• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zestaw ringów do rozciągania stulejki.

olekf646

Active member
Jak nie widzisz sensu udowadniania czegokolwiek, mając na to dowody, to po co się tu udzielasz próbując coś wcisnąć bez pokazywania tych dowodów? Tworzysz jakieś bajki o rozciąganiu wędzidełka, nigdy nie miałeś krótkiego wedzidełka bo nigdy byś nie dał rady go rozciągnąć, jest to śmieszne co ty próbujesz tutaj przekazać a jeszcze śmieszniejsze jest twoje próbowanie udowodnienia jednocześnie nie chcąc tego udowodnić,przeczysz sam sobie i nie jesteś konsekwentny w tym co piszesz,wrzucasz fotkę z tyłka która nic nie mówi,piszesz o tym rozprawki ale nie masz czasu wrzucić zdjęć"Gdybym był bardziej odważny zaprezentowałbym zdjęcia moich rezultatów krok po kroku. " To weź mi wyślij zdj w prywatnej wiadomości, jestem bardzo ciekawy jak to wyglądało u ciebie,nikt cię nie rozpozna po zdjęciach więc nie rozumiem o jakiej odwadze mowa lub jej braku
 
Ostatnia edycja:

Nieznany657

New member
Wytłumacz mi w takim razie czym fizycznie różni się tkanka wędzidełka albo napletka od reszty skóry i dlaczego nie da się ich rozciągnąć, konkretnie. Bez przerwy się próbuje dowiedzieć od takich jak Ty i wtedy nikt mi nie potrafi odpowiedzieć.
Niczego nie próbuje nikomu wcisnąć ani udowadniać. Zmyśliłeś sobie coś i przypisujesz to do mnie. Ja jedynie opisałem to jak rozciągałem napletek i przy okazji pod wpływem tego rozciągania rozciagnęło mi się wędzidełko, po to by ci którzy nie chcą się obrzezać wiedzieli że jest alternatywa. I właśnie dlatego się tu udzielam, ze zwykłej bezinteresownej chęci pomocy. Nie potrafisz wskazać nawet cienia dowodu dlaczego to nie jest możliwe i od nikogo tu takiego nie przeczytałem.
Nigdzie nie napisałem że nie mam czasu wrzucić zdjęć, więc znowu wymyślasz sobie chochoła do obalenia.
Zastanów się po co miałbym zmyślać głupoty i wymyślać jakieś metody rozciągania? To bez sensu. Wiesz mi że mam lepsze rzeczy do roboty. Bez przerwy zwracam uwagę na środki bezpieczeństwa, żeby nikt przez nieuwagę i pośpiech nie zrobił sobie kuku.
 

morgan66

Active member
@Nieznany657 ja już w tym wątku napisałem co myśle o tych ringach więc nie będę się powtarzał. Nie wnikam też czemu nie chcesz wrzucić zdjęć jak było lub chociaż jak jest teraz - to Twoja sprawa. Natomiast też zaakceptuj, że siłą tego forum jest właśnie dzielenie się własnymi doświadczeniami głównie w postaci zdjęć - tak druga osoba nabiera zaufania, że dana metoda/lekarz działa/jest dobry. Wrzucenie czegoś z wikipedii i napisanie - o - u mnie wyszło to super nie wzbudzi raczej zaufania. Nie mówimy np. o leczeniu zapalenia prostaty gdzie może opis odczuć jest ważniejszy, tylko o stanie napletka gdzie 1 zdjęcie powie więcej niż 2 strony tekstu...pzdr
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Stan po 3 miesiącach rozciągania Stulejka 35

Podobne tematy

Do góry