• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Spuchnięte ujście cewki moczowej

Mazorro

New member
Witam panowie dołączam się do rozmowy jestem 11 dni po obrzezaniu całkowitym po 4 dniach miałem tak spuchnięte ujście cewki moczowej że zostałem zacewnikowany, takie dwie wielkie wargi.Oczywiście po zabiegu miałem antybiotyk po spuchnięciu w czasie kiedy miałem cewnik dostałem drugi antybiotyk. Cewnik miałem 3 dni ,po wyjęciu cewnika samo ujście jakby dwie wargi i po sikaniu sączy się jakaś wydzielania. Szwy super tylko ta cewka. Napiszcie mi czy to normalne. Dodam że te wargi raz się pojawiają później znikają natomiast miejsce z którego wylatuje mocz jest czerwone.
 

Zib33

Active member
Ja po cewnikowaniu przez dobrych kilka dni miałem obfitą wydzielinę z cewki. Przeszło samo, ale lekarz o tym wiedział. Pogadaj ze swoim.
 

nope

Well-known member
Ogolnie mi po samym obrzezaniu tez spuchal cewka po zabiegu i przez kilka dni mialem jakas wydzieline co sprawiala ze cewka sie przyklejala do gaci, niezbyt przyjemne ale mineło samo.
 

flader

Active member
Ja mam coś podobnego. Jestem 7 miesięcy po obrzezaniu całkowitym, nie byłem cewnikowany. Od praktycznie samego początku miałem spuchnięte ujście cewki moczowej, ale bez żadnych konkretnych objawów. Na początku powiedziano mi, że to przez chłonkę i przejdzie samo, ale nie przeszło do tej pory. Miałem też konsultację z innym lekarzem, ale powiedział tylko że nie widzi tu nic złego i że to może być 'taka natura'. Problem polega tylko na tym, że przed operacją tego nie było. Dalej nie wiem jaka jest przyczyna i nie mogę sobie z tym poradzić, całe miejsce jest też bardzo wrażliwe na jakikolwiek kontakt.
 
Do góry