• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Złamanie prącia!!!!

aby

New member
Koledzy stało się coś okropnego, myślałem że mój sprzęt jest niezniszczalny a jednak złamał się ę jak długopis 🙊. W nocy z 2 na 3 maja gdy kochaliśmy się z moja partnerką i co najlepsze (pozycja na misjonarza) partnerka już doszła kilka razy a mi trochę brakowało więc robiłem głębokie i mocne ruchy, nawet troszkę wyciągałem na zewnątrz i wkładałem go mocniej już dużo mi nie brakowało żeby dojść i nagle strzelił w środku w pochwie (kurde szok) wyciągnąłem go i chwyciłem ręka z bólu po chwili patrzę a on zgięty w lewą stronę i krew się leje. Partnerka zaczyna płakać (jej się nic nie stało, nawet nie poczuła żadnego bólu) a ja wyleciałem na środek pokoju i go trzymam. Partnerka zadzwoniła na pogotowie i opowiada ale nie kazałem żeby przyjechali, że pojedziemy sami. Był jeszcze z nami syn 2,5 lat który spał. Po jakimś czasie już bulu nie czułem, ale sobie mówię że pójdę jeszcze do ubikacji że może coś będzie mi się chciało (może 2) i tu się zaczęło, chciałem się wysikać mocz leci gdzieś ale nie wylatuje, ból niesamowity członek puchnie maksymalnie a ja się zwijam i ryczę z bulu. Mdlalem , poty zimne i wszystko naraz. Zapakowaliśmy się i jedziemy 30km od ośrodka w którym byliśmy nad morzem. Jestem w szpitalu, podobno już chirurg już czekał na mnie. Mówię że mi się sprzęt złamał pokazuje a tam już duży bakłażan krew leci. Po oglądali zrobili usg owineli go bandażem i kazali jechać do innego szpitala ponad 100km od nich do uniwersytecki szpital kliniczny nr. 2 w Szczecinie. Tam trafilismy gdzieś koło 3 w nocy. To samo usg i mówią że coś koło 9 rano będzie operacja, przeciągała się bo ktoś przyjechał z rana cięta brzucha, finalnie 10:30 poszedłem sam na blok operacyjny (przed jeszcze raz kąpanie i to samo koszmar znów sikam do środka i nie wylatuje, ból, ból i płacz).

O 15 obudziłem się już na sali pooperacyjnej z godzinę jeszcze poleżałem i zawieźli mnie do pokuj. Tam zaglądam pod kołdrę i widzę pocięty sprzęt, cały siny łącznie z jajami. W niedzielę dostałem wypis do domu i pojechaliśmy, ale 20 maja muszę tam wrócić na wyciągnięcie cewnika. I to taka moja historia. Do czego zmierzam, od prawdo jądra do góry około 5cm jestem pocięty ok rozumiem, ale jeszcze mam rozcięty myślę że gdzieś do połowy napletek. Lekarz w skróconym wypisie zaznaczył że po leczeniu zozwqzany planowany zabieg obrzezania. Cxy to jest konieczne, wiem mam jeszcze nie wygojone sprzęt ale już się martwię jak to będzie i czy muszę to zrobić. Jak to wygląda z waszej strony którzy już to mają zrobione, a może to rozcięcie zszyć i będzie dobrze. Na seks nigdy nie narzekałem byłem w tym dobry, partnerki zadowolone i to bardzo. Teraz siedzę i myślę czy tym obrzezanie czasami sobie nie zaszkodzę.

Jeżeli jest ktoś w temacie napiszcie coś o tym.

Postaram się wrzucić zdjęcia z tego całego przypadku, dajcie chwilkę.

Fotki.
Fotki są od samego początku do dnia dzisiajszego, są już duże zmiany na plus. Ale jest duży problem, zaczyna się o godzinie 24 i trwa do samego rana, a mianowicie wzwód nie mogę spać przez ten ból. Mam tam w środku pozszywwne, cewka moczową była przerwana więc też jeż chyba pozszywana i jak mi staje w nocy to się zwijam z bólu,l. Żadne tabletki nie pomagają, chodzę do lodówki po zimna butelkę piwa i przykładam do penisa. Na chwilkę jest ok, odkładam do lodówki idę do łóżka kładę się i za 5 minut to samo staje mi i znów łażę po domu aż opadnie i się zwijam o 3 - 4 już się poddaje robię kawę i siedzę, nie wiem ile to jeszcze potrwa 🙊masakra.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Dawid88

Active member
Wyrazy współczucia. Stało się i myślę, że warto teraz najpierw zaczekać aż się zagoi, ocenić jak będzie wyglądał i jak działał.
 
  • Like
Reactions: aby

morgan66

Active member
hej, no rzeczywiście nie łatwo się ogląda te zdjęcia -współczuje. Jak jest bardzo ciężko z tymi wzwodami to są tabletki na obniżenie potencji, niektórzy urolodzy przypisują to po obrzezaniu. Co do Twojego pytania o obrzezanie, to 1) w znacznej większości przypadków nie wpływa to na sprawność, a czasem ją nawet podnosi 2) wydaje mi się, że zaplanowali Ci zabieg obrzezania bo póki co działali w trybie "emergency" i rozcięli/zszyli tak, że pewnie nie będziesz zadowolony z efektu estetycznego i trzeba będzie to jakoś poprawić. Trzymam kciuki.
 
