• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg - Warszawa

Farmer

New member
Hej Samurai -

ten kowboj to byłem ja, i dzięki za tego chłopaka bo wydawało mi się że już po mnie widać lata a jednak :)

Chciałem zachęcić wszystkich do zabiegu, nie ma na co czekać, ja przyszedłem w ostatniej chwili - stulejka całkowita, nabyta.

Opiszę w faktach -

IBIS, ul. Kacza, W-Wa, a dr Cezary Torz to przesympatyczny i wyrozumiały człowiek, każdemu polecam, jak również miłą asystentkę. Pewna ręka, ładnie to wygląda !

zabieg - 40 min
ból - znieczulenie "dało się poczuć" 4 sztuki w trzon, zabieg to jak głaskanie - relatywnie przyjemny, po zabiegu kiedy puściło znieczulenie ból nie do opisania, i faktycznie albo ja mam tak niski próg bólu albo to po prostu tak ma być. Pierwsze 4 godziny masakryczne.

1 dzień na tabletkach - OK, prawie bez bólu, krwawienie silne.
2 dzień ( dziś ) na tabletkach OK, krawienie minimalne, prawie bez bólu, świeży opatrunek na hot-doga, płukanka rivanolem, na to grubo alantan i opatrunek, ptak do góry przyklejony plastrem do brzucha.

W kolejnych dniach dalsza część relacji.

Panowie odwagi !
 

samurai

New member
Z ciekawości zapytam - patrzyłeś czasem w trakcie zabiegu na poczynania doktora?
A co do bólu - każdy człowiek w każdym miejscu czuje co innego - wygląda na to, że taka twoja natura i tam jesteś lepiej unerwiony :p
oczywiście nie zazdroszczę.

(a znieczulenie nie było w trzon tylko w napletek :D Przynajmniej u mnie.
 

Farmer

New member
Hej,

patrzyłem tylko w sufit ze strachu przed tym co zobaczę, nawet nie chciałem obejrzeć po zabiegu efektu ale stanowczo powiedziano mi że mam obejrzeć i koniec kropka. Ja miałem znieczulenie na 100% w trzon u podstawy ponieważ zostały mi po nim widoczne siniaki. Nie powiem, znieczulenie rewelacyjne :)
 

samurai

New member
A mi po zabiegu pokazał już opakowanego (tylko oko było widać) :D
Co do stresu w trakcie - musieli mi uda chłodzić (coś pode mnie wsunęli) bo aż doktorowi gorąco chyba było :D
 

bonton

New member
Ja również byłem na zabiegu u doktora Torza (12 maja) i nie było wcale strasznie. Trochę pobolało po zabiegu, ale prawdziwy ból był dopiero w nocy - budziłem się kilka razy podczas nocnej 'aktywności' kolegi :).
Początkowo nie wyglądało to fajnie - straszna opuchlizna no i miałem lekko ropiejącą ranę, ale po poradzie doktora (okład z roztworu sody) wszystko się unormowało w ciągu 2 dni.
Jestem dwa tygodnie po zabiegu i nigdy nie byłem tak zadowolony z wydanych pieniędzy. Rana się goi, wszystko wygląda ładnie, a do tego po zabiegu 'kolega' zyskał jakieś 3cm. Wiele zawdzięczam tej stronie, bo dzięki informacjom tutaj zawartym zdecydowałem się na zabieg. Dzięki wielkie wszystkim!
 

tomcinio95

New member
Witam, kogo polecacie z Warszawy prywatnie (Urolog)? Rolę gra tutaj dokładność, a nie cena, bo zdrowie jest najważniejsze. Mam 19 lat, a stulejkę zauważyłem u siebie już w 6 klasie podstawówki/gimnazjum, ale zwlekałem. Teraz jestem dorosły i czas załatwić sprawę po męsku.
Pozdrawiam
 

