• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg - Warszawa

Tybolt

New member
Osobiście polecam placówkę Medicover w stolicy. Moją osobą zajął się Maciej Kielar - chirurg ogólny i naczyniowy. Niestety cierpię na sporą nadwagę, przez co doszło u mnie do częściowego wycięcia żołądka. Nic przyjemnego, jeżeli jesteście młodzi i macie okazję zadbać o swoje zdrowie wcześniej, zróbcie to. Co mogę więcej powiedzieć - pełen profesjonalizm ze strony lekarza. Od razu powiedział mi, że może być różnie, że każdy znosi tę operację inaczej i nie ma 100% pewności jak to będzie u mnie. Nie było sztucznych zapewnień, obietnic bez pokrycia. Zobaczymy jak będzie.
Placówka Medicover - https://www.medicover.pl/szpital/303,chirurgia-ogolna.htm
 

Mikko

New member
Czy mial ktos kontakt z Dr n. med. Robert K. Jarema z MD Clinic? Mam czesciowa stulejke i chce zrobic zabieg prywatnie. Ewentualnie u ktorych lekarzy aktualnie mozna zrobic zabieg w Warszawie?
 

Marcus79

New member
Czy mial ktos kontakt z Dr n. med. Robert K. Jarema z MD Clinic? Mam czesciowa stulejke i chce zrobic zabieg prywatnie. Ewentualnie u ktorych lekarzy aktualnie mozna zrobic zabieg w Warszawie?
Możesz spróbować u dr Kempisty, dobra specjalistka z wieloletnim doświadczeniem. Sam byłem u niej w sprawach związanych z andropauzą, ale wydaje mi się, że możesz się rozeznać w sprawie, zwłaszcza, że wykonuje zabiegi w Warszawie. Powodzenia.
 

Kozik

New member
Kogo polecacie NFZ Warszawa

Witajcie! Chcę pozbyć się stulejki całkowitej i chciałem się was moi drodzy zapytać... Czy ma ktoś jakiegoś sprawdzonego lekarza na NFZ w Warszawie? Bardzo zależy mi żeby blizny były jak najmniejsze albo w ogóle niewidoczne, nie chcę iść do pierwszego lepszego specjalisty... Byłbym też bardzo wdzięczny jakbyście wysłali mi na priv też jakiś kontakt do Was(np. gg) żeby dowiedzieć się więcej na temat samego zabiegu :)

Z góry dziękuję wszystkim, hej.
 

marcepan

New member
Polecam Ober Clinic a szczególnie dr Pawłowską-Krajkę. Miałem tam wykonywany zabieg stulejki. Pełen profesjonalizm, obawy miałem jak każdy, wiadomo. Ale doktor jest najlepsza w Warszawie, zna się na swojej pracy jak mało który lekarz.
 

AlbertWesker

New member
Ja mialem u niego zabieg. Podejscie do pacjenta i komfort w czasie i po zabiegu jak najbardziej na plus. Z minusow to dodalbym ze wynik zabiegu nie jest do konca taki jak obiecał a odwrotu juz nie ma...
 

Cycowski

New member
No to i ja się podzielę swoją opinią. Poszedłem prywatnie, na termin ustalony przez NFZ nie chciało mi się czekać - chciałem ten problem rozwiązać jak najszybciej.

22/5/2018 trafiłem na konsultację do dr Leszczyńskiego w Luxmedzie przy ul. Puławskiej w Warszawie. Po zapoznaniu się z moim problemem stulejki, otrzymałem możliwość wyboru między obrzezaniem częściowym a całkowitym - zdecydowałem się na całkowite.
25/5/2018 trafiłem na "stół". Operacja wykonana przy pomocy lasera (między innymi właśnie z jego powodu wybrałem dr Leszczyńskiego). Podczas operacji byłem informowany na bieżąco o aktualnie podejmowanych czynnościach, więc nie doszło do sytuacji że nagle coś zostanie zrobione bez uprzedzenia. Znieczulenie miejscowe.

Podejście do pacjenta oraz leczenie pooperacyjne (wizyty kontrolne) zasługują na duży plus. Nie wystąpiły u mnie powikłania typu "niespodziewane krwawienie" czy też ta niesłynna "oponka".
W zasadzie jedyny minus o jaki można byłoby się przyczepić to cena - cała "impreza" kosztowała mnie 2530 złotych. W cenę wliczona jest pierwsza konsultacja (240 złotych), operacja (2200 złotych) oraz znieczulenie (90 złotych). Patrząc jednak na efekt pracy mogę śmiało stwierdzić, że te pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto i jestem jak najbardziej zadowolony z uzyskanego efektu.

Jeżeli ktoś ma więcej pytań co do dr Leszczyńskiego - zapraszam na priv. Chętnie postaram się udzielić rady.

LOKALIZACJA:
Szpital Luxmed
Warszawa, ul. Puławska 455
02-801 Warszawa
telefon: 22-431-20-59
 

Tymor45

New member
Nie wiem czy było, ale dodaję, bo warto - https://www.doktora.pl/. Centrum Medyczne w fajnej lokalizacji, spokojnie współpracują z funduszem i można się na NFZ umówić. Osobiście mam same pozytywne emocje w stosunku do nich, dobrzy lekarze, dobre metody leczenia.
 

tzagloba

New member
Temat o klinikach w Warszawie, które polecacie. Przyda się napewno wielu osobom. Najlepiej chyba podać nazwę, adres www, e-mail, cenę i jakieś swoje uwagi.

Doktor Michał Kowalczewski, nie chcę spamować adresem bo nie wiem czy można ale lekarza oceniam bardzo dobrze. Klinikę również. Przyjmuje w warszawie 300 m od dworca centralnego. Z zabiegu jestem bardzo zadowolony.
 

wysoki1

New member
Cześć.

Niestety mam kiepskie doświadczenia jeśli chodzi o leczenie stulejki na NFZ w Warszawie.

Około miesiąca temu udałem się do poradni urologicznej ze skierowaniem od lekarza pierwszego kontaktu. Została tam potwierdzona stulejka i dostałem skierowanie do dowolnego szpitala na leczenie stulejki na NFZ.

No i zaczął się żmudny proces próbowania dowiedzenia się czegokolwiek za pomocą wielu telefonów i wizytach w szpitalnych rejestracjach. Wypróbowałem wszystkie miejsca, które znalazłem na tym forum.

Przychodnia na Kajakowej przenosi się na Kłobucką i się tym już nie zajmuje.
Szpital Mazovia na Ursynowie poinformował mnie, że "zmieniła się wysokość refundacji od NFZ na operacje stulejki", że im się już tego nie opłaca robić i nie przyjmują zapisów. I żebym może spróbował jeszcze raz za parę miesięcy.
W szpitalu MSWiA na Wołoskiej 137 okazało się, że moje "skierowanie do szpitala" jest u nich nieważne, że zajmują się tym tylko w trybie "poradni urologicznej", a nie szpitala, że muszę się zapisać do ich poradni, a najbliższe zapisy mają na marzec 2020 (za rok).
W szpitalu na Lindleya wydawało mi się, że wreszcie mi się uda, zapisałem się na wizytę w poradni za 2 tygodnie, która miała być kolejnym punktem w leczeniu. Na tej wizycie (dzisiaj) dowiedziałem się, że szpital w trybie pilnym zajmuje się tylko "poważnym sprawami", a na rzeczy takie jak stulejka obowiązuje kolejka półtorej roku. A nawet jakby zdecydował się czekać (nie mam zamiaru), to za te półtora roku sytuacja może się zmienić, może się coś wydarzyć i mogą mnie nie przyjąć - tak mi powiedział lekarz. Spytałem go, co mogę zrobić w tej sytuacji, bo wszyscy mnie odsyłają gdzieś indziej i sam już nic nie wiem. Powiedział mi, że mam w zasadzie dwie rzeczy do wyboru: po pierwsze leczenie prywatne, po drugie próbować się zapisać do jakiejś "mniej poważnej" kliniki, która się takimi rzeczami zajmuje, pewnie najlepiej gdzieś pod Warszawą.

Sam już nie wiem co mam robić. Szukaniem kliniki, która byłaby to w stanie wykonać na NFZ w jakimś sensownym terminie, zajmowałem się przez ostatnie parę tygodni i nic nie wskazuje na to, że mogę coś znaleźć. Po w zasadzie pierwszej mojej styczności, jak działa polska służba zdrowia, powoli skłaniam się do leczenia prywatnego, chociaż w mojej obecnej sytuacji finansowej wydatek 1000-2000 zł jest duży i trochę odstraszający.

Macie jakieś rady, może polecacie jakąś klinikę? A może moje doświadczenia się po prostu komuś przydadzą. Dzięki.
 

wysoki1

New member
Ok, może komuś się przyda: udało mi się zapisać na zabieg w szpitalu Mazovia na ursynowskiej Alei KEN, odwiedzając recepcję osobiście - wcześniej próbowałem bezskutecznie zrobić to telefonicznie. Dostałem termin na wrzesień (czyli za 5 miesięcy), bo zwolniło im się jakieś miejsce. Pani poinformowała mnie, że normalnie musiałbym czekać w 1-2 rocznej kolejce.
 

maticoo

New member
Witam,
chciałbym wykonać obrzezanie z przyczyn estetycznych - czy znacie lekarzy godnych polecenia, wykonujących zabieg z przyczyn estetycznych oraz tnących stylem high&tight?
 

piotr13

New member
Cześć, mam pytanie!
Czy ktoś z Was był może na zabiegu obrzezania u dr Bogdanowicza w Warszawie?
Ma bardzo dobre opinie na różnych stronach - jako urolog - ale nie mogę znaleźć prawie nic dotyczącego jego "osiągnięć" dotyczących zabiegów chirurgicznych. Byłem u niego na konsultacji i polecił mi zabieg, naturalna sprawa, że u siebie, tyle że ciekaw jestem jak sobie z tym radzi... :)
Dajcie znać. Z góry dzięki! :))
 

Podobne tematy

Do góry