• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka z UK ;) rozterki o powrocie na wyspy po zabiegu

xwiewiurx

Member
Witajcie
Mysle ze nie ma co sie rozwodzic nad moja stulejka co i jak . Chop 38 lat i czas poprawic bledy mlodosci ;) w koncu dojrzal glupol. Na stale mieszkam w UK i do Polski przyjezdzam tez miedzy innymi po to . Moge dojechac teoretycznie wszedzie choc bilety mam do Gdanska i wstepna wizyte na ciecie u dr. Tondla w czwartek.
Pisze tez dlatego ze jeden z forumowiczow zwrocil moja uwage na to iz nie jest dobrym pomyslem ze mam bilety powrotne na piatek/sobota (jeszcze w ustaleniu). No i moje pytanie na ile warto zostac dluzej w Polsce czy moze jednak wrcac do UK z mysla ze jakos to bedzie. Dodam ze ciecie bedzie wykonywane pod koniec mojego urlopu (choc jak sie upre to moge zostac dluzej)
Kolejna rozterka to taka czy stapler czy klasyka, zalezy mi na szybkim powrocie do sportu a podczas klasyku to slyszalem ze goi sie duzo dluzej. Pewnie jeszcze jakies pytania sie narodza do was ale to jak pewniewatek sie rozwinie i cos zdecyduje bo mam maly kociol w glowie. Bo czlowiek myslal ze pojdzie na stol rachu ciachu i po strachu a tu sie okazuje tyle opcji tyle rzeczy do przemyslenia i zaplanowania ze cos moze pojsc nie tak a ja taki zbyt mocny optymista jestesm ;)
dzieki za wszelkie odp
 

nope

Well-known member
Stapler czy klasyka to sam musisz zdecydowac. Tak niektorym wypadaja zszywki po tygodniu calkiem ale to nie znaczy ze jest wszystko zagojone kompletnie. Przy obu metodach np miesiac to jest raczej obowiazek w wstrzymaniu się z aktynowscia seksualna a silke itd to lekarz pozwolil np mi po 5-6 tygodniach. Ciezko powiedziec ile masz zostac ale pierwsze dni po zabiegu na pewno by bylo dobrze.
 

xwiewiurx

Member
doktor Tondler jak odpisal na sms-a ze zabieg w czwartek to teraz nie odbiera i nie wiem czy mam ten zabieg czy nie heheh, ale moze to znak ze jednak ma byc stapler ;) skoro i tak mam siedziec w PL minimum 2 tyogdnie po zabiegu to moge sie zdecydowac na stapler, tylko ze w trojmiescie chyba nikt nie robi a jak zdecyduje sie gdzie dalej to podobno sa potrzebne 3 wizyty... hmm w PL bez auta kiepska sprawa..
co zauwazylem przegladajac forum to to, ze ze mna jest chyba cos nie tak ;) ja az tak mocno na to nie zwracam uwagi jaki efekt po H&T, L&T, stapler. Ma byc obrzezany ma byc dobrze i koniec... ale suma sumarum dobrze ze tu trafilem bo dzieki temu mam jeszcze wiekszy kociol niz mialem, i chcialem w sumie klasyka ale i stapler tez bedzie ok bo mniej problemow i krotszy czas rekowalenscencji...
co do tej aktywnosci fizycznej to obiecalem synowi wycieczke rowerowa pod koniec maja wiec stapler w tym wypadku bardziej przemawia
ale tak dopytujac to rozumiem ze jak uzyje staplera to zostaje mi wiecej skory na penisie i jest szansa ze w spoczynku bedzie sie maly chowac w te skore??
 

nope

Well-known member
Stapler a klasyk duzej roznicy w gojeniu nie ma o ile wszystko przebiega bezproblemowo.
Nie idz do byle jakiego lekarza jak zrezygnujesz u tondla bo to ze maszynka sie robi zabieg to i tak potrzeba lekarza profesjonalnego co sie zna na robocie. Jezeli wybierzesz stapler jest mozliwosc ze zostanie Ci troche skóry ale calego zoledzia watpie ze ci przykryje, tak do polowy max pewnie moze nachodzić ale może tak też wyjść że zoladz bedzie caly czas odslonięta.
 

