• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Szwy pod skórą(opuchlizna)?

NowaTwarz

New member
Cześć,

niedawno byłem poddany zabiegowi obrzezania i jak dzisiaj po raz pierwszy ściągnąłem opatrunek to zobaczyłem, że szwy są schowane pod skórą, która dochodzi nie dalej niż do żąłędzia. Ta linia cięcia(?) ze szwami jest oddalona o jakieś 2/3cm od żołędzia, z tym, że właśnie na niej znajduje się opuchnięta skóra. Czy tak powinno być? Mam tą skórę odwijać i przepisaną maścią smarować szwy pod ta skórą?
 

mati12

Well-known member
Spróbuj delikatnie ściągnąć ale nie na siłę by nie uszkodzić jeżeli się uda delikatnie umyj pianą z Szarego mydła i posikamj octanisept
 

NowaTwarz

New member
No spróbowałem troche poszło, nie że ból ale szwy trzymają tam pod tą skórą dosyć mocno. Posmarowałem maścią, którą mi dał i zostawiłem. Masz pojęcie jak to będzie wyglądać po zagojeniu?
 

mati12

Well-known member
Na zdjęciu z linka jest wykonane High & Loose jeżeli też masz zostawione dużo napletka wewnętrznego to będziesz miał podobnie Jak będzie wyglądać po wyleczeniu nikt ci tego nie powie póki co wygląda jak wygląda bo jestem świeżo po zabiegu z każdym dniem będzie lepiej wyślij
 

Podobne tematy

Do góry