Zabieg laserowy na terenie Krakowa

Dzień dobry,

cierpię z powodu krótkiego, nadrywającego się wędzidełka. Schorzenia nabawiłem się prawdopodobnie z powodu infekcji grzybiczno-bakteryjnej, którą przechodziłem/wciaz przechodzę. Fakt zbyt krotkiego wędzidełka potwierdził urolog.
Ze względu na te problemy, chciałem zdecydować się na laserową formę zabiegu - wydaje mi się, ze ryzyko zakażenia/infekcji będzie przy uzyciu lasera mniejsze.

Szukam gabinetu na terenie lub w okolicach Krakowa, w którym jestem w stanie wykonać ten zabieg z uzyciem lasera. Czy ktoś mógłby mi polecić sprawdzone miejsce?

Jestem sceptyczny odnosnie dra Marka Woźniaka w Wieliczce - przewija sie on w bardzo dużej liczbie postów/wpisów/opinii na temat leczenia laserowego, jednak prawie każdy post wygląda jak kryptoreklama. Zazwyczaj byl to post pisany przez użytkownika mającego 1/2 posty na koncie, pisany w mega zachęcającym tonie, jednak prawie nigdy pytającemu nie udalo się uzyskać więcej szczegółów.
Jeśli ktoś z Was faktycznie wykonywał u tego pana zabieg, bardzo proszę o wypowiedź w watku lub też na PW.

Pozdrawiam
 
Wysuszona skóra żołędzi i wewnetrznej strony napletka, cyklicznie łuszcząca się. Cała żołądź i okolice pokryte były albo białym nalotem albo łuszczacym się naskorkiem, cięzko bylo mi to zidentyfikować.
Wymaz pokazal grzybicę (candida, wzrost mierny) i gronkowca. Przyjmowałem antybiotyki na jedno i drugie, obecnie stosuję też clotrimazolum.

Prawdopodobnie w wyniku przesuszenia całości, podczas stosunku naderwałem wedzidełko - jakiś miesiąc temu. Od tego czasu rana się nie zagoiła, regularnie nadrywa się znowu (brak stosunków czy masturbacji, jedynie czynnosci higieniczne).
 
Podobne tematy

Do góry
TOPlist