• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

Arktik

Well-known member
Ale wydaje mi się że może to dawać objawy skoro Jerzy czuje się chujowo. W dodatku ja posiew miałem do 40 minut wysiany. Zobaczymy jak będzie po stameyu bo leukocyty są w pierwszej frakcji a w reszcie zwiększone erytrocyty. @abst3 też miałeś zwiększone erytrocyty w ogólnym moczu przy stameyu? Mam też krew umiarkowanie w próbce po masażu
 

abst3

Well-known member
Nie slodze uleczyl mnie inni nie, po 7 latach cholernie ciezkiej choroby. Pozatym staram sie byc obiektywny mowie o minusach tez poczytaj moje posty.
 

abst3

Well-known member
Ale wydaje mi się że może to dawać objawy skoro Jerzy czuje się chujowo. W dodatku ja posiew miałem do 40 minut wysiany. Zobaczymy jak będzie po stameyu bo leukocyty są w pierwszej frakcji a w reszcie zwiększone erytrocyty. @abst3 też miałeś zwiększone erytrocyty w ogólnym moczu przy stameyu? Mam też krew umiarkowanie w próbce po masażu
W te leuko erytro I trombo nie zaglebialem sie nigdy mistrzu powiem szczerze.
 

Maskonur

Active member
A w jako sposób wyeliminowałeś częstomocz? Samo przeszło czy masz jakieś porady może? Strasznie to wkurwiające, jak się wylejesz i zaraz znów się chce
Tak, samo przeszło, chociaż czasem czuje większe parcie i zdarza się że w ciągu godziny muszę iść 2-3 razy sikać to wystepuje to już rzadko. Noce przesypiam całe i tak jak pisałem gdyby problem z erekcją ustąpił to bym odpuścił temat i zaczął normalnie żyć a tak to dalej szukam rozwiązania.
 

Mnichu

Well-known member
@Illmatik czestomocz jest tylko przyczyną nie chorobą samą w sobie. Nie da sie wyeliminować czestomoczu nie likwidując przyczyn. A jaka to przyczyna to juz zagadka. Nie tylko prostata to powoduje. Jest masa tego.
 

Jerzy W

Well-known member
Jurek moze uda Ci sie walnac jutro od razu probe stamneya ? Zaoszczedzisz hajs jakby nie bylo. I dzien w Warszawie. Jesli bys chcial to, rano do badbaku na wymaz z cewki na wszystko pozniej na stamneya do Golabka a pozniej znowu badbak grucha na wszystko
Jutro mam wizytę wieczorem. Na takie delicje przyjemności to sobie przyjadę specjalnie na cały dzień do W-wy. :p
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No chyba nie do konca. Np posty arktik i illmatik.
To nie moje widzimisię. Ale 12 punt regulaminu. Uważam temat za wyczerpany.
 
Ostatnia edycja:

abst3

Well-known member
Czyli przez 7 lat chorowałes 5 a 2 lata było spokoju ?
Wiesz co ciezko mi tak dokladnie powiedziec, pierwsze piec lat bylo bardzo zle, pierwsze trzy miesiace choroby wrecz tragiczne. Wiadomo były dni gdzie mogłem złapać oddech ale powiedzmy tak 6 dni sie meczyłem - dwa dni były lepsze i tak w kolko. Ostatnie dwa lata leczenia to sukcesywna, stopniowa poprawa. Nie chce mi sie mojej historii opisywac od nowa bo ona jest w moich pierwszych postach ponadto nakreslalem ja ludziom w wiadomosciach prywatnych. Generalnie mysle ze naleze tutaj grupy osob ktore mialy oprocz [problemow ze wzwodem] caly wachlarz objawow.
 

Jerzy W

Well-known member
Kluczowe dla mnie będą dokładne badania za co najmniej tydzień. Będę wtedy dokładnie wiedział czy mam Klebsiella czy nie. Obecny wynik jest niepewny. Sądzę że pogorsze u mnie pod koniec wynikło z namnożenia tych fizjologicznych Stafylo, co jest typowe dla chemioterapii czy agresywnej antybiotykoterapii. Dyskomfort po ejakulacji, zapach nasienia były inne jak przed leczeniem - delikatniejsze. Jest szansa że będzie dobrze.
 

Podobne tematy

Do góry