• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

Versracze

Member
Hej. Mialem kiedys zapalenie prostaty - bolesna i powiekszona. Na ten moment nie mam dolegliwosci czyli brak klucia w cewce, czestego oddawania moczu itp. Prostata normalna i niebolesna. Moim problemem obecnie jest oslabiona erekcja i nie moge utrzymac dlugo penisa w wzwodze. Jak bralem tadalafil 5 mg to byly poranne erekcje i stal na zawolanie mimo zapalenia a teraz brak porannej erekcji po odstawieniu leku i czesciej opada. Testosteron norma, wszystkie badania od endo norma oprocz prolaktyny, jest ok 26 czy to moze byc przyczyną zaburzen erekcji? Wg jednego labu jest w normie a w diagnostyce pisali ze do 15 to norma. Sam nie wiem co teraz robić. Jakies rady? Mam 25 lat. A na prostate chorowalem kilka lat.
 

Grom

Well-known member
No proszę, mamy wyleczonego! A ktoś tu nie tak dawno pisał, że nie ma wyleczonych. Fajnie, że wyzdrowiałeś @Versracze .
Niestety ja nie pomogę ale kwestia ciekawa. Może ktoś się odezwie.
 

Nik

Active member
@Versracze a jak się wyleczyłeś? Opiszesz dokładniej swoją historię? U mnie zaburzenia erekcji to główny objaw zapalenia prostaty - nie mam spontanicznych wzwodów i kończę szybciej. Tadalafil niewiele u mnie daje, o ile cokolwiek.
 

bartix

Active member
@bartix brałem monural zimą i nie przyniósł żadnych efektów, może dlatego że dostałem go na 10 dni, co drugi dzień jedna saszetka więc dawka gówniana
Ja czułem dopiero poprawę po 3 tygodniu. Ale podobno inni czują już po kilku dniach o ile na ciebie będzie działał. Początek 7 dni pod rząd o ile nie będzie biegunek a potem normalnie co 2 dni.

Niestety tak jak pisałem poprawa ok ale nie wyleczył
 

tomek745

Member
@tomek745 a jak się teraz czujesz?
mam nadzieje że tak zostanie nic mnie nie boli choć zdarzają się dni gdzie coś tam czuć ale to jesień zima latem jest ok Myślę że największą robotę w zapaleniach robi jednak czas to się tam długo goi . Uważam teraz żeby dupa nie zmarzła no i nauczyłem się pić pokrzywę zamiast np kolejnej kawy ale to wiadomo w celach czysto profilaktycznych co by układ moczowy miał swoją higienę .

Witam, zapytam czy wy też zauważacie pogorszenia objawów przy nagłych zmianach pogody? Ja właśnie zauważam to od jakiegoś czasu, terazna przykład, u mnie wczoraj upał do południa, potem zaczęło lać nagle i leje dziś cały dzień, i zmiana temperatury z 30 stopni wczoraj nagle do 15-20 dzisiaj i od wczoraj objawy zaostrzone bardzo. Jak jest upał/gorąco to nic mi nie jest, można powiedzieć że wręcz czuje się zdrowy.
zgk to swojego rodzaju reumatyzm krocza więc tak może być
 

agnieszkad

New member
Witam sajmon!
Dopiero dzisiaj tu trafiłem, byłem na razie na jednej akupunkturze tydz temu jutro ide na II zabieg. Mi jakby troche lepiej ale jakos nie do konca. Nie biore zadnych antybiotyków tylko kuracje z vilcacory. Po akupunkturze chodze jakis osłabiony ale podobno tak ma byc. A ty jak z terma wybierasz sie w koncu??
Pozdrawiam
Dzień dobry
Jakie zioła ?Tylko wilcaccora czy jakieś inne?
Pozdrawiam
 

RafalWr

Member
Panowie, trochę czasu się tutaj nie udzielałem ale opiszę aktualną sytuację , może komuś coś pomoże .
Jak wcześniej pisałem zaczęło się u mnie na końcówce ostatniego roku , objawy zgk niedouczeni urolodzy i antybiotyki po 7 dni. Po wertowaniu internetu trafiłem do doktora G. Pierwsza wizyta, próba stameya i badania w badbaku . Wychodzi gardnerella vaginalis i S. Auerus . Przepisany antybiotyk według antybiogramu : bactrim forte 860+160 , 2 tabletki rano i 2 tabletki wieczorem przez 10 dni , potem po 1 przez 20 dni. Przy 4 dniu brania czułem jak mnie zaczęły jaja piec i jakby biegały w kroczu mrówki , usiedzieć nie mogłem . Potem objawy dziwnie ustępowały godzinę przed spaniem i nie było przez około godziny po wstaniu, w dzień wracały. Tydzień przerwy i potem metronidazol i znowu dwa tygodnie przerwy i klindamycyna przez 28 dni co osiem godzin. Przez ten cały okres brałem też urovaxom 10 tabletek jednorazowo każdego dnia przed śniadaniem przez 12 tygodniu ( tu mój żołądek miał dość po dwóch miechach ale nie przerwałem ) . Ogólne poza tym skutków ubocznych nie miałem . Miesiąc przerwy i znowu próba stameya i badbak. Wyniki otrzymałem niedawno , wyszło S. Epidermidis oznaczone jako naturalna flora błon śluzowych wzrost słaby. Wyszło na to że doktorowi udało się wybić bakterie. Aktualnie mam za parę dni wizytę więc zobaczymy co powie. Mój aktualny stan to delikatny ucisk w cewce cały czas i czasami ból prostaty po coli zero. Ale jak się rozluźnienie na jakieś imprezie praktycznie 99% zanika, po alko też lepiej . Ćwiczyłem rozciąganie ale ogólnie ostatnio trochę zaniedbałem ( 3 razy w tygodniu ) ale widzę że muszę wrócić z podwojonym czasem . Przez ten czas także mnóstwo suplementów ale napisze jak kogoś będzie interesowało .
 

RafalWr

Member
Że względu na to że parę osób napisało do mnie wiadomości prywatnej co stosuje i jak się rozciągam opiszę to tutaj, nie chce tego zachowywać dla wąskiego grona osób być może innym też się przyda. A więc tak , z suplementów stosuje :
Wierzbowice w tabletkach ( pani z badbak poleciła brać )
Prostanol forte ( ogólnie zalecenia doktora , wypisał mi te swoje ale ja znalazłem tańsze i mocniejsze ) na allegro 3 opakowania 230 zł.
NAC , zalecenia doktora. Biorę swansona.
Kurkuma z imbirem i kadzidłowiec z Yango.
Olej z pestek grejpfruta Citrus.
Witamina d, 8000 jednostek .
Sok z brzozy Oleofarm
Magnez, cynk witaminy z grupy B z sfd .
Kupiłem jeszcze olej z dzikiego oregano ale odstawiłem przy antybiotykach .

Na wątrobę żeby nie dostała za bardzo lekarz przepisał nie heparagren 2 tabletki rano i 2 wieczorem plus olej z ostropestu. Badania w porządku.

Ćwiczenia : byłem u fizjoterapeuty i osteopaty . Dostałem rozpisane na kartce do robienia w domu i kontrola co miesiąc.
1.Leżymy na plecach stopy połączone , kolana na zewnątrz i dociskamy rękoma do podłogi przez 15 s z oddechem regularnym .
2. Leżymy na plecach stopy i palce skierowane w sufit, ręce na brzuch i podnosimy głowę patrząc się na stopy przez 3 sekundy.
3. Martwy robak .
4. Leżymy na plecach stopy razem , kolana zgięte i biodra do góry .
5. Siadamy na dużej piłce do ćwiczeń i kręcimy miednica koła jedna i druga stronę .
6. Siadamy na dużej piłce i kręcimy miednica ósemki.
7. Leżymy na plecach jedna noga wyprostowana a druga przyciągamy do klatki piersiowej i na zmianę .
8. Twarda mała piłkę bierzemy i wkładamy pod pośladki tam gdzie są punkty spustowe i kręcimy kółka , jedna i druga strona . Ja używam dodatkowo roleta.
9. Leżymy na plecach nogi zgięte połączone i ruszamy na lewą i prawą stronę .
10. Uciskanie pęcherza wzdłuż kości miednicy po 15-20 sekund.
Jeszcze jest parę innych o których mówili ale też widziałem już na YouTube, więc można stamtąd zaczerpnąć .
 

Nik

Active member
Szybkie pytanie. Jak chcę zrobić w Badbaku posiew nasienia na bakterie tlenowe i beztlenowe, to muszę wysłać im dwie wymazówki, prawda? I z wymazem spod napletka byłoby tak samo?

Wiem, że lepiej byłoby zbadać wydzielinę z prostaty, ale w BadBaku raczej z posiewu nasienia też wychodzą bakterie. Zwłaszcza, że ten posiew mam zamiar poprzedzić masażem. Dopiero jak dostanę wynik z BadBaku to uderzam do dr Łogina po wymaz z prostaty, który mógłbym wysłać do CBM.
 

Nik

Active member
Dzwoniłem do BadBaku. Do tlenowych i beztlenowych wystarczy jedna wymazówka, byle była z podłożem transportowym z węglem aktywnym.
 

uuid

New member
Panowie czy miał ktoś tak, że po wytrysku pojawiają się wzdęcia, czasami dopiero kolejnego dnia.
Czym to może być spowodowane ?
 

adam201

Member
Dostałem od lekarza dziś Duomox (amoksycylina) wstępnie na 10 dni dawka 2 gramy dziennie (2x1), jak będzie jakaś zmiana to poproszę jeszcze o kolejne 2 tygodnie lub dłużej doleczania 1 gramem dziennie. Co o tym sądzicie? Ponoć na faecalisa działa i ktoś tu ostatnio pisał że taką kurację stosował i wyleczył faecalisa.
 

Podobne tematy

Do góry