• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

Illmatik

Well-known member
Myślę że warto na początek sam tak zrobiłem pamiętaj że przez telefon nie zrobi Ci USG i nie włożyła palca w odbyt.

No zdaję sobie z tego sprawę.
USG już mi robiło kilku fachowców i nigdy niczego się nie doszukali, myślę że akurat to to każdy urolog zrobi poprawnie. Co do palca w de to też już miałem i brak bolesności, "lekko zmniejszona spoistosc lewego płata że znakiem zapytania "
Bakteria wykryta, jestem po 6 tygodniach abx ale nie czuje się zdrowy, porobię wymazy, posiewy, hormony, krew,mocz, nawet idę na rezonans prostaty na nfz, zrobię znów posiew nasienia I myślę że to niezła baza żeby wysratrowac na wizytę online, w warunkach jakie mam obecnie
 

Arktik

Well-known member
No zdaję sobie z tego sprawę.
USG już mi robiło kilku fachowców i nigdy niczego się nie doszukali, myślę że akurat to to każdy urolog zrobi poprawnie. Co do palca w de to też już miałem i brak bolesności, "lekko zmniejszona spoistosc lewego płata że znakiem zapytania "
Bakteria wykryta, jestem po 6 tygodniach abx ale nie czuje się zdrowy, porobię wymazy, posiewy, hormony, krew,mocz, nawet idę na rezonans prostaty na nfz, zrobię znów posiew nasienia I myślę że to niezła baza żeby wysratrowac na wizytę online, w warunkach jakie mam obecnie
Bardzo dobra baza, z tym możesz śmiało uderzać. Przygotuj się też na możliwość zalecenia udania się do urofizjoterapeuty ;) A objawy ustały?
 

Illmatik

Well-known member
Gdyby całkowicie ustały to bym sobie dal spokój. Ogólnie jest nieźle są dni i tygodnie że nic kompletnie mi nie dolega, są dni że mam częstomocz I dyskomfort w cewce, zdecydowanie rzadziej ale jednak. Czasami mam też zaczerwieniona cewke I jakby zaczerwieniony żołądź, szczególnie hak starej dobrze po kicie dam, wiadomo że to też kwestią mechaniczna ale kiedyś tak nue było, kurła kiedyś to było
 

Zatraceni

New member
Ja to jestem ciekaw czy pijawki lekarskie rzeczywiście mogły by pomóc w zapaleniu prostaty. Wyczytałem, że wstrzykują jakieś związki, które działają leczniczo na organizm i są stosowane także w leczeniu zapalenia gruczołu krokowego. Nawet ktoś na innym forum pisał, że pijawki wyleczyły go na jakiś czas.
 

Illmatik

Well-known member
Albo iść do irdyologa homeopaty skoro urologowie słaba sobie radza z tym schorzeniem


Wg mnie pijawki i homeopata to bardzo wątpliwy temat, nie mniej jednak w tej chorobie nic mnie nie zdziwi i biorę wszystko pod uwagę

BTW gdzie niby te pijawki mieli by przyczepić? Wsadzić w dupe i wycelować na prostate ?;)
 

Grom

Well-known member
W gdzie niby te pijawki mieli by przyczepić? Wsadzić w dupe i wycelować na prostate ?;)
"Przed żarciem pijawkę podają przez cewkę moczową aż do prostaty bo nienażarta jest cienka. Gdy się nasyci to pęcznieje i chociaż prostaty to nie uzdrowi to przyrodzenie mamy jak maczugę do poganiania nią młodzików stosowną..."
"O zdrowiu w klasztorze" O. Opata Bernarda de Bergo
 

Jerzy W

Well-known member
Gdyby całkowicie ustały to bym sobie dal spokój. Ogólnie jest nieźle są dni i tygodnie że nic kompletnie mi nie dolega, są dni że mam częstomocz I dyskomfort w cewce, zdecydowanie rzadziej ale jednak. Czasami mam też zaczerwieniona cewke I jakby zaczerwieniony żołądź, szczególnie hak starej dobrze po kicie dam, wiadomo że to też kwestią mechaniczna ale kiedyś tak nue było, kurła kiedyś to było
Po prostu nadal nie ustaliłeś bakterii, jak Ciebie trapi. Możesz mieć 2-3 naraz, a wiesz tylko o 1, która możę być najmniej istotna. Tak było ze mną.
 

Illmatik

Well-known member
Po prostu nadal nie ustaliłeś bakterii, jak Ciebie trapi. Możesz mieć 2-3 naraz, a wiesz tylko o 1, która możę być najmniej istotna. Tak było ze mną.
No pamiętam że u Ciebie podobnie, a wyszedł Ci gdzieś ten feacalis w końcu?
Ja w przyszłym tygodniu zrobię posiew i zobaczę co tam słychać
 

Jerzy W

Well-known member
No pamiętam że u Ciebie podobnie, a wyszedł Ci gdzieś ten feacalis w końcu?
Ja w przyszłym tygodniu zrobię posiew i zobaczę co tam słychać
Faecalis wyszedł mi dopiero po badaniu patykiem z prostaty. Jak kilka razy robiłem posiew nasienia w Tarnowie oraz kilka razy w Gdańsku NIGDY nie wyszedł. Ciekawy jestem co wyjdzie początkiem czerwca w Badbak z wydzieliny i z nasienia. W Gdańsku natomiast wyszła mi Klebsiella z nasienia, która była odpowiedzialna za moje najgorsze objawy.
Opierając się więc na wynikach badania nasienia, które błędnie nie pokazywały Faecalis słyszałem:
- Pan jest zdrowy
- Panu się wydaje
- Pan jest przewrażliwiony - to sprawa nerwów
- pewnie się Pan przechłodził, proszę nosić kalesony, a najlepiej neoprenowe
- za mało ruchu Pan ma
- to alkohol podrażnia Pana i je Pan za ostro

GÓWNO PRAWDA!
 

Podobne tematy

Do góry