• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wasze doświadczenia po operacji skrzywienia u prof. Perdzyńskiego

ronnie253

New member
Ja też miałem operacje metodą nierozpuszczalnych szwów na osłonkę białawą na NFZ i u mnie taki sam efekt jakby ściśnięcia cial jamistych podczas wzwodu i przez to wybrzuszeń po bokach trzonu penisa, szwy jak mocniej nacisnę to bola, jak nie nacisnę to ich nie czuję. Skrzywienie miałem w dół tylko większe niż twoje.
 

Maksym

New member
Ja też miałem operacje metodą nierozpuszczalnych szwów na osłonkę białawą na NFZ i u mnie taki sam efekt jakby ściśnięcia cial jamistych podczas wzwodu i przez to wybrzuszeń po bokach trzonu penisa, szwy jak mocniej nacisnę to bola, jak nie nacisnę to ich nie czuję. Skrzywienie miałem w dół tylko większe niż twoje.
Muszę przyznać, że troche teraz żałuję, że w ogole nie brałem pod uwagę opcji NFZ . Nie wiem dlaczego miałem coś wbite że na NFZ to nie ma szans że to zrobią / że to się kwalifikuje. A jak to wygląda cenowo - zupełnie za free czy jakąś część się płaci?
A co do tego co piszesz odnośnie ucisku - dawno miałeś to robione? Boli tak samo z siebie podczas wzwodu (mnie ten wybrzuszający się spód troche boli przy porannych wzwodach bo są u mnie chyba najsilniejsze) . A jak masz z wytryskami - gorzej niż przed operacją/ bez zmian - nic nie uciska przewodów jak u mnie?
 

ronnie253

New member
Muszę przyznać, że troche teraz żałuję, że w ogole nie brałem pod uwagę opcji NFZ . Nie wiem dlaczego miałem coś wbite że na NFZ to nie ma szans że to zrobią / że to się kwalifikuje. A jak to wygląda cenowo - zupełnie za free czy jakąś część się płaci?
A co do tego co piszesz odnośnie ucisku - dawno miałeś to robione? Boli tak samo z siebie podczas wzwodu (mnie ten wybrzuszający się spód troche boli przy porannych wzwodach bo są u mnie chyba najsilniejsze) . A jak masz z wytryskami - gorzej niż przed operacją/ bez zmian - nic nie uciska przewodów jak u mnie?
Na NFZ cenowo - wszystko za free. Miałem robione dawno temu ok 8 lat. Generalnie wszystko ok, nie boli podczas wzwodu, nic nie uciska/blokuje podczas sikania/wytrysku, jedynie jak przycisne w miejscu gdzie sa założone szwy to troszke kłuje ale tak to nie czuje szwów. Jedyne do czego mógłbym sie przyczepić to lekkie wybrzuszenie po bokach trzonu penisa tak w połowie długości (tak jakby za bardzo chciał naprostować) ale nie jest to az tak mocne wybrzuszenie. Ja mialem skrzywienie prawie 90 stopni w dół. także ogolnie jestem zadowolony.
 

nope

Well-known member
Muszę przyznać, że troche teraz żałuję, że w ogole nie brałem pod uwagę opcji NFZ . Nie wiem dlaczego miałem coś wbite że na NFZ to nie ma szans że to zrobią / że to się kwalifikuje. A jak to wygląda cenowo - zupełnie za free czy jakąś część się płaci?
A co do tego co piszesz odnośnie ucisku - dawno miałeś to robione? Boli tak samo z siebie podczas wzwodu (mnie ten wybrzuszający się spód troche boli przy porannych wzwodach bo są u mnie chyba najsilniejsze) . A jak masz z wytryskami - gorzej niż przed operacją/ bez zmian - nic nie uciska przewodów jak u mnie?
Na nfz przykladowo operuje hubert kuzniar dosyc polecany na forum w kwestii skrzywień i obrzezania. Cena prywatnie to jakos od 4 do 6 k z tego co kojarze.
 

Pacjent22

New member
Jestem juz prawie rok po zabiegu u dr. Perdzynskiego. Efekt wizualny jest satysfakcjonujacy, pracie w wzwodzie jest proste, jednak zdarzaja sie dni, gdy dokucza mi jeden szew - odczuwam bol w jego miejscu podczas masturbacji oraz czasem odczuwam uczucie ciagniecia/klucia w spoczynku. Czy ktos mial podobne problemy? Maksym, jak u Ciebie wyglada sytuacja?
 

nope

Well-known member
@Pacjent22 wejdz na ten wątek i pisz. Jest swieży. Autor też po Perdzynskim. Wieksza szansa ze cos sie dowiesz ciekawego bo tutaj już raczej nikt ci nie odpisze.
 

Podobne tematy

Do góry