• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wątpliwości po zabiegu

tom270

New member
Witam. Jestem kilka godzin po zabiegu obrzezania, najprawdopodobniej częściowego. Miałem zabieg z NFZ i wykonywał go doświadczony lekarz. Jednak ani przed zabiegiem ani po nikt zbytnio ze mną nie rozmawiał. Na obchodzie był doktor jakiś inny i powiedział żeby po pierwszym sikaniu zmienić opatrunek i nie chodzić. No i byłem się wysikac i mój penis dziwnie wygląda, widziałem zdjęcia z różnych zabiegów i żadnego z nich nie przypomina. Widać czubek żołędzia, jest sporo obciete, ale z jednej strony, chyba tam gdzie jest wiezadelko ta skóra jest wyższa od reszty. Może dlatego że są tam szwy, ale te szwy wyglądaja jakby łączyły napletek z żołędziem. W dodatku jakoś mój penis nie ma ochoty na erekcje. Nawet jak się staram, żeby trochę się podniósł. Czy to po zabiegu, dużo krwi stracił i dlatego czy co? Wydaje mi się że coś jest źle. Jutro jak ktoś raczy do mnie przyjść to spytam o wszystko. Ale czy mógłby mi ktoś dziś napisać czy dramatyzuje czy serio może być coś nie tak?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Dramatyzujesz i to strasznie. Z tym hasłem że stracił dużo krwi i dlatego nie staje to ty tak serio?? Uczyłeś się w szkole na biologii anatomii​?? Chuj to nie szklanka że raz coś wylejesz i już się samo nie zapełni...
 
Ostatnia edycja:

tom270

New member
Tak to wygląda dzień po zabiegu
Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
Dosyć dziwnie. Możecie ocenić czy dobrze wykonane? Bo lekarz powiedział że wyszło świetnie. Mi się wydaje że coś może być nie tak, strasznie dziwne jest dla mnie to jedno miejsce gdzie jest wiezadelko, dlaczego to tak dziwnie zrobili? W dodatku nie przepisał mi niczego, kazał tylko nosić do góry w opatrunku jałowym. Może wy polecicie co stosować żeby szybciej się goiło? W szpitalu ściągnął mi napletek do końca, ja sam nie chce za mocno bo trochę boli i dam radę tak do połowy. Szwy są pod napletkiem. Jak dla mnie słabo to wygląda.
 

Podobne tematy

Do góry