• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wątpliwości po zabiegu

koko123

New member
Panowie, czy problem ze ściąganiem napletka przejdzie? Oczywiście mogę ściągnąć ale trochę muszę się pomęczyć. Obstawiam że to przez szwy i opuchliznę. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
 

Trolo

Well-known member
Można wcześniej jak jeszcze będą, ale żeby dało się zsuwać napletek w spoczynku i możliwie we wzwodzie.
 

koko123

New member
Odstawiłem octenisept i stosuję tylko mydło, ale chyba przez to pierwsze strasznie wysuszyła mi się skóra na żołędziu, macie jakiś sposób żeby to zniwelować?
 

filoo

New member
lekarz mi kazał kupić po wypadnięciu wszystkich szwów i zakończeniu stosowania octeniseptu, najpierw kazał tym przemyć a później posmarować help4skin, tak więc właśnie jestem na tym etapie

jak miałeś we wtorek dopiero zabieg to jeszcze będziesz musiał się przemęczyć octeniseptem żeby ci się nic z tym nie stało, lekarz ci nie powiedział co masz z tym robić? nie dał recepty na jakiś antybiotyk do smarowania?
 

Babi

New member
mogl bys znowu podesłać zdjęcia inną stroną , jakos mi się nie otwierają a tez wydaje mi sie ze mam troche wąsko po zabiegu i chciał bym porównać.
 

koko123

New member
Witam po przerwie, mam pytanie, jestem miesiąc z hakiem po plastyce i podczas wytrysku odczuwam ból, żołądź staje się ciemno czerwona, czy to normalne?
Dodam jeszcze że w jednym miejscu blizna jeszcze jest
 

Podobne tematy

Do góry