Zabieg laserowy Rzeszów

tarczynnn

New member
Również kilka tygodni temu chciałem spróbować tego zabiegu u tego doktora, nawet zadzwoniłem umawiając się od razu na zabieg jednak niestety zabrakło mi odwagi bo nigdzie nie mogłem znaleźć żadnych opinii na ten temat a tym bardziej zraził mnie sam lekarz, który na moje pytanie czy to jest bezpieczne odpowiedział: "jak to? a miał pan znieczulenie u dentysty? to to samo". Więc w zasadzie nic się nie dowiedziałem.
Szukałem również innych rozwiązań metodą laserową jednak jest ich bardzo mało a jak już coś się znajdzie to są to koszty powyżej 1000 zł.
Kolejnym powodem była też wymina krótkiej korespodencji z pewnym lekarzem z Krakowa. Oto co mi napisał na temat zabiegu laserowego:
"Z mojego osobistego doświadczenia leser nie jest najlepszym urządzeniem do plastyki tak delikatnej cienkiej skóry jaka tworzy napletek. Trzeba sobie uświadomić, że zadaniem światła lasera jest cięcie lub odparowywanie tkanki poprzez generowanie wysokiej temperatury. Rany po cięciu laserowym zawsze nieco gorzej goją się niż przy wykorzystaniu klasycznego skalpela. Laser natomiast, w tej operacji jest bardzo przydatny do hamowania krwawienia (hemostazy).
Podsumowując, oczywiście z technicznego punktu widzenia mogę wykonać taki zabieg wykorzystując laser, ale znacznie szybciej rana zagoi się po klasycznej plastyce. Ważnym jest w tym przypadku nie urządzenie, a delikatne i precyzyjne wykonanie zabiegu."

Tak więc jak na razie zrezygnowałem z zabiegu laserowego i próbuje zdobyć odwagę na metode tradycyjną - jednak jeżeli Ty byś się zdecydował to proszę o opinie po zabiegu.
 
Podobne tematy

Do góry
TOPlist