• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tomasz Gondek Gdynia partacz

skazany20

New member
witam,

jakis czas temu przechodziłem zabieg u gondka z gdyni. chciałem wszystkich przestrzec przed popełnieniem tego samego błedu. załuje tylko ze, mnie nikt nie ostrzegł.

otóz tomasz gondek bierze 1800 zl za zabieg bez narkozy w asyscie jakiegos mlodego praktykanta. bodajze jego syna. dosc duzo zwazywszy na to, ze wogole nie ma pojecia co robi. az strach mnie bierze jak mysle ze ten jego syn kiedys bedzie robil ludziom to samo. to co zostalo mi zrobione to obrzezanie na pol gwizdka. mialo byc calkowite, a gondek zostawil mi za duzo skory i teraz majta mi sie jak jakis spadochron. obciąl za duzo zeby napletek naszedl na zoładz i za mało zeby wygladalo to jak u czlowieka. do tego zrobil to nie równo. od strony wedzidla skory wewnetrznej jest za duzo, na stronie wierzchniej jest na odwrót - za malo skory wewnetrznej a za duzo zewnetrznej. wyglada to masakrycznie. chyba tylko lina mi zostala.

mam nadzieje ze ten watek uratuje czyjegos czlonka.

pozdrawiam
 

kristofer87z

New member
Masz jakiś papier na to, że byłeś na obrzezaniu CAŁKOWITYM?

Jeśli tak, to ja bym go podał do sądu:
- o błędne wykonanie zabiegu - niezgodnie z umową
- o pokrycie kosztu naprawy tego stanu

I za nic w świecie bym się nie zdecydował na poprawkę u tego samego lekarza, który popełnił taki karygodny błąd...

Myślę, że dobrze byłoby, gdyby na forum powstał podpięty topic CZARNA LISTA, gdzie wpisywalibyśmy takich "specjalistów".
 

skazany20

New member
nie mam ppepieru na nic. wogole. bo gondek mydli oczy o tym jaki to prosty zabieg i tyle. nic nie wystawia. nawet rachunku. widocznie jest swiadom swoich " umiejetnosci " i celowo nic nie wystawia. ze skarbówka tez na bank sie nie rozlicza ( nawiasem mowiąc ).

pozdrawiam.
 

kristofer87z

New member
Na Twoim miejscu zażądałbym odpisu dokumentacji medycznej z tej placówki.
Mogą za to pobrać opłatę.

Tam musi być wpisany zabieg.
Jeśli tej dokumentacji tam np. nie ma, to jest to ciężkie naruszenie przepisów i zagroziłbym od razu zgłoszeniem tego do rzecznika praw pacjenta.

Gdybyś wynajął prawnika, ktory specjalizuje sie w takich prawach oraz mial swiadka, ktory by poswiadczyl, ze byles tam na tym zabiegu (w razie gdyby dokumentacji nie bylo), to jestes w stanie wywalczyc zwrot kosztu za operacje poprawkowa, oraz zadoscuczynienie pieniezne za cierpienia spowodowane druga operacja, oraz zwrot strat zwiazanych np. Z pobytem na L4.

Nie wiem jak bardzo jestes zdeterminowany, ale jakby mi tak zrobili, to bym w imie zasad i ochrony nastepnych pacjentow takiego lekarza udupil w maksymalnym przewidzianym prawnie zakresie.
 

skazany20

New member
generalnie to jest to prywatny gabinet na swietojanskiej 105. zabieg mial miejsce w sobote, a jedynym swiadkiem jest owy praktykant, lub syn doktora. doktor oczywiscie wypisal moje dane i na jakims karteluszku i ma to u siebie zapisane. ale jakby co moze to pewnie wyrzucic. pisz na pw jakby co.

pozdrawiam
 

Agrafix

New member
Kurwa robią co chca! To mi wyglada kolego wrecz na to ze byles jakims krolikiem doswiadczalnym dla praktykanta!
Kolego wyzej pisze zeby starac sie dochodzic swoich praw, masz racje, ale latwo mowic, ja mialem tez dosc ciezki przypadek, ale to wacek kilka lat psul mi psyche i nie mialem sily zeby dluzej to ciagnac, byl zjebany zabieg, poprawka i koniec, nie mysle juz o stulejce.

Swoja droga, ile moze kosztowac taki prawnik? Pewnie niezla kase licza.

Nie raz mi sie obilo o uszy, ze chyba sa juz takie firmy ktore specjalizuja sie w pewnych sprawach. Stwierdzaja ze z palcem w dupie wygraja sprawe, Ty mowisz ze czesc kosztow jakie mozesz wygrac na sprawie im oddajesz i Ty jestes zadowolony i Oni. Taki biznes. W pewnych przypadkach to jest dobre na cwaniakow.
 

nowy844

New member
nie nie lubi....miałem u niego zabieg i jestem w 100 % zadowolony... :? mógłbym napisac ,że konkurencja też lubi pisac posty ale tego nie zrobię....sumując przykro mi ,że w twoim przypadku było inaczej
 

skazany20

New member
sorki ale ja w to nie wierze. moj przypadek nie byl ciezki. A gondek wykazal sie totalnym wodogłowiem. sam bym to lepiej zrobil. a jemu dal tylko do szycia. Nie potrafie sobie wyobrazic ze ten czlowiek mogl komus cos dobrze zrobic
 

nowy844

New member
miałem kontakt z innym chłopem , który również miał u niego podobny zabieg i też był zadowolony....szczerze mówiąc to ja nie mogę sobie wyobrazic ,ze mógł coś spartolic....chcę tylko powiedziec ,że u mnie wszystko było super.....
 

skazany20

New member
a ja miałem kontakt z takim co nie byl. moze wrzuc zdjecie swojego dobrze obrzezanego czlonka. a w reku trzymaj karteczke z napisem "dla skazany 20" . i niech ja bedzie widac na zdjeciu.
 

skazany20

New member
ja zdesperowany?? to ty masz na koncie 140 postów naganiajacych na operacje u gondka. co najmniej podejrzane.

pozdrawiam
 

nowy844

New member
140 postów??? :shock: po pierwsze nikogo nie naganiam...to indywidualna decyzja każdego z nas u kogo robi zabieg....u mnie wszystko jest okej dlatego polecam dr.gondka...i tyle w temacie
 

Agrafix

New member
nowy844 napisał:
140 postów??? :shock: po pierwsze nikogo nie naganiam...to indywidualna decyzja każdego z nas u kogo robi zabieg....u mnie wszystko jest okej dlatego polecam dr.gondka...i tyle w temacie

Przestań pajacowac. Dobry lekarz to taki, ktory zawsze robi porządna robote, w Polsce jednak przewaga jest takich ze zalezy jaki ma dzien i raz spierdoli raz zrobi dobrze, absolutnie nie nalezy nikomu polecac takich lekarzy ktorzy raz robia dobrze, raz zle i to zalezy od osobistego szczescia na jaki dzien sie trafi.
 

Podobne tematy

Do góry