RObercik

New member
tomcinio95 napisał:
Witam, kogo polecacie z Warszawy prywatnie (Urolog)? Rolę gra tutaj dokładność, a nie cena, bo zdrowie jest najważniejsze. Mam 19 lat, a stulejkę zauważyłem u siebie już w 6 klasie podstawówki/gimnazjum, ale zwlekałem. Teraz jestem dorosły i czas załatwić sprawę po męsku.
Pozdrawiam

Jak nie robi Ci problemu przejechanie się do Łodzi to polecam dr Pietraszuna, który przyjmuje w dr Lik Clinic w centrum na ul. Rewolucji 52. Bardzo dpbry specjalista, którego z pełną odpowiedzialnością polecam. wejdź sobie na stronę http://www.drlikclinic.pl jeśli jesteś zainteresowany.
 

manfred_xyz

New member
Dr. Bondarenko, Warszawa

Cześć,

czy ktoś z Was miał kontakt z dr. Marianną Bondarenko z WellMed?

Jestem do niej zapisany ale zastanawiam się nad zmianą i zapisaniem się do polecanego na forum dr. Torza.

Lokalizacja: Warszawa

mam stulejkę i chcę zrobić z tym wreszcie porządek
 

manfred_xyz

New member
Cześć,

jednak zdecydowałem się nic nie zmieniać i udać się do dr. Bondarenko.

Było za mało czasu, żeby zmienić lekarza, więc 19.05 poszedłem na wizytę.

Pani doktor widać, że zna się na rzeczy. Jest konkretna, zdiagnozowała stulejkę jak się spodziewałem i zbyt krótkie wędzidełko.

Dostałem wybór - plastyka albo pełne obrzezanie, a że byłem już zdecydowany, wybrałem pełne (low&tight).

Jeśli ktoś z Was się zastanawia czy wybrać Panią doktor ponieważ ciężko jest znaleźć o jej zabiegach opinie to polecam z czystym sumieniem.

Jestem już po zabiegu i dalsza relacja w dziale "po zabiegu".

Piąteczka! :D
 

czarnykot

New member
Warszawa gdzie na fundusz??

Witam, czy ktoś może polecić jakieś dobre miejsce bez dużych kolejek gdzie można zrobić zabieg na fundusz???
Wcześniej byłem na ul. Kajakowej, miejsce wyglądało całkiem przyzwoicie, sam zabieg też, szkoda tylko że się nie udał i muszę go powtórzyc, a więcej tam nie pójdę.
W Mazovii wiem że robią na NFZ, ale usłyszałem że mają ok. 70 osób w kolejce, a w zeszłym roku robią ok 7-8 osób.
Ktoś poleci jakieś inne miejsce??
 

Stuningowany

New member
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Wojciech Perdzyński - Warszawa

Gorąco polecam, jeżeli ktoś poważnie traktuje swojego przyjaciela i nie zamierza powtarzać zabiegów w tak delikatnej okolicy. Ten Pan to numer jeden w Polsce.
 

alojzy

New member
Dr Robert Jarema - Warszawa, chirurg urolog szpital MSW

Witam,

Mam problem ze stulejką i czeka mnie obrzezanie całkowite. Chciałbym to zrobić u dr Roberta Jaremy z Centralnego Szpitala Klinicznego MSW na Wolskiej w Warszawie. Czy ktoś o nim słyszał lub był jego pacjentem?
 

mig

New member
Gdzie i za ile robiliście wędzidełko/stulejkę w Warszawie? Trzeba się wcześniej pewnie na konsultację zapisać, czy po konsultacji długo czekaliście na zabieg?
 

mig

New member
Gdzie i za ile robiliście wędzidełko/stulejkę w Warszawie? Trzeba się wcześniej pewnie na konsultację zapisać, czy po konsultacji długo czekaliście na zabieg?
Dobra, jakby ktoś nie wiedział to zadzwońcie do mazovii lub ibisa lub innej placówki, która naprawia wacki i i tam zapytajcie się o terminy itp. Niektóre robią na NFZ, więc idźcie najpierw do rodzinnego po skierowanie. Jeśli robicie prywatnie to bezpośrednio dzwońcie do placówki, umówią was najpierw na konsultacje.
 

Podobne tematy

Do góry