• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tabletki na erekcję

Trolo

Well-known member
Wiem wiem Ja to celowo napisałem po to że jak ktoś będzie czytał to zobaczysz że nie ma żadnych szczegółów odnośnie właśnie wieku tego z kim współżyją to już powinno dać do myślenia a z tymi tabletkami na powiększanie penisa to już w ogóle hit
 

Noskel

New member
Witam Poznałem świetną dziewczynę, przy której mam problem z erekcją. Wiem że przed nią członek normalnie mi stawał bez żadnych tabletek przy masturbacji. Teraz jestem w błędnym kole bo bez tabletki stresuje się że mi nie wyjdzie i członek nie staje, już jestem tym zmęczony i nie wiem co mam robić powiedzieć jej o tym? Zrobić badania żeby wykluczyć choroby ? Czy zostawić ja w spokoju i zobaczyć czy wszystko wróci do normy ? Proszę o pomoc
 

Makis

New member
Tutaj działa ewidentnie psychika. Stresujesz się tym,że nie wziąłeś tabletki oraz przez to własnie penis Ci nie staje. Proponowałbym szczerze z nią o tym porozmawiać ( jeśli oczyswiście nie jest to świeży związek i jeśli spotykacie się ze sobą na poważnie).
Ewentualnie proponuje kupić preparat na potencję, który nie ma działania natychmiastowego ale bierze się tabletkę jeden raz dziennie z rana. Są dwa tutaj polecane: penis complete oraz cum on. Efekty powinny pojawić się po 2 tygodniach/
Z badań proponowałbym hormony tarczycy plus oczywiście testosteron
 

Denis98

Member
Stosował ktoś z was z apteki jakieś maxigra czy inne na bazie silendafilu? Myślę nad zakupem czegoś ale nie jestem pewien co będzie działać, wiem że głównie chodzi o psychikę ale jestem glodny dłuższej gry
 

nope

Well-known member
No cwiczyc na babie musisz po prostu, odkrywac cialo i tak dalej, kombinowac, czasem zmienic kąt , czy pozycje czy delikatny stop na chwilke i czas się resetuje, skupiac sie np tylko na partnerce tez znacząco u mnie wszystko wydłuża. Jak sie wprawisz to czasem skonczyc nie bedziesz mogl :D Sildenafil to nie wiem jak działa nawet w kwestii długości seksu to nie pomogę ogólnie.
 

nope

Well-known member
No i przedewszystkim to cza miec luz, pewnosc siebie i jest gitara. Im wiecej stresu i mysli zeby sie nie schlapac to tym gorzej wypadniesz.
 

marek87

New member
Takie jakieś dziwne tabletki niewiadomego pochodzenia to nigdy nie są dobrym rozwiązaniem. Jak tu wiele osób pisze: to jest najpewniej stres i zmęczenie. Możesz też umówić się na wizytę do urologa np. w placówce Urogen która specjalizuje się w męskich sprawach. Wizyta u specjalisty zawsze jest dobrym pomysłem bo istnieje też szansa, że może coś tam pod względem fizycznym jest nie tak.
 

morgan66

Active member
Dobra panowie. Teraz powiedzcie ile macie lat i czy macie stałe partnerki/żony czy tylko okazjonalny seks i do tego potrzebujecie wspomagania?
No Co Ty @Trolo :) Nabrałeś się na ten bełkot reklamowniczy :) @dieselpower czepiasz się często za głupoty a tych panów gadających o argininie, która ma działanie podobne do niebieskiej tabletki, i ewidentnie nakręcających jakiś produkt nie..ehh. Dla mnie tu ta dyskusja wali reklamą. A jeśli ktoś rzeczywiście nie wie co to arginina, inhibitor fosfodiesterazy, co w pigułce jest wypełniaczem a co rzeczywistą substancją aktywną to chętnie napisze :)
 

Podobne tematy

Do góry