• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wzwód po plastyce wędzidełka

NieMrawy

New member
Tak, wiem jestem co do tego delikatny i dbam o niego jak o nic innego haha, ale jednak po takim czasie 7 tygodni powinienem w koncu spróbować nawet mimo bólu bo moim zdaniem on i tak będzie przez dłuższy czas to jednak świeża blizna
 

nope

Well-known member
Tak, wiem jestem co do tego delikatny i dbam o niego jak o nic innego haha, ale jednak po takim czasie 7 tygodni powinienem w koncu spróbować nawet mimo bólu bo moim zdaniem on i tak będzie przez dłuższy czas to jednak świeża blizna
Wiadomo nie mowie o az takiej delikatnosci ale jednak mysle ze zdrowe myslenie wskazane i nie rypanie aż wióry lecą na sucho będzie dobre ;D wiesz o co chodzi. Ja podszedlem do tematu tak ze uwazam ze blizna na poczatku nie jest najlepszej jakosci i mialem to na uwadze zeby nie bylo gorszego efektu w pozniejszym etapie przez to, byc moze sie mylę nie wiem : )
 

NieMrawy

New member
No wiem o co chodzi, ogólnie wczoraj podczas seksu było wszystko w porządku nie czułem bólu, lecz chyba raz za mocno zacząłem to robić i poczułem ból jakby coś się urwało, wyglada na to ze nic ale ale ból był tylko taki chwilowy. Pojawił mi się w tym miejscu jakby malutki siniak lub krwiaczek taki na prawdę mały. Nie wiem o co z tym chodzi myślałem ze już wszystko będzie fajnie ale jednak trochę za bardzo się poczułem i zabolało. Z rana jak się myłem i odciągalem go do mycia to poczułem lekki bol jakby cięcia, wiec może coś się naderwalo ale właśnie nie wyglada na to za bardzo, tylko jest widoczne jakby w tym miejscu był jakiś krwiaczek bo jest lekko czarne, na zdjęciu Nawet ciężko to zauważyć. Ktoś wie co to może być i czy bać się o cos poważnego? Może jakieś naderwanie?
 

mati12

Well-known member
Nikt nie powie co się stało ogólnie dla oka może wyglądać że wszystko się wyleczyło jednak tam w środku nadal wszystko się regeneruje mogło coś się lekko naderwac jak nie puchnie to powinno być ok
 

NieMrawy

New member
Nie puchnie, jednak wyglada właśnie na to ze od środka coś mogło się naderwac bo z zewnątrz myśle ze jest git
 

nope

Well-known member
Niestety jak widzisz kuleczke czy krwiaczka to wskazuje na to ze sie nadrywa. Wstaw foto tego.
 

nope

Well-known member
Dziwna sprawa , myslalem ze sie takie cos zrobi troszke niżej a nie prawie na zoledziu. Daj temu kilka dni zeby sie zagoilo i testuj delikatnie. Jak minie miesiac jeszcze i beda problemy to wtedy bedziesz sie zastanawiac czy jednak zabieg sie udal czy nie.
 

NieMrawy

New member
Dziwna sprawa , myslalem ze sie takie cos zrobi troszke niżej a nie prawie na zoledziu. Daj temu kilka dni zeby sie zagoilo i testuj delikatnie. Jak minie miesiac jeszcze i beda problemy to wtedy bedziesz sie zastanawiac czy jednak zabieg sie udal czy nie.
Tak, poczekam ogólnie odciągam to wszystko jest dobrze. Będę dawał znać na razie odpoczne i będę smarował kremem by mi blizny się ładnie rozeszły
 

Podobne tematy

Do góry