• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

Arktik

Well-known member
@Zaratrusta pajacu ale ja nie jestem urologiem nie zamierzam nim być ani doktoryzować się w tej chorobie ja się tylko leczę a to forum jest żeby pytać a nie czytać jakieś pierdoły o zimnych prysznicach jakiegoś podrzędnego trolla
 
Jesteś niepełnosprawny umysłowo bo ci się nie chce nawet zadać trudu i wpisać w wyszukiwarce. Siedzisz 3 lata na tym forum a takie debilne pytania zadajesz.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie rura tylko użytkownik. Mam gdzieś co kto zaczął. Jeszcze jeden wpis od któregoś z was, który mi się nie spodoba i polecą kary. A wtedy pójdą i za wcześniejsze posty przy okazji. A 3 ostrzeżenia to dłuższa przerwa od forum... Więc zalecam powściągliwości troszkę...
 

toastt

Well-known member
@Nik mialem pogorszenie, ale chwilowe. Wybrałem trochę tych szczepionek i uważam, że jesteś na dobrej drodze do poprawy. Organizm tworzy przeciwciała i walczy - to dobrze.
 

rawkus

New member
Cześć,

słuchajcie mam pytanie do Was jak to jest u Was ze stanem zapalnym.
Stan zapalny czy to bakteryjny czy nie to stan zapalny.
Jak Wasze badania krwii ? Czy przy zapaleniu macie w wynikach podwyższone CRP lub OB?
Dzięki za odpowiedź i komentarz w tej sprawie.
 

Kazik_czarny

New member
przy ostrym stanie zapalnym możesz mieć podwyższone CRP (raczej na pewno) i OB...przy zapaleniu przewlekłym, wyniki raczej będą w normie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kazik_czarny

New member
CRP, nazywane jest także białkiem C-reaktywnym lub białkiem ostrej fazy ... i nie jest to wskaźnik zero jedynkowy, czyli np. jak masz wirusową infekcję gardła, to masz niższe CRP niż bakteryjną infekcję gardła, a jak masz raka to CRP może mieć miano 3 cyfrowe. W stanie przewlekłym tego biała jest uwalnia się zbyt mało i tyle. Tak samo możesz sobie badać przesunięcie limfocytów względem neutrocytów w rozmazie ... jak chcesz się upewnić czy masz stan zapalny w obrębie prostaty, to zbadaj ilość leukocytów w spermie ... jak jest leukocytoza to masz stan zapalny, a jak nie masz leukocytów, to może być problem z mięśniami
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Arktik

Well-known member
Kazik nie cytuj posta jak wyżej napisałem bo Cię szybki wściekły dopadnie. Ja nie stawiam tym badaniem diagnozy po prostu mam je podwyższone od kiedy choruje na ból miednicy małej. Jeden urolog mi mówił że to od podrażnienia końcówek nerwowych.
 

Kazik_czarny

New member
podraznienia koncowek nerwowych nie spowodowalyby podwyzszonego OB ... moze masz inna chorobe, ktora powoduje podwyzszone OB (może coś autoimunologicznego, bo OB jest już przestażałym testem i chyba tylko jeszcze w reumatologii czasem jest pomocne)...zresztą, to trochę bez znaczenia
 

prostownik

Active member
Mi stary urolog powiedział że organizmy są obecnie tak strute (znaczy to było 20 lat temu jak poszedłem pierwszy raz do urologa z zapaleniem cewki moczowej) że organizm może nawet nie zareagować tak że to ob będzie podwyższone mimo stanu zapalnego.
Ja miałem klasyczne objawy zapalenia cewki i wszystkie badania były w normie, ob też.
 

Kazik_czarny

New member
to zależy co u Ciebie powoduje to zapalenie, bo normalnie zapalenie stawów skądś się musi wziąć (choroba reumatologiczna, powikłanie po chorobie wenerycznej ?)...i w zależności co jest przyczyną można walczyć u źródła albo z objawami, ale pewnie w pierwszym rzucie lekarz Ci da niesteroidowe leki przeciwzapalne
 

Damiettto

New member
Po tych wszystkich antybiotykach mi się tak porobiło że czasem widzę że mam kolana zaczerwienione
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry