• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to bliznowiec? Miesiąc po częściowym obrzezaniu

Krystiankendroj

Active member
No przykro mi to mówić ale nie zejdzie :(
Mam to samo , może nawet ciut większe
Ale nie martw się w niczym to nie przeszkadza kompletnie , na początku będzie tkliwe , nieraz bolące, po jakimś czasie zacznie się lekko zmieniać i zmniejszać
Sam próbowałem na to maści, różne plastry ale ostatecznie pożyciem to bo nie miało sensu nie widziałem rezultatów
Zacząłem smarować masło shea
Stosuje je cały czas , ten coś się nieco zmniejszył wygładził i go nie odczuwam jak wcześniej, ale nie zniknie
Jak dla mnie to tylko kwestia estetyki , dziewczyna nawet nie zauważyła,
Daj temu czas i popróbuj jak ja
Myślę że jedyne co to można wyciąć, ale grzebać przy tym znowu i przechodzić przez to wszystko dla wyglądu to mi się już nie widzi , kwestia czasu jak się przyzwyczaisz
 
No przykro mi to mówić ale nie zejdzie :(
Mam to samo , może nawet ciut większe
Ale nie martw się w niczym to nie przeszkadza kompletnie , na początku będzie tkliwe , nieraz bolące, po jakimś czasie zacznie się lekko zmieniać i zmniejszać
Sam próbowałem na to maści, różne plastry ale ostatecznie pożyciem to bo nie miało sensu nie widziałem rezultatów
Zacząłem smarować masło shea
Stosuje je cały czas , ten coś się nieco zmniejszył wygładził i go nie odczuwam jak wcześniej, ale nie zniknie
Jak dla mnie to tylko kwestia estetyki , dziewczyna nawet nie zauważyła,
Daj temu czas i popróbuj jak ja
Myślę że jedyne co to można wyciąć, ale grzebać przy tym znowu i przechodzić przez to wszystko dla wyglądu to mi się już nie widzi , kwestia czasu jak się przyzwyczaisz
A da się to jakoś zmiękczyć? Jak to dotykam to tak jakby coś tam było pod spodem. Czy z czasem stanie się to mniej tkliwe i wrażliwe? Narazie mam wrażenie jakby miało to zaraz strzelić podczas wzwodu.
 

Krystiankendroj

Active member
Kleilem na to plastry sutricol , maściami na blizny smarowałem, później smarowałem masłem shea I zakrywalem reszta napletka
Po dłuższym czasie jest mniej wrażliwe , jest mniejsze i nie przeszkadza
Także da się
Narazie to wszystko jest dopiero miesiąc po zabiegu , jest wrażliwe bo w środku się jeszcze goi , na zewnątrz wygląda na zagojone ale to dalej pracuje
 

Podobne tematy

Do góry