• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

toastt

Well-known member
Miał być w Polsce w połowie lipca. Czyżby dr Szmer miał nieaktualne dane? Ponoć można go kupić w zagranicznej aptece na międzynarodową receptę (na przykład w Bären-Apotheke w Görlitz w Niemczech przez internet).
 

toastt

Well-known member
Z wysyłką czy trzeba się pofatygować?
Powinno się udać przesyłką. Ja u nich zamawiałem Strovac i przyszedł DHLem. Najpierw musiałem napisać na ich adres emailowy do zamówień z Polski, potem jak dostałem odpowiedź, to musiałem im wysłać skan recepty. Wtedy przysłali mi wstępną wycenę i musiałem im wysłać listem priorytetowym oryginał recepty na adres ich skrytki pocztowej w Zgorzelcu. Jak otrzymali oryginał, to dostałem dokładną wycenę z kursu walut z tego dnia, zapłaciłem i w ciągu chyba trzech dni przyszła mi szczepionka. To ich adres mailowy do zamówień z Polski: zamowienie@baerenapo.de
Wyślij do nich zapytanie o ten lek, może go mają i mają możliwość sprzedaży wysyłkowej. Wtedy, gdy ogarniałem Strovac (lipiec 2021), to wymagali jedynie recepty papierowej (nie e-recepty) z pieczątką i podpisem lekarza i pieczątką zakładu (przychodni, prywatnej praktyki i tym podobne).
 
Witam wszystkich. To mój pierwszy post tutaj. Lekarz zlecił mi do wykonania posiew nasienia jednak mam problem ze wzwodem. Mieliście tak? Co robiliście w takiej sytuacji. Na prawdę nie wiem co robić
 
Będę jeszcze dziś u rodzinnego, może wymyśli coś mądrego. U mnie zaczęło się wszystko jakoś 2.5 miesiąca temu. Pierwszy urolog u którego byłem stwierdził, że jest to zespół pęcherza nadreaktywnego-mialem wtedy tylko częstomocz. Później doszedł ból prącia, poszedłem do innego lekarza bo tamten był na urlopie i miałem badanie palcem przy którym poczułem ból więc diagnoza - zapalenie prostaty. Miałem 2x biseptol 960 + urocal i pod koniec kuracji czułem się już na prawdę dobrze, ucieszony byłem u urologa który powiedział mi że jeżeli objawy nawrócą to muszę zrobić posiew nasienia bo nie chce mi dawac antybiotykow na siłę. Objawy wróciły a ja muszę jakoś to nasienie oddać do badania. Naprawdę te placówki diagnostyczne są takie tragiczne że nic tam nigdy nie wychodzi. Robiłem wcześniej badanie ogólne moczu i posiew no i nie wyszło nic.
 

Arktik

Well-known member
Będę jeszcze dziś u rodzinnego, może wymyśli coś mądrego. U mnie zaczęło się wszystko jakoś 2.5 miesiąca temu. Pierwszy urolog u którego byłem stwierdził, że jest to zespół pęcherza nadreaktywnego-mialem wtedy tylko częstomocz. Później doszedł ból prącia, poszedłem do innego lekarza bo tamten był na urlopie i miałem badanie palcem przy którym poczułem ból więc diagnoza - zapalenie prostaty. Miałem 2x biseptol 960 + urocal i pod koniec kuracji czułem się już na prawdę dobrze, ucieszony byłem u urologa który powiedział mi że jeżeli objawy nawrócą to muszę zrobić posiew nasienia bo nie chce mi dawac antybiotykow na siłę. Objawy wróciły a ja muszę jakoś to nasienie oddać do badania. Naprawdę te placówki diagnostyczne są takie tragiczne że nic tam nigdy nie wychodzi. Robiłem wcześniej badanie ogólne moczu i posiew no i nie wyszło nic.
Zrób posiew wydzieliny z prostaty.
 

Podobne tematy

Do góry