• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ujście cewki moczowej - 2 kanaliki

fafal90

New member
Witajcie,
chciałbym z Wami skonsultować pewną drobną wątpliwość. W mojej żołędzi znajdują się jakby dwa kanaliki ujścia cewki moczowej. Na pierwszych dwóch zdjęciach pokazuję, jak to normalnie wygląda, a na trzecim widać dokładnie, o co mi chodzi.
Co ważne, nie przeszkadza mi to w żaden sposób. Nie boli, nie piecze, nie mam problemu z wyglądem, ani żadnego innego problemu. Sikam jednym otworem.

Wątpliwość dotyczy tego, czy to nie będzie wpływać na płodność (że mniejsze światło powoduje słabszy wytrysk - nie wiem, nie znam się) i jeszcze pytanie, czy w drugim otworze nie będą zalegać drobinki moczu, czy spermy, które będą się tam rozkładać.

 

AGv

Active member
Masz zrost ujścia cewki. Zabieg nacięcia trwa ok minuty. W życiu bywa różnie - może kiedyś będziesz potrzebował cewnikowania i wtedy ten nieistotny defekt stanie się megaproblemem
 

fafal90

New member
byłem u urologa i na miejscu, od razu przeciął, 10 minut roboty, w cenie wizyty, bez dopłaty - powiedział, że podczas jakiegoś stanu zapalnego się to musiało skleić
 

Podobne tematy

Do góry