  • Like
Reactions: aby

góral

Active member
Fotki są od samego początku do dnia dzisiajszego, są już duże zmiany na plus. Ale jest duży problem, zaczyna się o godzinie 24 i trwa do samego rana, a mianowicie wzwód nie mogę spać przez ten ból. Mam tam w środku pozszywwne, cewka moczową była przerwana więc też jeż chyba pozszywana i jak mi staje w nocy to się zwijam z bólu,l. Żadne tabletki nie pomagają, chodzę do lodówki po zimna butelkę piwa i przykładam do penisa. Na chwilkę jest ok, odkładam do lodówki idę do łóżka kładę się i za 5 minut to samo staje mi i znów łażę po domu aż opadnie i się zwijam o 3 - 4 już się poddaje robię kawę i siedzę, nie wiem ile to jeszcze potrwa 🙊masakra.
Trzymaj się współczuję bardzo
 
  • Like
Reactions: aby

aby

New member
W poniedziałek 20 maja jadę do Szczecina na ściągnięcie cewnika i kontrole to będę coś więcej wiedział.
 

Adamek1

New member
Przesrane doświadczenie. Współczuję. Co do obrzezania to polecam laserowo 21 dni i praktycznie sprawa załatwiona. Co do stylu obrzezanie niewiadomo która metoda będzie lepsza i estetyczna po tym incydencie, high and tight czy low and tight. Co do doznań po obrzezaniu.. święta wojna jednym lepiej innym gorzej. Będziesz musiał nauczyć się trochę na nowo i partnerka też . I tak się zastanawiam może jak już masz partnerkę z którą masz dzieci to nie będzie konieczne a blizna nie będzie taka zła z czasem się wyrówna czy coś.. chyba że będzie uciskać i boleć wtedy raczej nie będzie wyjścia.
 
  • Like
Reactions: aby

Wwwedzidelko

New member
Hey. Na nocne wzwody poproś o hydroksyzyne, oraz relanium na wypadek jeśli hydroksyzyna nie da efektu. Powinny ustąpić, po co masz cierpieć. Mi po obrzezaniu lekarz wypisał taką kombinację, na nocne wzwody. Trzymaj się i szybkiego powrotu do zdrowia
 
  • Like
Reactions: aby

Dariodario

New member
Trzymaj się! Co mogło być przyczyną? Lekarze może na coś konkretnego wskazywali?

Pytam ponieważ z tego co opisałeś powyżej (strzelił w środku) nie wygląda to na złamanie w wyniku np. Zderzenia z partnerką, jakiegoś innego incydentu.
 
  • Like
Reactions: aby

aby

New member
Cześć, wygląda na to że partnerka (narzeczona) od 6 lat z którą mam 2,5 letniego syna się przesunęła jakoś dziwnie. Bo jej już nie ma ze mną 🤷‍♂️😒. Ponad tydzień przed naszym planowanym wyjazdem na majówkę długi weekend złożyła 25 maja w Olkuszu w sądzie papiery o alimenty a w środę 15 mają je odebrałem z poczty u siebie w miejscowości. Tak że teraz patrząc na to z boku śmiem powiedzieć że to mogło być celowe zdarzenie.
 

aby

New member
Co złamała ci kutasa celowo? :unsure:
Tu się chyba historia kroi jak w "dlaczego ja?" ;)
Nie wiem co mam myśleć o tej całej sytuacji. Partnerka była zaborcza , zazdrosna ale nie miała żadnego powodu dla mnie była tylko ona. A tu taki numer , to musiało być jakoś planowane , jak można żyć z kimś i na boku pisać pismo o alimenty i złożyć je do sądu , następnie planować i pojechać na wspaniały długi weekend razem z synkiem a po tygodniu od przyjazdu dostajesz pismo z sądu i zonk ...jak to ??? A ona mówi mi że nie myślała że tak szybko przyjdzie to pismo :) i nastepne tłumaczenie że może za rok lub dwa bedzie chciała wziąć kredyt w banku i co powie że jest razem z narzeczonym i jakie dochody ma :) masakra. Nie umiem się pozbierać i do głowy mi nie wchodzi jak można tak podstępnie zrobić .
 
  • Sad
Reactions: drj

morgan66

Active member
No słabe to jej zachowanie z tymi papierami... Ale celowe działanie na złamanie penisa (zwłaszcza w pozycji na misjonarza) to chyba jednak bardzo mało prawdopodobne...ciężko coś takiego wymyślić, słyszałem/czytałem o zerwanych wędzidełkach, ale z taką sytuacją spotykam się 1 raz.
 

aby

New member
Tak czy inaczej sam zostałem z tym bałaganem. A na dodatek od 2 dni mnie boli jak oddaje mocz , chyba cewka jest w srodku zapchana, widze jak lecą jakieś skrzepy z krwią przez rurke do cewnika a część moczy wylatuje mi normalnie przez penisa i zwijam się z bólu . Musiałem kupić pampersy i jutro z rana wsiadam w pociąg i jade do szczecina do kliniki .Wizyte mam dopiero na poniedziałek umowiona ale nie bedę czekać , mam 380km i właśnie tam mi kazali przyjechać do nich na ściągnięcie cewnika i sprawdzą czy wszystko jest ok.
 

Adamek1

New member
Jak się wali to cały świat bracie. Słuchaj spróbuj jakoś podpytać i nagrać lub mieć wiadomość jak się przyznaje czy sugeruje że to było specjalnie, ale wątpię żeby była do tego zdolna. Trochę wszystko potrwa ale jak przetrwasz to tylko cię to wszystko wzmocni a będziesz miał historię jak z filmów do opowiadania na randkach 😀
 
  • Like
Reactions: aby

Adamek1

New member
Zastanowiłbym się nad L4 od psychiatry bo chyba jest to 100% a będziesz potrzebować i kasy i czasu żeby wszystko ogarnąć
 
  • Like
Reactions: aby

Danzig

Member
w większości przypadków za L4 od psychiatry przysługuje 80% wynagrodzenia. Jedyny wyjątek, to zwolnienie lekarskie od psychiatry wystawione dla pracownicy w ciąży
 

Podobne tematy

Do góry