• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

prostownik

Active member
Mam pytanie, ma ktoś jakiś kanał na yt co ćwiczy mięśnie dna miednicy? Mam tą książkę odnośnie tego, ale wolałbym coś z yt, tyle że tam widzę że większość to ćwiczenia dla kobiet.
Tak jakby to jakaś tajemna wiedza była, swego czasu wydałem tyle na lekarzy że nie zamierzam teraz biec do fizjoterapeuty za grube pieniądze żeby mi tylko palec w d.pę wsadzał.
Uważam że na ile się da to człowiek powinien sam dbać o swoje zdrowie.
 

przemix

Active member
Mam pytanie, ma ktoś jakiś kanał na yt co ćwiczy mięśnie dna miednicy? Mam tą książkę odnośnie tego, ale wolałbym coś z yt, tyle że tam widzę że większość to ćwiczenia dla kobiet.
Tak jakby to jakaś tajemna wiedza była, swego czasu wydałem tyle na lekarzy że nie zamierzam teraz biec do fizjoterapeuty za grube pieniądze żeby mi tylko palec w d.pę wsadzał.
Uważam że na ile się da to człowiek powinien sam dbać o swoje zdrowie.

 

wpiot

Active member
U jakiego lekarza udało Ci się zrobić stamey ? Bo to raczej mało popularne badanie u polskich urologów.
Nikt tego na NFZ w poradni nie robi, pytałem o to lekarza u którego leczę się prywatnie i powiedział, że fundusz płaci za wizytę chyba max 150PLN, w tej cenie nie da się zrobić nawet wymazów, nie mówiąc o porządnych antybiogramie czy samej wizycie. Za sam masaż bez badań płacę 300.
 

prostownik

Active member
To tylko świadczy o tym że lekarze mają pacjentów w d.pie bo może i on wie jak powinien to czy tamto zrobić i jak postępować z pacjentem ale skoro nfz nie płaci to walimy abx.
A jak będzie chciał cię leczyć normalnie to niech przyjdzie prywatnie, ale ceny już będą inne bo nfztu to nie interesuje więc mogę sobie krzyknąć ile chcę i polecić laboratorium jakie chce.
Zwykła patologia, a nie pomoc ludziom.
Jeszcze żeby była skuteczność na poziomie 90% płacąc za wszystko.
Przepraszam że tak piszę ale to jest wszystko jakieś chore i niedorzeczne jak można się dorabiać na chorobach.
 

toastt

Well-known member
A potem wciskają kit, że ma się to mityczne zapalenie niebakteryjne i trzeba się z tym nauczyć żyć. Ma Pan katar prącia i ch.j, tam są drzwi i do zobaczenia za trzy miesiące na kontroli, jak Pan samobójstwa nie popełni z bólu i obłędu.
 

kaolik98

Well-known member
Co do bakterii - jeżeli w cewce wyjdzie bakteria, a w nasieniu jałowo, to Szmer przepisując antybiotykoterapię na podstawie bakterii w cewce jest zdania, że ta sama bakteria jest w prostacie i wtedy zaleca/namawia na próbę Stameya, z której nie zawsze też coś wynika. Szkoda, że nie można zrobić tej próby na NFZ. :( Nie wiem jak sytuacja wygląda w innych krajach, czy to badanie jest chociaż w jakimś procencie refundowane. :(
 

kaolik98

Well-known member
Skandalem jest to, że buląc prywatnie za badanie, w większości przypadków nie można się prosić fachowej diagnostyki i poprosić o natychmiastowe wysianie nasienia na podłoże, tylko trzeba się upokarzać o to, żeby konkretnie tę sprawę załatwić. Przecież jak się płaci, to też wymaga do cholery!
 

Maskonur

Active member
Ja ostatnio byłem w laboratorium w którym oddaje się nasienie do badania na miejscu, w specjalnym pokoju, laborantka odrazu odbiera kubek z nasieniem do badania, wyniki dede miał pod koniec tygodnia.
 

Podobne tematy

Do góry