• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

Niech zgadnę probiotyk narine? Jak dla mnie to mało profesjonalne sugerować konkretne produkty.
Dokładnie o ten probiotyk chodzi.
U mnie ta fala uderzeniowa na szczęście nie jest tak bardzo droga jak w innych miastach - 120zl za wizytę. Nie jest to tanio ale no próbuje się ratować i szybko z tego wyjść ale już wiem że to nie będzie takie proste i będzie to długa droga. Jestem umówiony w następnym tygodniu do fizjoterapeuty uroginekokogicznego aby jeszcze dokładnie sprawdzić te mięśnie. Jeżeli chodzi o ćwiczenia to zacząłem dziś stosować. Do tego staram się spacerować o ile mam taką możliwość.
 

wpiot

Active member
Dokładnie o ten probiotyk chodzi.
Ja jestem sceptyczny co do tego środka, w polsce ma status suplementu, więc nie ma pewności co do jakości. Do tego jest duże dawkowanie, najmniejsza dawka oznacza koniec opakowania za 5 dni w cenie ok 40 PLN a producent zaleca 6 tygodni. Przechowywanie ma być w temperaturze poniżej 10 stopni, wątpię, że ktoś się tym przejmuje w aptece czy allegro. Są inne probiotyki zarejestrowane jako lek i taki zamierzam stosować za kilka dni.
Jeżeli chodzi o ćwiczenia to zacząłem dziś stosować.
mi Dr Szmer zalecił konkretne ćwiczenia, ale ostatecznie bardziej pasują mi nieco inne, które łatwiej mi wykonać/lepiej rozumiem polecenia:
Najpierw rozgrzewam się na orbitreku a potem rozciąganie i jest duża poprawa, ale i tak idę do fizjoterapeuty na diagnozę jak to wygląda.
 

toastt

Well-known member
Ja jestem sceptyczny co do tego środka, w polsce ma status suplementu, więc nie ma pewności co do jakości. Do tego jest duże dawkowanie, najmniejsza dawka oznacza koniec opakowania za 5 dni w cenie ok 40 PLN a producent zaleca 6 tygodni. Przechowywanie ma być w temperaturze poniżej 10 stopni, wątpię, że ktoś się tym przejmuje w aptece czy allegro. Są inne probiotyki zarejestrowane jako lek i taki zamierzam stosować za kilka dni.

mi Dr Szmer zalecił konkretne ćwiczenia, ale ostatecznie bardziej pasują mi nieco inne, które łatwiej mi wykonać/lepiej rozumiem polecenia:
Najpierw rozgrzewam się na orbitreku a potem rozciąganie i jest duża poprawa, ale i tak idę do fizjoterapeuty na diagnozę jak to wygląda.
Ja też stosuję te ćwiczenia i gdyby nie moje lenistwo, to bym się najprawdopodobniej doprowadził do stanu bez objawów. Polecam.
 

Maskonur

Active member
Ja byłem już dzisiaj na stole, ale ze względu na obrzęk zabieg się nie odbył, mam chodzić z zasłoniętym żołędzie i we czwartek przyjść się pokazać. Lipa myślałem że to dzisiaj załatwię, juz urlop w pracy wziąłem.
 

sonja12

Active member
Do Admina,
proszę rozważyć odbanowanie Jerzego. Nawet skazanców na śmierć się ułaskawia, takie porady jak on dawał , skończyły się.Zawsze jest trzecia szansa.Plissssss
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wszystkie posty JerzyW sa widoczne. Pierwszy napisał 15.10.2020 i jest on na stronie 317. Mozna tez wejsc w jego posty tak jak to napisał michalos czyli np wchodzisz na strone gdzie jego post np 709. Klikasz w nazwe użytkownika i tam jest zakladka posty.
 

Grom

Well-known member
@dieselpower kolego szanowny.
Porzuć waśnie. No przecież tacy ludzie jak @Jerzy W czy kilku innych, żeby nie wymieniać z nika, są dla tego forum bezcenni. To oni leczą się u najlepszych specjalistów a swoją zdobytą wiedzę popartą doświadczeniem przekazują tym, którzy zaczynają walkę z tą chorobą. Czy chcesz na własne sumienie brać to, że wielu nie wyleczy się przez to, że tak dociekliwy i bezkompromisowy w starciu z chorobą człowiek jak @Jerzy W jest zbanowany? Pomyśl, czy warto ryzykować, że ta decyzja, a właściwie jej skutki wrócą do Ciebie (oby nie!)? Ja bym sprawę przemyślał bo życie jest zbyt krótkie aby kusić los. Pozdrawiam.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ehhh. Bana nałożonego przez admina nie mam jak zdjąć. Wiec dajcie juz spokój. Mozecie mi pisać ale to nic nie zmieni.
Grom twoj post brzmi jak ostrzeżenie. Mam nadzieję ze nie naślesz na mnie małego chlopczyka na duzym rowerze, ktory mnie rozjedzie na chodniku :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry