• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tydzień po zabiegu - wędzidełko, ocena

biniio

New member
Witam wszystkich, dzisiaj mija tydzień od całkowitego obrzezania. Ogólnie nic niby nie boli, szwy trochę kłują, czasami jakieś delikatne krwawienie na opatrunku. Jutro idę na wizytę kontrolną do rodzinnego, żeby to obejrzał władczym okiem. Dotychczas trzymam małego cały czas "ku niebiosom", psikam codziennie octeniseptem, przemywam wodą z szarym mydłem i przykładam waciki namoczone w naparze z rumianku, czyli ogólnie rzecz ujmując myślę, że wszystko robię dobrze. Jedyne co mnie martwi/zastanawia, to wygląd okolic wędzidełka. O ile opuchliznę, oponkę, jak zwał tak zwał jestem jeszcze w stanie ogarnąć, to sam wygląd wędzidełka jest dla mnie trochę dziwny. Mam nadzieję, że to tylko jakieś strupy po zabiegu i w końcu to się ureguluje w jakiś sposób, zaschnięta ropa czy Bóg wie co innego, jednak wrzucam zdjęcia i proszę, aby ktoś, ktokolwiek zerknął, uspokoił, bądź po prostu powiedział prawdę, żebym mógł to jakoś jeszcze skonsultować na jutrzejsze wizycie u lekarza. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Imgur: The most awesome images on the Internet.
Imgur: The most awesome images on the Internet
 

Podobne tematy

Do góry