• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Szwy po operacji

Witam jestem 3 tydzień po operacji usunąłem już 3 szwy został mi ostatni ale problem tkwi w tym jak na zdjęciu bardziej tam po lewej stronie widać takie dwie białe linki i to jest linka od szwa jak usuwalem to tak jakby została taka mała literka c tam i wystaje z dwóch stron ale bardzo minimalnje nieda się nawet złapać penseta cxy to samo się wchłonie czy co z tym robić?
Czy wszytsko ładnie się zagoilo czy jest się czego bać?
 

mati12

Well-known member
Jeżeli nie dasz rady wyciągnąć to nic nie poradzisz chyba że jakoś się uda chwycić szarpnąć delikatnie jeżeli masz rozpuszczalne szwy to kiedyś się rozpuści ogólnie wygląda mega praktycznie nie widać że coś miałeś robione więc nie masz się czym niepokoić dobra robota doktora
 

mati12

Well-known member
Ogólnie widzę że problem z żołędziem masz z głowy a podejrzewałes grzybicę a jak wygląda od strony wędzidełka?
 
Wyciągnąłem już ostatni szew ale wędzidełko mam trochę za krótkie ale normalnie mi już schodzi podczas wzwodu więc jestem zadowolony jak będę dorosły to sobie zrobię dzięki za pomoc
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Szwy po operacji ważne Stulejka 11
L Szwy po operacji Skrzywienie prącia 4
M Szwy po operacji usunięcia stulejki. Po zabiegu obrzezania 12
M Szwy Stulejka 1
M Szwy Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry