• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tydzień po zabiegu-wędrująca opuchlizna

Hej, dzis mija tydzień od zabiegu.
Zauwazyłem, że moja opuchlizna wedruje, raz jest po lewei, raz po prawej, raz równomiernie rozłożona, czasem nisko na trzonie, czasem wyżej w okolicy wędzidełka.
Też tak mieliście? Co robić?

Lekarz mi mówił, że zrobił mi sie krawiak i że sam sie wchłonie, mozliwe, ze to jest ta krew i sb ona tak wędruje?
 
Ja gorączki nie mam, a juz tydzien od zabiegu.
Nie ma nic sinego, tylko skóra jest napuchnięta i miękka-nie boli, i ta miękka kulka się czasem przemieszcza. Nie wygląda to groźnie, ale mnie dziwi.

Czym smarowac cięte miejsce? Lekarz nie polecił mi nic.
 

szymon1

New member
Kolego jak cos cie nie pokoi to najlepiej skontaktuj sie z twoim lekarzem, jeszcze raz albo z innym, bo my nawet nie widzielismy twojego ptaka na zdjeciu jak to wyglada wiec ciezko cos tu radzic. Na te szycia niczym nie trzeba smarowac jesli ci lekarz nie zalecil, chyba ze tam cos na prawde sie dzieje. Mozesz ewentualnie zastosowac to co kolega wyzej zapodal na opuchlizne, pod warunkiem ze macie dokladnie ten sam problem i to zalecenie dostal od lekarza.
 

szymon1

New member
Zapodaj swoje zdjecie, napletek wewnetrzny masz calkowicie usuniety, i skore pracia przyszyta bezposrednio do zoledzi? Miales jakas infekce wczesniej? Z drugiej strony tydzien po zabiegu to bardzo wczenie jeszcze
 

m38272

New member
Łyżeczka sody na pół szklanki. Rozwijasz kompres, składasz na pół, moczysz go w ciepłym roztworze sody i owijasz opuchliznę. I trzymasz tak 30 min, dobrze robić dwa razy dziennie.
 

szymon1

New member
Dramatu nie ma, schodzi powoli to czy ani drgnie? Jak zdecydujesz sie na ta sode to mozesz bedzie bezpieczniej robic oklady jak kolega pisla niz go moczyc w tym. Nosisz go zwroconego ku gorze? Sprobuj z ta soda jak nie bedzie poprawy to idz do lekarza.
 
Trudno mi powiedzieć bo fgo widze pare razy dziennie.
Moczylem dzis pol godz w sodzie i pol godz w rumianku. Jeżeli do niedzieli nic sie nie zmieni to pojde do lekarza.
Tak, nosze go do góry od samego początku, tzn kilka razy mi sie zsunal ale przeciez na wf czy ulicy nie bd sb poprawiał xp
Lekarz nic nie mowil o tym zb go nosic do góry. Pojde do innego na konsultacje.

Bardzo boli jak sciagaja te opuchlizne? Jak to robia?

Zaraz zrobie sb na noc kompres z sody i poloze sie z nim spac.
 
1.A wie ktos w jaki sposób to ściągają? Wbijają strzykawkę i wysysają ten płyn?

2. Czy szwy metalowe moga same wypaść? lekarz załozył mi rozpuszczalne i kilka metalowych, gdy spytałem czy bedzie jakas wizyta kontrolna to powiedział że nie będzie. Troche mi dokuczają te metalowe, kłują czasem, a gdy je ciągnę to boli i nie chca wyjść. Jak sie ich pozbyć? Same pewnie nie wylecą... i dlaczego lekarz nie umówi sie ze mna na ściągnięcie tych metalowych? Rozpuszczalne juz sie porozpuszczały.
 

Podobne tematy

Do góry