• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka w wieku 60+

Pacjęt

Member
Witam Wszystkich,

Czy któryś z Panów robił zabieg obrzezania lub plastyki napletka w wieku 60+.
Pytam bo sam jestem w takim wieku... mam problem ze stulejką i nie wiem czy zdecydować się na zabieg.
Bardzo proszę o porady i informacje robić czy dać sobie spokój.
 

góral

Active member
Jak jest problem i raczej się nie rozwiąże sam to trzeba z tym zrobić porządek żeby nie doszło do różnych komplikacji a byłeś u urologa
 

nope

Well-known member
Wiesz co nie wiem jak ty do tego podchodzisz i nie obrażając Cię ale w tym wieku co ty jesteś jest jeszcze ważne zdrowie a stulejka bardzo utrudnia higienę więc może stwarzac duży problem. Jeżeli chodzi o obrzezanie to mam 22 lata. Obrzezanie miałem 7 miesięcy temu. Pierwsze miesiące było inaczej i dziwniej a teraz jest tak samo jak wcześniej. Dochodze zawsze. Czas się nie zmienił. Erekcja taka sama.
 

Pacjęt

Member
Wiesz co nie wiem jak ty do tego podchodzisz i nie obrażając Cię ale w tym wieku co ty jesteś jest jeszcze ważne zdrowie a stulejka bardzo utrudnia higienę więc może stwarzac duży problem. Jeżeli chodzi o obrzezanie to mam 22 lata. Obrzezanie miałem 7 miesięcy temu. Pierwsze miesiące było inaczej i dziwniej a teraz jest tak samo jak wcześniej. Dochodze zawsze. Czas się nie zmienił. Erekcja taka sama.
Dzięki za radę. W jakim mieście robiłeś,U jakiego lekarza, Jaką metodą, Jaki typ obrzezania?
 

nope

Well-known member
Robiłem w Rzeszowie u Huberta Kuźniara. Całkowite, skalpelem. Ogólnie lekarz krzywdy nie zrobi i zabieg wykona poprawnie. Jednakże walczyłem troche z bliznami i smarowalem przeroznymi maściami i żelami ale koniec końców się ładnie wygładziło. Z perspektywy czasu wybrałbym pewnie teraz gdybym mógł cofnąć czas forumowego mistrza stąd czyli Wiesława Tondla :)
 

Pacjęt

Member
Robiłem w Rzeszowie u Huberta Kuźniara. Całkowite, skalpelem. Ogólnie lekarz krzywdy nie zrobi i zabieg wykona poprawnie. Jednakże walczyłem troche z bliznami i smarowalem przeroznymi maściami i żelami ale koniec końców się ładnie wygładziło. Z perspektywy czasu wybrałbym pewnie teraz gdybym mógł cofnąć czas forumowego mistrza stąd czyli Wiesława Tondla :)
Wiesław Tondl to Poznań ...Tak?
 

nope

Well-known member
Tak. Jak przewertujesz forum to znajdziesz sporo pracy tutaj opublikowanej przez ludzi. Kontakt do niego tez tutaj znajdziesz. Z tego co slyszalem to doktor preferuje kontakt smsowy ale probuj na kazdy sposób.
 

nope

Well-known member
Jeszcze jakbyś jednak stwierdził że się obrzezasz to każ lekarzowi robić obrzezanie WYSOKIE. Ma być zostawione jak najwięcej napletka wewnętrznego(różowej skórki) rzekomo odpowiada za doznania. Z tego co czytałem Tondel preferuje obrzezanie NISKIE ale daje wybór WYSOKIE czy NISKIE. Powodzenia.
 

Pacjęt

Member
Jeszcze jakbyś jednak stwierdził że się obrzezasz to każ lekarzowi robić obrzezanie WYSOKIE. Ma być zostawione jak najwięcej napletka wewnętrznego(różowej skórki) rzekomo odpowiada za doznania. Z tego co czytałem Tondel preferuje obrzezanie NISKIE ale daje wybór WYSOKIE czy NISKIE. Powodzenia.
Dzięki za informacje. Boli mnie głowa od tego wszystkiego.Muszę się z tym przespać. Jeszcze raz dziękuję za cenne rady.
 

nope

Well-known member
Spoko. Tutaj na forum zyskasz dość dużo cennych rad i uwag. Zrozumiałe. Tez przez to przechodzilem jak i wiele ludzi stad.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry