• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tabletki na erekcję

czrn

New member
Witam. Zastanawiam się nad tabetkami na erekcję. Do tej pory przyjmowałem tablekti ziołowe ale teraz już mi nie wystarczaja. Nie chcę od razu przechodzić na sildenafil. Czytałam w jednym portalu medycznym,że skutecznym środkiem jest viamen. Czy ktoś moze przyjmował Opiszecie swoje doświadczenia?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jakbyście zobaczyli ilość kont z tym samym IP to dopiero byście sie uśmiali. I każdy o tym samym. I sam sobie odpowiada. Raz jest specjalista dentysta innym razem biednym zagubionym chłopakiem z kompleksami(wtedy wkracza z innego konta jak zbawiciel opisujac super działanie supla, nieraz nawet z tego samego IP sobie odpowiada),a raz babą ktorej chlop wpierdala tabsy na potencje i dzieki temu ona szczesliwa jak z reklam w TV. Czy bedzie wierzyć w ten chłam, wasza sprawa.
 

jonczerw

New member
viamen jest bardziej naturalny ja jak wziąłem to zadziałał dobrze,wystarczy trochę się podniecić i penis sztywnieje i utrzymuje się sztywno.aż skończysz potem znów możesz łatwiej się podniecić
 

czrn

New member
Ja przestawiłem się na niego z sildenafilu i szczerze powieziawszy to nie widzę wiekszej róznicy. Działanie praktycznie takie samo jak przy sildenafilu z tym,że mnie po nim tak główa nie napierdala jak to bylo przy sildenafilu. Nie było to tak często ale czasami bylo i ze stosunku nici. Wziąłem kilka tabletek viamena i nic takiego nie wystąpiło. Działa na jedną noc. przez kilka godzin spokojnie mozna sie bzykac.
 

Ralek15

Member
A ja zacząłem stosować Orgazm Max For Men i jest mega orgazm ale tak jak już poprzednicy pisali ze dużo od głowy zależy. Bzykam się z żoną w miesiącu przez około 10 dni i tabletka dziennie i sex super.
 

jonczerw

New member
A jaką dawkę brałeś tego sildenafilu,może była zbyt duża dla Ciebie ?, Bo dziwne że tak Cie boli głowa już podczas zbliżenia.J a niekiedy odczuwam jakiś słaby ból ,ale to nad ranem,ale zwykle przechodzi po krótkim czasie,ale biorę maksymalnie 50 mg a czesto tylko 25 mg. tak mi zalecił lekarz. aby zapobiec zbyt wczesnemu wytryskowi, który mnie prześladował. Moze viamen zawiera mniejszą ilość tego ewentualnie sildenafilu ,czy podobnego składnika np, tadafilu i nie ma takiego skutku, a efekt po przyjeciu go przed stosunkiem jest jednak jak piszez taki sam .No ale cena jest zbyt wysoka,a na receptę jest chyba nie do osiągniecia.
 

czrn

New member
Brałem cała tabletkę sildenafilu przed seksem.Własnie teraz czytam na forum jak niektórzy mówiakze biorą sobie pół tabletki. Nie próbowałem bo obawiałem się,ze nie będzie działania po takiej dawce. No nic, zamówiłem sobie ten viamen. Jak przyjdzie to porównam działanie z połową dawki sildenafilu i napiszę tutaj na forum jakie są wrażenia.
 

MKD

Active member
Ja kiedys testowalem (mimo braku problemow z erekcja) tabletki na erekcje.

byl to inventum.

bardzo zmeczony po dniu pracy, wczesniej masturbacja wiec no zaczalem tak sobie testowac.

zmeczenie + wyladowane napiecie seksualne i nie moglem osiagnac pelnej erekcji. Zaczalem te sytuacje powtarzac ale bralem inventum i to rzeczywiscie dzialalo.

ogolnie nie znam nawet skladu tego leku. Po prostu to zamowilem i tyle dla testow. Wzialem to tylko 2 razy glownie dlatego, ze ciezko jest mi sie doprowadzic do stanu gdzie mialbym problemy z erekcja.

oczywiscie test mogl byc nie miarodajny.
 

czrn

New member
Jeden z lepszych środków. Działanie porównywalne moim zdaniem do viagry tyle że bez recpety no i mi tak po nim nie szumi głowa. Akurat u mnie nie działa na następny dzień ale przez jakieś kilka godzin po wzięciu tabletki. Jak do tej pory jednak nie spotkałem zadnego innego środka, który mialby tak skuteczne działanie.
 

tik

Member
No, viamen zawiera Argininę. Ci co się tym interesują wiedzą, że to substancja działająca w zbliżony sposób do viagry. A więc wykorzystuje tlenek azotu do delikatnego poszerzenia średnicy naczyń krwionośnych m. in. w członku. Krew płynie swobodniej. Łatwiej więc osiągnąć erekcję.
 

Makis

New member
Drogi jak drogi ale najważniejsze ze dziala. Przerabialem wiele cudownych srodków reklamowanych w reklamach i w przypadku wielu z nich pisze się bajki. viamen nie jest tak rozreklamowany ale w przeciwienstwie do nich w skladzize zawiera o wiele większe dawki L argininy. Może nie jest zawsze idealnie bo wiele zalezy od dnia i nastroju ale jest na pewno 100% lepiej niż wcześniej.
 

tik

Member
Działa. Z tym,że u mnie nie bylo takiego dobrego efektu za pierwszą tabletką. Musiałem wziąc kilka tabsów i dopiero wtedy zaczął dzialać tak jak powinien ( jjednak z tego co przetestowałem to tak właśnie działało na mnie wiekszość ziołowych tabstów tak więc jest to norma)
 

Trolo

Well-known member
Dobra panowie. Teraz powiedzcie ile macie lat i czy macie stałe partnerki/żony czy tylko okazjonalny seks i do tego potrzebujecie wspomagania?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Chuja potrzebuja. Spamerzy. Szajka ktora cholera wie ile kont pozakladala na przestrzeni ostatnich 5 lat i od czasu do czasu z roznego konta wrzuca posty. Zobacz ze zadna z tych nazw uzytkownikow nie udziela sie nigdzie indziej tylko w tym gównianym dziale o suplach. Wlasnie po to byscie lykali te ich informacje jak pelikany i zamawiali jakies tabsy z neta. Konto od roku czy dwoch nie aktywne po czym nagle jeb post jakie to cum czy cos innego jest zajebiste.
 

Podobne tematy

Do góry