Wątpliwości po zabiegu

problematyczny1

New member
Po obszernych obserwacjach na forum, nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Jestem 10 dni po zabiegu na "wydłużenie wędzidełka". Mam wrażenie, że zabieg został przeprowadzony poprawnie i w najbliższą środę wybieram się na kontrolę. Ranę, jeśli tak mogę to nazwać - zszyto szwami rozpuszczalnymi (większość odpadła).

Nie to jednak przyprawia mnie o strach i wątpliwości. Wiele lat temu doszukałem się niedoskonałości mojego "sprzętu". Mianowicie: penis w stanie spoczynku bez problemu schodził za żołądź, dzięki czemu dbałem o higienę w miarę poprawny sposób. Niestety, podczas wzwodu nie było siły by sprowadzić napletek choćby w małym stopniu za żołądź. Wydawało mi się, że to stulejka i bałem się wizyty u lekarza, a sama niedoskonałość spowodowana jest (tak mi się wydaję) zbyt wąskim ujściem napletka (żołądź jest za duży by pomyśleć o stymulacji). O krótkim wędzidełku nie miałem nawet pojęcia (to zdiagnozował lekarz) i teraz po zabiegu, kiedy dochodzi do wzwodu nie widzę żadnej różnicy, jak było tak jest. W przeszłości eksperymentalnie próbowałem sprowadzić napletek za żołądź w stanie spoczynku i wyczekać momentu wzwodu, jednak wtedy dochodziło do bólu i sprowadzenie napletka z powrotem było wręcz niemożliwe dopóki przyjaciel był w stanie pobudzenia. Obawiam się, że w przyszłości może dojść do załupka lub sam Bóg wie czego. Czy jest opcja, że lekarz się pewnego rodzaju pomylił i majstrował nie przy tym co trzeba? Czy ujście napletka można poprzez "trening" rozciągnąć? Oczywiście po zagojeniu aktualnej rany, gdy wędzidełko stanie się w miarę elastyczne i dojrzy. Domyślam się, że na kontroli w śr/czw lekarz odpowie na nurtujące mnie pytania, jednak nie mogę wyczekać z nerwów. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
 

jarek89

Moderator
Pytanie na ogromnym poziomie teoretyczne.
Jest możliwość, że to krótkie wędzidełko powodowało trudności ze swobodnym odprowadzaniem napletka. To czy była to jedyna przyczyna problemu okaże się po zagojeniu i elastyczności rany.
Jeśli problem występuje od zawsze, to jest duże prawdopodobieństwo, że zapewne masz również stulejkę. Ta wymaga oddzielnego zabiegu.
Jeśli chcesz naszej oceny, to wrzuć foty.
 
Do góry
TOPlist