• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wydłużenie wędzidełka = jego usunięciu ???

codex

New member
witam

miałem plastykę napletka i wydłużenie wędzidełka , szukałem informacji na ten temat to piszą z reguły ze zabieg polega na nacięciu wędzidełka itp ble ble . Teraz gdy opuchlizna mocno mi juz zeszła, mogę bez problemu odsłaniac pozostaly napletek i z tego co widzę wędzidełka nie ma :confused: Zapytałem wiec lekarza na kontroli czy zostało usuniete, dowiedzialem sie że musiało zostac ponacinane bo przeszkadzało , napinało sie itp powiedział wszytsko co wyczytalem w netcie ogółem wykrecil kota ogonem. Dodał ze to nie wpływa na odczucia podczas sexu. Co o tym wiecie / myslicie ?
 

Klaus1

New member
No jak sama nazwa wskazuje, wydluzenie polega na wydluzeniu, usuniecie na usunieciu. Pewnie ci wycial, ale ciezko powiedziec, nie widzimy zdjec. Zreszta chyba sam potrafisz stwierdzic czy je masz nie?
 

ehab

Member
Wędzidełka nie da się zasadniczo usunąć. Jeśli zostanie ono nacięte mocno i dobrze zszyte staje się częścią napletka i jakby... znika. :) Tak wykonany zabieg daje bardzo pozytywny efekt wizualny. :) Potraktuj to jako "bonus". A jak dobry zabiegowo lekarz wykręca "kota ogonem" to znaczy, że jest dobrym chirurgiem, bo "chirurg nic nie wie, ale wszystko robi" ;)
 

fancom

New member
codex Są to raczej dwa różne zabiegi, jeżeli u siebie nie widzisz już wędzidełka to znaczy, że zostało ono usunięte a raczej zrównane z napletkiem, bo tak jak napisał kolega wyżej wędzidełka nie da się zasadniczo usunąć.
Zresztą sam mam "usunięte" wędzidełko.
Jak masz jeszcze jakieś obawy co do tego czy masz je czy nie, to zawsze możesz wstawić zdjęcie do oceny.
 

wawel1234

New member
Mi też właśnie dzisiaj lekarz usunął, a zabieg nazywał się wydłużeniem Oo. Jak z doznaniami po wycięciu? Gorzej/lepiej?
 

fancom

New member
Mi też właśnie dzisiaj lekarz usunął, a zabieg nazywał się wydłużeniem Oo. Jak z doznaniami po wycięciu? Gorzej/lepiej?

Tu na pewno będą zdania podzielone inni powiedzą, że negatywnie wpływa, inni nie odczują żadnych zmian, a jeszcze inni powiedzą że doznania zmieniły się na plus.
W tym wypadku pewnie dużą role odgrywa psychika, ale nie zmienia to faktu że wędzidełko jest wysoce erogennym miejscem.
Najlepiej jak sam sprawdzisz jak już Ci się ptak wygoi, i zobaczysz czy czujesz jakąś różnice.
 
Do góry