisa
 

nope

Well-known member
@Adam90 nie moze ci sie zmniejszyc penis od zabiegu wedzidelka. Usuwany jest kawałek skóry a nie ciała jamiste i nikt ci tam nie grzebał tak głęboko nie panikuj to raz a dwa ze na poczatku pacjent bedzie skurczony ze stresu , takie porównanie ci dam ze jakbys na mrozie zaczal na golasa biegać to też ci sie skurczy. Kolejna rzecz ze problem z twoimi erekcjami moim zdaniem nie leży w wędzidełku.
 

latek777

Active member
Nope wiele osób opisuje problemy po zabiegach, to nie jest wyssane z palca, oczywiscie, ze fizycznie nie wycina się kawałka penisa, ale co z tego jak wizualnie będzie mniejszy? u mnie w czasie spoczynku wygląda gorzej niż przed zabiegiem, miałem obrzezanie częściowe
 

nope

Well-known member
No ale jak ja mam w to uwierzyc ? Ja mialem calkowite i fiut wyglada tak samo w spoczynku pod wzgledem wielkosci. Nie uwierze ze komus PRZEZ zabieg wedzidelka albo obrzezania CZESCIOWEGO fiut zmaleje.
 

nope

Well-known member
To ze wyglada gorzej po czesciowym to nie jest moja wina i to nie rzutuje na wielkosc pendraka. Pozatym jakie problemy po zabiegach? Duzo ludzi narzeka ze ma problemy z erekcjami i zrobilo zabieg obrzezania i potem zwalaja na obrzezanie a potem jak zrobia badania i zaczna to sprawdzac to na wyniku tablica mendelejewa sie robi ze schorzeniami ale winne jest wyciecie kawalka skóry. Jedyne w co uwierze to ze jak komus sie zrobi ultra low&tight to bedzie miec problemy z DOZNANIAMI a nie z wielkością albo ze komus ktos wytnie za duzo skóry i zrobi "pochowanego" fiuta to proste ze zmaleje bo sie schowa pod skórą od brzucha.
 

latek777

Active member
Nope właśnie mi chodzi o ten efekt tzw pochowanego fiuta, w opadzie u mnie tak własnie jest, we wzwodzie nie ma różnicy przed czy po obrzezaniu częściowym, oczywiscie problem z erekcją to u mnie sprawa hormonów a nie wina wycinania skóry, myślę jeszcze na usunięciu wędzidełka bo też nie jest do końca tak jak powinny być
 

Adam90

Member
@Adam90 nie moze ci sie zmniejszyc penis od zabiegu wedzidelka. Usuwany jest kawałek skóry a nie ciała jamiste i nikt ci tam nie grzebał tak głęboko nie panikuj to raz a dwa ze na poczatku pacjent bedzie skurczony ze stresu , takie porównanie ci dam ze jakbys na mrozie zaczal na golasa biegać to też ci sie skurczy. Kolejna rzecz ze problem z twoimi erekcjami moim zdaniem nie leży w wędzidełku.
Moim zdaniem też nie leży problem w wedzidelku ale tak chciał urolog... Tak jak pisałem innej pomocy na problem z erekcja nie dostałem, żadnych badań tylko tabletki i zabieg wedzidelka, dzięki za rady, jeszcze chciałem spytać czy to że jest taki skurczony może też zależeć od tego że chodzę z nim cały czas ku górze? Tak mi kazał urolog chodzić przez tydzień, mam nadzieję że jak teraz zrobiłem ta cholerna plastyke to mi pomogą dalej z ta erekcja, teraz też mi się ciężej ściąga ta skórę za żołedzia od dwóch dni i tak boli jak chce dalej ściągnąć i czerwone się trochę zrobiło tam w ujsciu grzyba
 

latek777

Active member
Adam wyklucz wszelkie możliwe mechaniczne, organiczne przyczyny braku erekcji, a potem bęziesz myślał co robić dalej, i nie przejmuj się na zapas wiem, serio są o wiele gorsze problemy wiem łatwo pisać, ale ja to samo przechodzę
 

nope

Well-known member
@Adam90 mimo iz erekcjami problemnnie lezy w wedzidelku to i tak dobrze ze je przerobiles jezeli ci pękało bo to droga do nikąd. Będzie spokój. Nie przejmuj sie poki co tym napletkiem. Wszystko opuchniete miales ciete i zabieg to i napletek gorzej smiga. Na spokojnie i poczekaj do wygojenia, wtedy bedziesz mogl stwierdzić.
 

Adam90

Member
Nie wiem czy źle zrobiłem ale dziś się masturbowalem, oczywiście ostrożnie i nie trzymałem się za żołedzia tylko tak na końcu penisa, dostałem dużego wzwodu przez jakis czas czasem opadł na chwilę a potem był wielki, miałem duży wytrysk, zrobiłem to po 10dniach od zabiegu, widzę że się na wedzidelku nic nie zmieniło oprócz jednego miejsca lekko jest czerwone ale to już wcześniej było bez masturbacji, i widzę że mi z jeden szef zniknął ale to już z dwa dni temu ten najbliżej cewki moczowej.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
R Czy mój penis jest normalny Obrzezanie 5
K Kurczacy sie penis i moszna Obrzezanie 16
S Penis Inne 2
G Penis - Blizna Po zabiegu obrzezania 5
K Suchy penis i czewrona bolaca plama po masturbacju Inne 1

Podobne tematy

Do góry