• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

Marcinns

Member
No to konretny pech. Generalnie jak robiłeś u niego to badanie to brałes gdzieś próbkę i ja zanosiles czy zostawiałeś tam u niego (z tego co pamiętam ja zanosiłem tylko tam do recepcji do dziewczyn)
 

abst3

Well-known member
Jest jeszcze jedna opcja badbak tam na pewno coś wychodzują, tak się od dawna zastanawiam czy jest ktoś komu tam nic nie wychodowali ?
Był tutaj taki użytkownik procek, miał bakterie faecalis w prostacie potem wyszło czysto i domniemuje, że badania robił właśnie w badbaku więc raz wyszło drugi raz nie wyszło. Ja robiłem w badbaku i wyszło w płynie z prostaty i w cewce gdzie indziej czysto czyli co podeszli do tego na zasadzie - a chuj wpiszmy mu faecalisa w prostacie?
 

jarcy

Well-known member
Od co najmniej pół roku się nad tym zastanawiam, bo to jest bardzo niebywałe, że w kilku nie wychodzi a tam wychodzi. Jak się mocno zdeterminuje to chyba i ja dam tam wydzieline i zobaczymy. W 3 rożnych labolatoriach gówno wyszło- znaczy w jednym klebsiella bardzo nieliczna. 2 z tych 3 to szpitlane i 3cie alab.

A co myślisz, że w naszym pieknym kraju to nie jest możliwe? I nie dzeja się niesłychane sytuacje? Pewnie zapytasz po co ? Ale odpowiedz zawsze jest taka sama, ale na pewno ją znasz.
Ja nie twierdzę, że coś takiego ma miejsce żeby nie było, że jestem prowodyrem teorii spiskowych. Jestem w takiej samej hujowej sytuacji jak my tu wszyacy i chciałbym aby tam diagnoza byla 100% ale do monentu kiedy ktoś po tej ich doagnozie się nie wyleczy to dla mnie bedzie to tylko kartka nic nieznaczącego papieru z napisem o jakiejś bakterii i tyle
 

Ptaku

Active member
Tak chodziłem. Co prawda z przerwami, ale dr Łogina znam bardzo dobrze. Mógłbym wiele powiedzieć ale elaboratów pisać nie będę. Moim zdaniem mam mieszane odczucia. Trochę pozytywów, trochę negatywów generalnie z przebiegu tempa wizyty. Dałem mu jeszcze szansę bo w promieniu 100 km od Gorlic czy Nowego Sącza nie wiem czy idzie znaleźć kogoś skuteczniejszego. Niestety z moim przypadkiem do tej pory przegrywa.
 

Grom

Well-known member
U mnie było z nasieniem tak:
Pół roku temu pseudomonas aeruginosa wzrost obfity i nasienie brudnożółte, galaretowate i bolesny wytrysk,
Trzy miesiące temu pseudomonas aeruginosa wzrost minimalny i nasienie białe, bez galarety lub jej minimalna ilość i bezbolesny wytrysk.
Obecnie nasienie bez zarzutu.
 

Marcinns

Member
Wtedy jak wyszły mi leukocyty (kurcze mogłem od razu robić posiew) to robiłem w Krakowie w Gyncentrum. Oddanie nasienia na miejscu od razu lab się za to zabiera umawiasz się na dana godzinę
 

góral

Active member
Marcinns jak robiłem badanie wydzieliny na Węgierskiej u Łogina to dostarczałem na Lwowska a oni do Synewo laboratorium a jak na Żywieckiej to zostawiał w recepcji i szło do Synewo
 

Ptaku

Active member
Wczoraj przyjąłem ostatni 10-ty zastrzyk genty. Ciężko powiedzieć czy E.coli wybita. Mocz nadal mętny, jądro trochę pobolewa, prostata od kilku dni mi jednak nie doskwiera.
Posiew ma być wykonany za 2 tygodnie.
Nie wiem jak po tych zastrzykach teraz funkcjonować. Jestem tak cholernie obolały, że śpię max 4-5 godzin na plecach. Przekręcenie się na bok powoduje ból nie do zniesienia. Nie mówiąc by usiąść w aucie albo o cokolwiek się oprzeć. Nie wiem czy tylko moje ciało tak źle znosi zastrzyki ale oby tylko był z tego rezultat.
 

Grom

Well-known member
Ciesz się Ptaku, że nie ogłuchłeś. Świetna wiadomość co do prostaty. Moja bakteria jest bardzo wrażliwa na gentę więc uważnie obserwuję Twoją kurację. Powodzenia, oby mocz się wyklarował bo to zawsze niepokoi.
 

Grom

Well-known member
A na co ta bestia wrażliwa? Bo jeśli na jakiś mało inwazyjny antybiotyk to można ją ubić. Oczywiście ja bym jeszcze zbadał wydzielinę z prostaty aby mieć pewność, że żadnego typowego tlenowca nie ma.
@Jerzy W kiedy zaczynasz kurację po covidzie?
 

Podobne tematy

Do góry