tydzień po zabiegu wydłużania wędzidełka - wypukłości :(

bartez_85

New member
Witam dokładnie tydzień temu miałem zabieg wydłużania wędzidełka i okazuje się, że mam takie czerwone wypukłości na żołędzi i skórze w miejscu szycia, czy to jest normalne, czy mi to zniknie? Na zadane pytanie lekarzowi dlaczego szył mi żołądź, odpowiedział, że musiał tak szyć. Przyznam się, że ja nie miałem jakiegoś bardzo krótkiego wędzidełka, napletek schodził mi poniżej rowka żołędziowego z 2-3 milimetry, ale napletek fałdował się tam, więc zdecydowałem się na zabieg wydłużania wędzidełka, aby cały napletek mógł rozchodzić się po penisie. Ale gdybym wiedział, że będę tak okaleczony, to nigdy nie zdecydowałbym się na ten zabieg. Chciałem poprawić sobie wygląd penisa wizualnie, a teraz mam okropne czerwone wypukłości. W dodatku jeszcze musiałem zapłacić za zabieg, bo wykonywałem go prywatnie. Proszę powiedzieć na podstawie zdjęć, czy chociażby znikną te czerwone wypukłości na żołędzi?
https://rapidshare.com/files/3491046537/DSC06919.JPG
 

bezczel

New member
Po 1 chyba zawsze szyją żołądź przy takim rodzaju zabiegu więc to norma. Małe wypukłości mogą pozostać ale na bank nie będzie nawet nieestetycznie wyglądało. Najpierw muszą ci wypaść szwy, potem zacznie się skóra rozciągać, stosuj żel na blizny i masuj, a nie będzie praktycznie widać że miałeś zabieg.
 

bartez_85

New member
Byłem na kontroli w środę u urologa, który wykonywał zabieg. Zdjął mi pozostałe szwy, bo nie chciałem czekać aż rozpuszczą się. a co do uwypuklenia nabłonka, które to powstało po przeszyciu żołędzi szwem to będę miał we wrześniu wycinane to uwypuklenie. A pojawiło się ono w miejscu gdzie była jakaś żyłka i doktor w czasie szycia to jakoś przeciął, bo sporo krwi wydostało się wtedy - z tego co mówił. Jak się ma pecha to raz a konkretnie :( I nie przypuszczałem, że po plastyce wędzidełka wygląd wędzidełka będzie tak bardzo odbiegał od tego co było przed zabiegiem. Teraz to jest tylko jakiś pogrubiony cienki pasek, a nie normalne wędzidełko.
Wspomnę, że jestem 25 dni po zabiegu i obecnie wygląda to następująco:
https://rapidshare.com/files/2886991786/DSC06929.JPG
https://rapidshare.com/files/4143705993/DSC06936.JPG
Czy wygląd penisa po zabiegu ulegnie jeszcze poprawie?
 
Do góry
TOPlist