• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zdejmowanie pierwszego opatrunku.

nope

Well-known member
No w sumie jak sie nie czujesz na silach i nie wiesz za bardzo jak to zrobic to może lepiej nie :D odezwij sie do lekarza zeby ci wyciagnal. Mi lekarz wyciagnal szwy
 

Pppawie

Member
Spróbuję codziennie brać kąpiel (bo słyszałem, że to bardzo pomaga szwom wyjść) i jeśli nie wyjdą "same" to najwyżej pojadę do lekarza
 

MKD

Active member
3 tygodnie w zupelnosci wystarcza i szwow mozna sie pozbywac. Ja miedzy 3 a 4 tygodniem mialem ich tylko 6, ktore sie tak naprawde wchlonely i je palcami wyciagalem leciutko ciagnac. One byly na 1mm max w srodku wiec wychodzily.

X osob pisalo, ze mieli nie ladne blizny po szwach jak trzymali za dlugo wiec przemysl to
 

nope

Well-known member
Oczywiscie ze @MKD ma racje. Miałem szwy 4 tyg, wrastały już w skórę i mam 3 ślady z lewej strony po nich w postaci kresek jak tory kolejowe. Gdybym był doinformowany to w 2 tygodniu juz bym usuwał dzień po dniu szwy ale oczywiscie nie ma reguły i nie chce nikomu źle doradzić
 

Pppawie

Member
Zadzwoniłem do lekarza, który mnie operował i powiedział, żebym absolutnie nie "ruszał" szwów, gdyż zwyczajnie wchłoną się one wtedy gdy wszystko się wyleczy.
 

Podobne tematy

Do góry