• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

Maskonur

Active member
Ja mam zawroty głowy, największe miałem gdy zażywałem abxy, levoxe 28 dni monural 20 saszetek, później nitroxolin forte 3 tygodnie ( po antybiotykach nie miałem poprawy). Teraz zawroty pojawiają się sporadycznie i nie wiem od czego. Już pisałem wcześniej że candida daje takie objawy a mi wyszła właśnie z wymazu z jamy ustnej, czekam jeszcze na posiew kału.
 

Jerzy W

Well-known member
Ja mam zawroty głowy, największe miałem gdy zażywałem abxy, levoxe 28 dni monural 20 saszetek, później nitroxolin forte 3 tygodnie ( po antybiotykach nie miałem poprawy). Teraz zawroty pojawiają się sporadycznie i nie wiem od czego. Już pisałem wcześniej że candida daje takie objawy a mi wyszła właśnie z wymazu z jamy ustnej, czekam jeszcze na posiew kału.
Jak
Noo... bardzo mnie to zastanawia, czy wrócą erekcje które były sprzed problemów...we wzwodzie można było wieszać mokry ręcznik XD
tak, powróci jeżeli jesteś poniżej 40 lat
 

Maskonur

Active member
Byłem dzisiaj u urologa, zbadał gruczoł i stwierdził że jest ok, niebolesny, niepowiekszony, z fali zrezygnowałem chociaż są zwapnienia. Pozatym nie czuje zbyt dużych dolegliwości w okolicy prostaty, czasem mnie zakłuje w kroczu. Największe dolegliwości mam w okolicy cewki i żołędzi.

Doktor stwierdził żeby odpuścić prostatę i skupić się na zwezeniu napletka. Proponuję mi obrzezanie staplerem, tylko boję się że zostanie zbyt mało napletka wewnętrznego. Lekarz mówi że robi masę takich zabiegów i jeszcze nie miał niezadowolonego pacjenta.

Jak się zdecyduje na zabieg to na początku września.
 

Jerzy W

Well-known member
Jak nie masz stanów zapalnych napletek/żołądź to jest ślepy zaułek. Podczas takiego stanu zrób wymaz - gdy obfite bakterie to można rozważać obrzezanie. Inaczej to tylko 1500 dla konowała…
 

Maskonur

Active member
Po wytrysku robi się obrzęk ujścia cewki i pojawia się częstomocz. Jest też widoczne zwężenie, w miejscu zwężenie przechodzi żyła i widać że jest ona uciskana.
 

bartix

Active member
@Maskanour ja mam podobne objawy tzn pieczenie w cewce i ujascia cewki napletka. Wytrysk pogarsza sprawę. W wymazach z prącia miałem te same baktreie ciągle. E.Coli Prosteus Mirabilis. Antybiotyki co najwyzej obnizały objawy na krótki czas.

Zrobiłem autoszczepionkę obecenie przyjmuję II turę. Podczas brania autoszczepionki objawy mi sie zaostrzają pieczenie czasem pojawia sie częstomocz. Trochę moczu się uzbiera to parzy z rana najgorzej.
Podczas przerwy pomiędzy turami szczepionki(2 tygodnie) musze powiedzieć że objawy miałem mniejsze. I nawet nie piekło aż tak bardzo po wytrysku. W labolatorium twierdza ze to prawidłowy objaw. Miał ktoś tak jeszcze? Tylko troche mnie dziwi że II tura autoszczepionki i dalej jest takie nasilenie obajwów.
Czy po autoszczepionce powinienem przyjać jeszcze jakiś antybiotyk? Przed autoszczepionką brałem Levoxe
 

Maskonur

Active member
Mi właśnie żadne bakterie nie wychodzą, raz miałem e.fecalis wzrost mierny w próbie stameya ale po antybiotykach już nie wychodziło nic. Pozatym jeden urolog twierdził, że wzrost mierny to równie dobrze mogło być zanieczyszczenie próbki.

Założyłem temat odnośnie poprawki mojego zabiegu, jak macie ochotę to rzućcie okiem.
 

bartix

Active member
a robiłeś wymazy z pod napletka i takim patyczkiem w cewkę? Ja bym to powtórzył. Płyn z prostaty też chce pobrać ale to już po tych szczepionkach.
 

Maskonur

Active member
Z pod napletka raz i czysto, z cewki kilka razy i też czysto. Płyn z prostaty to przy próbie stameya chyba było badane. Pozatym miałem wymaz z zewki po masażu prostaty i też nic nie wyszło, nawet miałem wymaz z cewki pod kątem hsv1/2 i nie wykryto wirusa.
 

Jerzy W

Well-known member
Po wytrysku robi się obrzęk ujścia cewki i pojawia się częstomocz. Jest też widoczne zwężenie, w miejscu zwężenie przechodzi żyła i widać że jest ona uciskana.
100% zakażenie prostaty. Takie objawy po wytrysku to jasno pokazują. Zbadaj dobrze prostatę a nie dawaj się mamić obrzezaniem!
 

Jerzy W

Well-known member
Z pod napletka raz i czysto, z cewki kilka razy i też czysto. Płyn z prostaty to przy próbie stameya chyba było badane. Pozatym miałem wymaz z zewki po masażu prostaty i też nic nie wyszło, nawet miałem wymaz z cewki pod kątem hsv1/2 i nie wykryto wirusa.
Masaż prostaty i badanie? 🤣🤣🤣

bądźmy poważni. Trzeba zbadać wydzielinę wprost z prostaty.
 

Podobne tematy

Do góry