• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Miesiąc po obrzezaniu całkowitym, jak wygląda? Wzwód

Witajcie Panowie, jestem wlasnie miesiac po obrzezaniu całkowitym i dwa tygodnie po sciagnieciu szwow.

Wypowiedzcie sie prosze czy wyglada on ok? Wrzucam zdjecie w stanie spoczynku oraz w stanie wzwodu.

Powiedzcie mi prosze jak to u was wyglada z reczna robotą - w chwili obecniej powiedzialbym nawet, ze odczuwam dyskomfort i jest to raczej niemozliwe.

Zdjecia;

uwaga! Zamiast imagehost podmien na ibb. co - forum blokuje mi wstawienie tego linku a ja na imagehost nie mam konta i zalozyc nie chce.

stronawyzej. co/gzXNNBg
stronawyzej. co/Pr7f7V6
 

Trolo

Well-known member
Wygląda wszystko ok, ale moim zdaniem jeszcze zbyt wcześnie. Widać zgrubienie w linii szycia i to pewnie ona jest przeszkodą oraz wrażliwa żołądź. Musisz sobie dać trochę czasu na zagojenie się tego w linii szycia oraz na "wypłaszczenie" za miesiąc pewnie będzie już lepiej, a po roku całkiem dobrze.
 

góral

Active member
Witajcie Panowie, jestem wlasnie miesiac po obrzezaniu całkowitym i dwa tygodnie po sciagnieciu szwow.

Wypowiedzcie sie prosze czy wyglada on ok? Wrzucam zdjecie w stanie spoczynku oraz w stanie wzwodu.

Powiedzcie mi prosze jak to u was wyglada z reczna robotą - w chwili obecniej powiedzialbym nawet, ze odczuwam dyskomfort i jest to raczej niemozliwe.

Zdjecia;

uwaga! Zamiast imagehost podmien na ibb. co - forum blokuje mi wstawienie tego linku a ja na imagehost nie mam konta i zalozyc nie chce.

stronawyzej. co/gzXNNBg
stronawyzej. co/Pr7f7V6
 

Podobne tematy

Do góry