• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

jarko17

New member
Re: ZAPALENIE PROSTATY

dandelion85 napisał:
Sama cytoskopia i usuwanie zwężenia bolało? Miałeś jakieś znieczulenie?

Jak narazie jest zajebiście;) Sikam 4-5 razy w ciągu dnia a nie jak wtedy okolo 15-20 :shock:

Sam zabieg praktycznie bezbolesny. Dostałem jakieś 2 taletki przed(Chyba nie był to głupi jaś byłem świadomy) i jak wszedłem na salę zabiegową dostałem zastrzyk w okolice podbrzusza - znieczulenie. Samo abdanie cystoskopem i usunięcie zwężenia trwało może 15- 20 minut i po znieczuleniu czułem może tylko jakis dyskomfort ale bez bólu.

Naprawdę byłem w 99 procentach przekonany, że to prostata a to te zwężenie przy prostacie dawało takie objawy... O ile wiem to można też zwężenie wykryć poprzez zdjęcie RTG podając środek promieniujący do cewki ale cystoskopia jest chyba bardziej wiarygodna...

Narazie przyzwyczajam sie do nowej rzeczywistości bo ostatnie pół roku dla mnie to nie życie. To ciągły ból, strach.... Mam nadzieję że do ponownego zwężenia nie dojdzie... jest OK!:)

Zdrówka Wszystkim! :D
 

blablabla82

New member
Re: ZAPALENIE PROSTATY

Słuchajcie jestem świerak cy ktos słysał o zapaleniu prostaty - po zażyciu leku na porost włosów propecia - to finasteryd ( w zasadzie powinien łagodzic objawy przerostu prostaty ) Pytanie jest poważne - mi jeden lekarz zrobil usg i na nim niema nic mówi że nie jest powiekszona i nie ma sladów eby był stan zapalny - Drugi mówi że to wogule nie jest argument ( i jeszcze mi chce uciąć wedzidełko )
 

blablabla82

New member
Re: ZAPALENIE PROSTATY

Pozatym sikam tak dziwnie i mam pogrubione ujscie cewki ale pozatym nigdzie indziej mnie nie boli ponizej żołędzia CZy to zapalenie prostaty?????/
 

dandelion85

New member
Re: ZAPALENIE PROSTATY

Spokojnie opisz co ci się stało. Byłeś zdrowy, nic nie dzialo sie i wziales lek na porost wlosow (ktory tez na prostate jest) i jakis objawow dostales od strony ukladu moczowego? Jakie objawy masz?
 

blablabla82

New member
Re: ZAPALENIE PROSTATY

Brałem drugą serie Propeci - i wystąpił u mnie skutek nie porządany czyli (no cos jakby problem erekcją) Ten lek to finasteryd - jednak to opakowanie było jakies dziwne bo zaraz po dwóch tabletkach dostałem syfków na twarzy. (wziołem moze z 10) Wtedy też chyba pociągłem mocno napletek w dół i nie wiem czy nie naderwałem czegoś - tzn krwi nie było ale zaczeły sie problemy (to było podczas masturbacji)- Mój strumień jest roz.... no nie jest to prosta kreska(wylatuje tak na boki) , ciśnienie też nie to, i tak jest ze 3 lata. Acha ujscie cewki jest pogrubione i tak patrze jak ujscie cewki jest NIE obrzękniete sika mi sie swobodnie a jak jest opuchniete no to ciezko mi ten mocz wypchać i mam wrażenie że tam zostaje troszke. NIE mam bólu poniżej wędzidełka w zadnych pachwinach ani w podbrzuszu ani w kryżach (moze raz miałem cos takiego i niewiem co to było i czy to była grypa czy co bo mnie wszystko bolały jadra tez i miałem gorączke)

OB wyszło mi 1 kiedys jak robiłem, lekarz drugi zrobił usg prostaty i powiedział że jest wszystko w porządku i badanie per rectum powiedział ze wsystko w porządku . Natomiast inny (bardziej sławny ze sie wyraze (gdy mu powiedziałem ze 3 lata i po wytrysku gorzej (tzn ujscie robi mi sie strasnie grube wtedy) powiedział przewlekłe zapalenie prostaty - czopek i antybiotyk, pozniej CYNK, pozniej znowu ze echinacea. Wzwody mam takie no stoi ale to tez nie to . Mam wrazenie e boli mnie cos na napletku i bede dawał do działu wędzidełka. No ale jestem strasznie skołowany. Tamten na usg ani nie spojrzał i powiedział (jak sie go zapytałem na jakiej podstawie on tak twierdzi a on że przez badanie per rectum a drugi powiedział że nie widzi problemu z prostatą (obaj chcą mi zrobic plastyke wędzidełka (ten drugi ostatnio wpadł na pomysł obrzezania - Jestem podłamany Tą prostatą jakie są wasze doswiadczenia (krwi nigdy w moczu nie miałem ani w nasieniu dodam)
 

dandelion85

New member
Re: ZAPALENIE PROSTATY

Troche dziwne zebys dostal od tego leku problemow z prostata. Tez nei wiem czy masz problemy z prostata. Takie oczywiste to nie jest. Malo objawow masz. Samo USG prostaty nie swiadzczy o problemach z prostata. CIezko cos doradzic. Moze udaj sie do trzeciego urologa? Albo poczytaj w necie jakie ludzie maja objawy przy zapaleniu prostaty i porownaj sobie.
 

blablabla82

New member
Re: ZAPALENIE PROSTATY

Ujscie miewam pogrubione i dałem fotki w dziale z wędzidełkiem - ponizej tego co tam widać na zdjęciu nie mam bólu - niczego - lekarz stwierdził że skoro to ujscie pogrubione tak długo to prostata - a to chyba jest połączone z tym wędzidełkiem przyczynowo
 

questionmark

New member
Re: ZAPALENIE PROSTATY

bardzo długo nie zaglądałem na to forum (chyba ponad 3 lata... albo i dłużej)
chciałem tylko napisać że wyleczyłem się z zapalenia prostaty, tzn mam czasami pewne objawy ale nie są one tragiczne, raczej bardzo znośne i nawet nie wiem czy na pewno związane z prostatą.
Ogólnie czuję się świetnie i naprawdę jest niebo a ziemia. Tak wiec nie wierzcie ludziom ktorzy Wam będą wmawiać że to choroba nieuleczalna bo to nieprawda. Owszem, może wrócić, ale każda choroba tak naprawdę może wrócić. Poza tym nie do konca wiadomo czy dana choroba to nawrot poprzedniej, czy moze ktos po prostu drugi raz zachorowal na to samo.
Jezeli ktos bedzie chcial wiecej informacji jak sie wyleczylem, namiary na lekarzy itd to prosze pisac, postaram sie odpowiedziec.

Pozdrawiam.
 

kensai

New member
Re: ZAPALENIE PROSTATY

hmmm... no to może po prostu napisz tutaj co i jak, a jeśli ktoś będzie chciał namiary to napisze pw ...

GRATULACJE :) Pozdrawiam
 

alek36

New member
Re: ZAPALENIE PROSTATY

hej questionmark

fajnie że jesteś zdrowy, jest to być może również dla mnie dobra prognoza, bo leczę się u tego samego dr co Ty w Częstochowie
od 5 miesięcy jestem prawie zdrowy, zobaczymy co będzie dalej


pozdr
 

questionmark

New member
Re: ZAPALENIE PROSTATY

chyba pisałem już kiedyś na forum. możliwe że post został skasowany albo razem z kontem został usunięty.
napiszę jak znajdę chwilę czasu. w ogóle myślę o stworzeniu małej witryny poświęconej temu zagadnieniu, bo to bardzo rozległy temat, a w poście nie da się tak wszystkiego usystematyzować.

ogolnie rzecz biorac wyleczylem sie masazami + zioła + gorace kapiele.
 

kensai

New member
Re: ZAPALENIE PROSTATY

to może napisz na razie jakiś krótki poradnik - co robić według Ciebie, a potem ew. jakieś dłuższe wywody ... :?
 

BENEOFIS40

New member
Re: ZAPALENIE PROSTATY

Czytałem tą stronkę i z tego co zrozumiałem to mowa jest o jakimś zwapnieniu w gruczole krokowym. Ciekaw jestem skąd tam się bierze wapno? Jak to zbadać? Jakieś USG - rektoskopowe? Druga sprawa. To wydaje mi się że można było by wstrzyknąć do gruczołu krokowego jakiś płyn rozpuszczający to zwapnienie i wypłynęło by razem z nasieniem podczas stosunku.
 

lice

New member
Re: ZAPALENIE PROSTATY

BENEOFIS40 napisał:
Czytałem tą stronkę i z tego co zrozumiałem to mowa jest o jakimś zwapnieniu w gruczole krokowym. Ciekaw jestem skąd tam się bierze wapno?

Zwapnienie to efekt zapalenia. Prawie każdy, kto ma zapalenie prostaty ma na gruczole jakieś zwapnienia.

BENEOFIS40 napisał:
Druga sprawa. To wydaje mi się że można było by wstrzyknąć do gruczołu krokowego jakiś płyn rozpuszczający to zwapnienie i wypłynęło by razem z nasieniem podczas stosunku.

Opracuj taki płyn, a dostaniesz nobla z medycyny.
 

Kot

New member
Re: ZAPALENIE PROSTATY

Nareszcie wyszło coś w posiewie - morganella morganii, ma to ktoś?

Wrażliwa tylko na dwa antybiotyki, żaden nie jest dostępny w pigułkach. Zaczynam od gentamycyny domięśniowo. Nazwy drugiego leku niestety nie pamiętam, a lekarz nie dał mi wyniku posiewu, ale wiem, że jest podawany tylko dożylnie. W sumie ok, pigułek tyle się nałykałem, że całkowicie straciłem w nie wiarę.
 

Podobne tematy

Do góry