• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

Kertoip

New member
jasne kertoip masz racje, tylko jeśli nie mozna cwiczyć bo ćwiczenia pogarszają sprawę to w jaki sposób działać? piszesz żeby brać sie do roboty, no bardzo chętnie tylko nie bardzo wiem w jakim kierunku. mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy, bo ja już kombinowałem na różne sposoby min. stąd te ćwiczenia.[/quote]

spróbuje w necie poszukać tych ćwiczeń rozciągających bo inaczej trudno jest wytłumaczyć. Najlepeij jest odwiedzić jakiś gabinet terapi manualnej ( Nie musi to byc od razu Rakowski) i powiedziec ze ma sie spiętą miednice. Powinni pokazać ćwiczenia rozciągajace stawy biodrowe. Jak ja zaczynałem rahabilitacje byłem tak pospinany że facet kazał mi najpierw rozciągnąć długie mięśnie nóg a dopiero potem brać sie za miednice. Ponieważ jedne mięśnie sćiągają drugie, a wieksze mocniej odziałują na małe niż na odwrót.
Jak znajde to na pewno wkleje i wytłumacze.
 

Kertoip

New member
należy unikać wszystkich ćwiczeń powodujących skurcze mięśni - ćwiczenia na mięśnie kegla odpadają zupełnie. Na początku wszystko bedzie bolało, możecie czuć jakby wam krocze rozrywało lub jakby miało wam wypaść biodro, to przez to że mięśnie są strasznie krótkie i ograniczaja ruchy. Dlatego trzeba je stopniowo i powoli rozciągać. jak już doprowadzicie do porządku biodra i uda, to zerknijcie do poradnika alpinusa, palec w tyłek i szukać spustów (wtedy dopiero zobaczycie co to ból) :D
 

Kertoip

New member
Ja byłem u bioenergoterapeuty...

Z początku poprawa była na 2, 3 dni

potem postęp coraz dłuższy... Zajebiscie relaksująca sprawa... Polecam Ryszarda Ulmana z wawy. Jak juz raz napisalem, koles nie sciemnia, nie udaje wszechmocnego i podchodzi do wszystkiego z pokorą. Mi bardzo pomogł. Skasował bóle w plecach i cisnienia na mocz.
 

miko1234

New member
Zdrowa prostata

Witam wszystkich :) Prawie pół roku jestem zdrowy. Kluczem do sukcesu jest masaż, masaż i jeszcze raz masaż. Żadne tam antybole- już lepiej wsuwać srebro koloidalne, propolis lub inne naturalne antybole. Jednak problem rozwiąże tylko masaż. Wszystko można wykonać samodzielnie w domu. Polecam masażer aneros i tens i oczywiście własny palec. I bardzo dużo ruchu do upadłego. Organizm musi być mocno przekrwiony, przez prostate ma przepływac krew. Dobre są też nasiadówki. Nic nie daje takiego ukrwienia prostaty jak masaż i wysiłek fizyczny. Troche samozaparcia i po dolegliwościach i to bez antyboli. Pozdrawiam i życzę dużo samozaparcia
 

ajpinus

New member
Dokladnie, masaz i terapia manualna, ogolnie rzecz biorac ingerencja transrektalna przy jednoczesnym rozluznianiu sie sa w stanie przyniesc czlowiekowi ulge. Do tego rozciaganie miesni dna miednicy oraz nog. Bo jak juz ktos wczesniej napisal samo rozciagniecie miesni miednicy moze nei dac rezultatow, gdy np. miesnie nog sa spiete i skrocone to ciagna za soba miesnie dna miednicy. No i cierpliwosc, pracowitosc i konsekwencja, do tego koniec z katastroficznym mysleniem i z czasem wiekszosc z nas powinna odniesc z tego korzysc.
 

mecenas

New member
Kurcze zamowilem na ebay ta ksiazke A Headache in the Pelvis i mi wczoraj odpisali ze do Polski nie wysla.na amazon potrwa to kawalek czasu.
Ajpinus moglbys zrobic skany cwiczen i gdzies umiescic czy myslisz ze tak na skroty nie ma sensu i lepiej zaczas ksiazke analizowac od poczatku?
 

ross

New member
Mecenas, jak chcesz, to wyślę Ci tę książkę gratis, przeczytałem i do niczego nie jest mi potrzebna. Wyślij mi tylko namiary na priv-a.
 

mecenas

New member
ross dzieki ale juz kupilem i zaplacilem ;)
Dzisiaj bylem u chinczyka.Przepisal mi QIAN LIE TONG
http://www.orientalpharmacy.com/prglqilietos.html
http://www.99tcmpharmacy.com/shopping/s ... asp?id=169
http://www.moroznik.com.pl/sklep/pokaz_ ... p?idprod=9
Cholera bral to ktos?Czytalem na forach ze ludzie to jedli ale nie wiem z jakimi rezultatami.Ogolnie chinczyk powiedzial zebym odstawil wszelkie slodycze i ograniczyl cukier do minimum.
Postaram sie zaczerpnac wiecej informacji o tym specyfiku i wtedy podejme decyzje co dalej
 

mecenas

New member
a brales to z czyms czy osobno?chodzi mi o antybiotyk i inne leki.
Ja chce zrobic posiew i ewentualnie wlacze to pozniej to terapii.
 

Podobne tematy

Do góry