• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu i plastyce więzadełka (oponka, wzwód, krew)

playoff

New member
Czesc, 25 października 2023 przeszedłem zabieg całkowitego obrzezania (stapler) + plastykę wedzidelka. Dodam, że zabieg zrobiłem w wieku 27 lat wcześniej nie przyjmowałem do świadomości problemu, pomimo że nawet seks był praktycznie niemożliwy.

Sam zabieg przeszedłem bardzo ciezko, z kolei po zabiegu jak zobaczyłem „go” to zemdlałem. Drugiego dnia pojawiła sie oponka, wiec poszedłem na kontrole lekarz stwierdził ze wszystko jest dobrze. Na codzień jestem w stanie w miarę normalnie funkcjonować ale noce przez wzwody sa nie do zniesienia, średnio śpię 4h. Dzis w nocy obudził mnie straszny ból (9 dzień) dodatkowo pojawiło sie troche krwi. Jak patrzę na niego to znów robi mi sie słabo i mam wrażenie ze goi sie bardzo źle. Dodam, ze regularnie czyszcze go octeniseptem + 2 razy dziennie zmieniam ciasny opatrunek (nosze go w gorze) + 2 razy dziennie smaruje przypisana maścią detreomycyna.

Jak proces gojenia wyglada według was, ja jestem załamany, a kolejna kontrola dopiero za 4 dni.


https://imgur.com/a/IzaTAmX

 

dandoo

Active member
Zdjęcia nie działają ale normalne jest że możesz mieć spuchniętego i zsiniaczałego od igieł, małe krople krwi mogą się zdarzyć do 2 tygodni go rana musi się zagoić. Co do wzwodów, są roózne metody, przykładanie zimnego, rozchodzenie, ale ważne uciskowe opatrunki.
 

richyrich

Active member
Musisz poczekać aż wypadną zszywki, też panikowałem że "oponka" po staplerze a wszystko się rozeszło ładnie. Ogólnie nie widzę tu nic strasznego, jak wypadną zszywki to mam nadzieję uda ci się przecisnąć sobie tą oponke na żołądź i będzie git
 

Podobne tematy

Do góry