• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

Jerzy W

Well-known member
Może Wy mi spróbujecie wytłumaczyć czemu lekarze wypisują te antybiotyki w ciemno przy naszej chorobie??
Bo jak pacjent ma stan ostry i bardzo go boli to się daje antybiotyk pierwszego rzutu na daną chorobę, np. Levoxa. Ale powinien od razu nakazać zrobić wymaz z nasienia dzień przed rozpoczeciem antybiotyku. Nie robią tak, bo GÓWNO WIEDZĄ zwykle na temat tej choroby. Ona jest bardzo trudna w leczeniu.
Gdyby Ci nie dał recepty to byś nie przyszedł ponownie - taka zasada biznesu medycznego.
 

Jerzy W

Well-known member
Pisaliście o doktorze Łoginie czy wykonuje diagnostykę przed rozpoczęciem leczenia???
Łogin jest zajebisty dla diagnostyki. Trzeba u niego pobrać z prostaty oraz zrobić wymaz z nasienia (ale w odpowiednim laboratorium). Tylko, że on przyjmuje w Tarnowie, ale masz blisko.
Poza tym on nie jest z tych co mówią, żeby się przyzwyczaić do tej choroby, a wali antybiotyki do skutku, a to jedyna droga.
 

abst3

Well-known member
Lekarz stwierdził że jest przeleczone i zapisał czopki. Nie jest powiększona ani nic.
przeleczone tzn ? Nie ma czegos takiego jak przeleczone albo jest bakteria patogenna w prostacie albo nie ma ? jest to wszystko poparte badaniami czy nie ?

Rzecz arcyważna - panowie przy zapaleniu prostaty prostata nie musi byc powiekszona, ona zmienia swoja konsystencje na taka jakby ciastowata ale nie musi byc wcale powiekszona. Ja np anatomicznie mam malutka prostate, przez co cala masa nieukow mowila ze u mnie nie ma zapalenia prostaty. Chuj ze objawy az walily po oczach plus bakterie no ale oni wiedza swoje.
 

Jerzy W

Well-known member
Ten lekarz co teraz byłem kazał odstawić ciprio i brać bactrim na 10 dni
Co za debil a podkarpacia!!!
Takie krótkie serie antybiotyków, nawet jeżeli przypadkiem trafione to gwarancja przejścia w fazę przewlekłą.
Jedź do Łogina i poproś o dobrą diagnostykę wydzieliny z prostaty i posiew nasienia. Z tymi wynikami wracasz do lekarza i ładujesz celowany antybiotyk na CO NAJMNIEJ miesiąc, a najlepiej 2 antybiotyki na raz.
 

Arktik

Well-known member
Co za debil a podkarpacia!!!
Takie krótkie serie antybiotyków, nawet jeżeli przypadkiem trafione to gwarancja przejścia w fazę przewlekłą.
Jedź do Łogina i poproś o dobrą diagnostykę wydzieliny z prostaty i posiew nasienia. Z tymi wynikami wracasz do lekarza i ładujesz celowany antybiotyk na CO NAJMNIEJ miesiąc, a najlepiej 2 antybiotyki na raz.
On pobiera sam ta wydzieline z prostaty? Ktoś z was pisał gdzie każdy robić badania posiewu nasienia??
 

Mnichu

Well-known member
Znajdz szpitalne labo. Spytaj czy badają nasienie na tlenowe i bez. Trzepnij gruche i wio do nich jak najszybciej. A z wydzieloną z GK to do uro który ci wymasuje i pobierze i taka sama procedura.
 

kaolik98

Well-known member
Znajdz szpitalne labo. Spytaj czy badają nasienie na tlenowe i bez. Trzepnij gruche i wio do nich jak najszybciej. A z wydzieloną z GK to do uro który ci wymasuje i pobierze i taka sama procedura.
A w szpitalach od razu biorą na podłoże? Idzie się umówić na oddanie nasienia na konkretną godzinę bez znajomości u laborantek? Jak to u ciebie wyglądało
?
 

Mnichu

Well-known member
Ja zrobiłem to jak @Grom mówił. Torba ze słodyczami i kawami i wio do labu. Szpitalnego. Tam wyjaśniłem panią o co mi chodzi i z czym mam problem. I umówiłem sie na dany dzień. Najpierw nasienie. Za tydzien zrobiłem sobie sam test 4 szklanek rano 2 pierwsze kubki moczu. O 11 do urologa masaż pobranie wydzieliny z GK ale robiłem bez wkladania tylko czekałem aż wykapie na podłoże transportowe. I za 15 min juz byłem w labo Panie odrazu zabrały do wysiania. I poprosiłem o dość długie badanie . Niestety albo stety nic nie wyszło 🤔 .
 

Mnichu

Well-known member
A dodam ze w Swoim miescie co liczy prawie 200k mieszkańców znalazłem tylko jednego urologa co zgodził sie wykonać masaż z pobraniem. Nie wiem dlaczego takie podejście jest do tego badania przez 95% uro.
 

Arktik

Well-known member
A dodam ze w Swoim miescie co liczy prawie 200k mieszkańców znalazłem tylko jednego urologa co zgodził sie wykonać masaż z pobraniem. Nie wiem dlaczego takie podejście jest do tego badania przez 95% uro.
Tez nie rozumiem czemu u każdego jest inaczej czasami to są takie sprawy że powinno być do nich jakieś podejście z ich strony
 

Podobne tematy

Do góry