• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tydzień po zabiegu - prośba o opinię

spacefernando

New member
Witam Panowie, jestem tydzień po zabiegu i chciałbym prosić o opinię. Wydaję mi się wszystko być ok oprócz tej ''oponki'' po prawej stronie. Naczytałem się mnóstwo rzeczy na tym forum, jestem bardzo przewrażliwiony na punkcie swojego penisa i blady strach padł na mnie czytając o tych oponkach, ale to chyba rozumiecie. :)
fiuter - Album on Imgur - zdjęcia członka plus jedno opatrunku
Nie moczę penisa w rumianku tak jak inni, stosuję maści unguentum neomycini, spray octanisept, oraz przyjmowałem antybiotyk cipronex. penis jest cały czas ustawiony ku górze, opatrunek zmieniam minimum raz dziennie, co drugi dzień biorę prysznic i suszę członka trzymając go ku górze bez opatrunku.
Dziękuje i pozdrawiam.
 

snejk

New member
Musze zapytać, słuchaj, widze że masz coś takiego na dole żołędzia jakby to wytłumaczyć, takie białe krostki. Co to jest? Ja również to mam i się obawiam że to coś poważnego...
 

trimi

New member
To zejdzie, nie ma się chyba czym przejmować.
Ale opatrunek mi np lekarz kazał moczyć w kwasie bornym i zmieniać co najmniej kila razy dziennie, raz dziennie to trochę hardkorowo... wg mnie po nocy to nawet było już za długo, bo jednak jak się opatrunek zrobił suchy to się do niego przyklejała rana.
I tylko w sumie ten kwas miałem używać, bez leków, maści itp.

O rumianku mówił że mogę jak zapytałem, ale dopiero po tygodniu od zabiegu(od razu nie możesz bo szwy pewnie rozpuści za szybko), tak samo żeby po tygodniu żołądź smarować oliwką dla dzieci.

Teraz jestem 2 tyg po zabiegu i jest prawie że już idealnie zagojone, tylko przy wędzidełku jeszcze mała opuchlizna i strupek(szwa 1 lub 2 tez jeszcze zostały), ale już nawet nic nie boli. Opatrunek się już w ogóle nie przykleją i jest czysty zmieniając go.
Jak zacząłem w rumianku moczyć, to efekt był już na 2-gi dzień widoczny, penis od razu się zrobił zmniejsz - zeszła z niego opuchlizna, nadwrażliwość żołędzi znikła już prawie że do 0, nie wiem czy to dzięki rumiankowi czy tej oliwce dla dzieci, ale efekt dało dodatni.

I nie ma sensu kleić opatrunku do ciała, kup sobie kompresy jałowe 9x9cm, rozłóż go na 4 części i owiń dookoła penisa. Tylko jak w kwasie bornym opatrunek namoczysz(lub czymkolwiek innym) to majtki będą mokre - życie. ;)
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry