• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg w czwartek dr. Tondel

wyglada ok, choc wyglada ze nie bedziesz mial efektu tight ze odsloni sie rowek zazoledny, tylko jednak mala faldka bedzie dotykac brzegu glowki w zwisie. ale i tak wyglada super!
 
Panowie mam pytanko na temat nocnych wzwodów, wiadomo że każdy radził sobie z nimi na swój sposób ale pytanko brzmi czy póki są założone szwy to będzie trwał ten dyskomfort że coś pęknie albo coś w tym stylu czy na przykład po tygodniu nasz sprzęt się do tego przyzwyczaja i wzwody mu nie straszne. I czy opatrunki nosiliscie tak długo jak były założone szwy?
 

nope

Well-known member
Dla mnie przy zdrowym organizmie jak jest dobrze zszyte to dopiero po 2 tygodniach juz nic nie pusci przy randomowym wzwodzie. Opatrunki to tez tak z 2 tyg najlepiej nosic. Narazie dbaj bardzo
 

Mateusz1999

Active member
Teoretycznie skóra zrasta sie po 5-7 dniach, jednak ta na penisie jest narażona na mocne naciąganie przez właśnie wzwody i tu trzeba do pełnego zrośnięcia przyjąć ciut więcej. Mamy tu na forum przypadek u którego wszystko było pięknie zrośnięte po 8 dniach, a są przypadki że coś pęka po prawie 2 tygodniach. U mnie po staplerze pierwsze 2 zszywki puściły po 7 dniach i nic nie pękło. Jeśli chodzi o wzwody to też po około tygodniu już ich nie czułem mimo że miałem jeszcze prawie komplet zszywek. Jednakże nie wiem jak to jest ze szwami. Jeśli chodzi o opatrunek to nosić tyle, aż będzie wygodnie bez, chodzi o nadwrażliwość. U mnie po 4 tygodniach nie było szans nawet założyć gaci bez opatrunku bo miałem jeszcze dość mocną nadwrażliwość. Opatrunki odłożyłem po około 5 tygodniach. Więc jak nie masz mocnej nadwrażliwości to odłóż opatrunki jak szwy odpadną, jeśli masz to odłóż opatrunki aż będziesz czuł się komfortowo bez nich.
 

nope

Well-known member
Lej wodą nie bezposrednio po pendraku tylko daj jej spłynąć jakby po ciele na niego. Tyle tak własciwie.
 
ja mylem sie od pierwszego dnia pod prysznicem ale na penisa i jądra zakładałem torebkę śniadaniową i na całość dookoła gumkę recepturkę, a na to dookola plaster. Samego penisa odkażałem octeniseptem, zeby tylko tym moczyć ranę. Po kilku dniach od zabiegu chyba juz nie musisz robic takiej kaskaderki, nie szoruj tylko po ranie myjką :)
wygląda bardzo dobrze!
 

nope

Well-known member
ja mylem sie od pierwszego dnia pod prysznicem ale na penisa i jądra zakładałem torebkę śniadaniową i na całość dookoła gumkę recepturkę, a na to dookola plaster. Samego penisa odkażałem octeniseptem, zeby tylko tym moczyć ranę. Po kilku dniach od zabiegu chyba juz nie musisz robic takiej kaskaderki, nie szoruj tylko po ranie myjką :)
wygląda bardzo dobrze!
No takich rzeczy to nie slyszalem xD ja dostalem normalnie na nastepny dzien zalecenie umyc normalnie pacjenta szarym mydlem z wodą xD
 

maarcin002

New member
Ok w kolejny czwartek mam umówioną wizytę i mam pytanie w co zaopatrzyć się już wcześniej?
Octenisept
Czytałem że doktor zapisuje jakąś maść?
Jakie opatrunki?
 
Ok w kolejny czwartek mam umówioną wizytę i mam pytanie w co zaopatrzyć się już wcześniej?
Octenisept
Czytałem że doktor zapisuje jakąś maść?
Jakie opatrunki?
Mi zapisał octenisept(weź ten większy), gaziki jałowe 7x7 lub 10x10, bandaż pół elastyczny 5cm i podpaski 🙂 wszystko Ci wytłumaczy. Do tego maść na blizny Solarium ale to po ściągnięciu szwów. Możesz też jakieś przeciwbólowe ale ja użyłem tylko 1 tabletkę zapobiegawczo na powrót do domu.
 

maarcin002

New member
Mi zapisał octenisept(weź ten większy), gaziki jałowe 7x7 lub 10x10, bandaż pół elastyczny 5cm i podpaski 🙂 wszystko Ci wytłumaczy. Do tego maść na blizny Solarium ale to po ściągnięciu szwów. Możesz też jakieś przeciwbólowe ale ja użyłem tylko 1 tabletkę zapobiegawczo na powrót do domu.
Dzieki Wielkie 😀
Opatrunek należy zmieniać co wyjście do toalety?
I na co ta podpaska?
Jeśli tak to zastanawiam się jak zmieniać w robocie opatrunki żeby nikt się nie kapnął
 
Ja zmieniam dwa razy dziennie i wydaje mi się że jest ok, takie miałem zalecenia. Co wyjście do toalety to byś zwariował. A podpaska żeby bielizny nie ubrudzić wszystko ładnie wchłonie oczywiście można obejść się bez ale jak doktor kazał 😀
 
Witam, dzisiaj mija tydzień od mojego zabiegu i wydaje mi się że wszystko wygląda w miarę ok(wieczorem wrzucę zdjęcia). Mam natomiast pytanie kiedy będę mógł zobaczyć swojego przyjaciela w całej okazałości bo póki co to mam jakieś ograniczenia i nie mogę go postawić do pionu😀 oczywiście bez opatrunku bo w opatrunku z nocnymi wzwodami nie ma problemu, chyba że to jeszcze nie czas i się wstrzymać?
 

Podobne tematy

Do góry