xwiewiurx

Member
dzieki za odp, wczoraj udalo mi sie skontaktowac z dr Tondlem i mam potwierdzony zabieg na 14.04 wiec samo sie rozwiazalo ale dalej zostaje problem tego jakim stylem i co bedzie dla mnie lepsze bo przyznam sie szczerze ze nie mam pojecia , cale zycie z napletkiem dopiero od 4 miesiecy w ogole nie schodzi w dol , kiedys mialem wedzidelko operowane pomoglo ale jak widac do czasu bo teraz przy dluzszej abstynencji sexualnej nagle naplet nie schodzi. w lato wygodniej slyszalem przy pelnym obrzezaniu ale tez obilo sie o uszy gdzie ze zoladz non stop odkryta wysusza sie mocno, jak to jest po latach po obrzezaniu, bo to ze musze zrobic to wiem i nie zastanawiam sie ale z drugiej strony co bedzie najlepsze w wieku 38 lat hehe. pozniej w czasie moge dodac fotki jesli ktos bedzie sie zastanawiam nad dr. Tondlem i pewnie wstawie bo tutaj to nie jeden z was na temacie zeby zjadl ;)
 

nope

Well-known member
Styl musisz sam wybrac. Tondel daje wybor czy wysoko czy nisko. Istnieje przekonanie ze wysokie jest lepsze bo zachowuje wiecej wewnętrznego napletka co odpowiada za doznania. Chce też nadmienić iż mimo tondel to swietne umiejętności to zdarzyla mu sie ostatnio pomyłka przy pracy i jeden kolega z forum miał oponke po wysokim. Widziałem na tym forum obrzezania z jego ręki wysokie, niskie i były świetnie wykonane wiec wybor nalezy juz do Ciebie.
 

xwiewiurx

Member
to moglo byc tez kwestia organizmu bo kazdy organizm inaczej radzi sobie tego tupu ranami, no nic to, bede po to zrobie update sytuacji.
 

zykzak

New member
I jak tam po zabiegu ?
dzieki za odp, wczoraj udalo mi sie skontaktowac z dr Tondlem i mam potwierdzony zabieg na 14.04 wiec samo sie rozwiazalo ale dalej zostaje problem tego jakim stylem i co bedzie dla mnie lepsze bo przyznam sie szczerze ze nie mam pojecia , cale zycie z napletkiem dopiero od 4 miesiecy w ogole nie schodzi w dol , kiedys mialem wedzidelko operowane pomoglo ale jak widac do czasu bo teraz przy dluzszej abstynencji sexualnej nagle naplet nie schodzi. w lato wygodniej slyszalem przy pelnym obrzezaniu ale tez obilo sie o uszy gdzie ze zoladz non stop odkryta wysusza sie mocno, jak to jest po latach po obrzezaniu, bo to ze musze zrobic to wiem i nie zastanawiam sie ale z drugiej strony co bedzie najlepsze w wieku 38 lat hehe. pozniej w czasie moge dodac fotki jesli ktos bedzie sie zastanawiam nad dr. Tondlem i pewnie wstawie bo tutaj to nie jeden z was na temacie zeby zjadl ;)
i jak tam po zabiegu ?
 

xwiewiurx

Member
dzieki ze pytasz :) no dobrze, nie taki diabel straszny jak go maluja, co tu wiele pisac Tondel to nie tylko dobry lekarz ale tez czlowiek, pozwalal mi sie wygadac podczas sytuacji stresowych ;) gadalismy caly czas. ma swietne poczucie humoru, samo znieczulenie nie bolalo nic bardziej jak u dentysty, ogolnie jestem zadowolony, udalo sie tez chwile pogadac w sprawie nie dawno wykrytej przepukliny. zbadaj dal kilka rad a potem zabral sie za stulejke. jak cos wiecej chcesz wiedziec konkretne pytania do smialo pytaj tu czy na priv. mam jeszcze cos do napisania ale to w innym moim rozpoczetym temacie ;) koniecznie zajrzyj hehe bedzie ciekawy ;) dla tych co sie nazbyt denerwuja moze to cos pomorze
 

xwiewiurx

Member
@zykzak tutaj dodalem kilka fotek i przenioslem rozmowe na ten watek:
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 12
D Stulejka Czynnościowa Stulejka 35
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry