• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka lub coś gorszego w wieku 13 lat

Wicu

New member
Cześć mam 13 lat i podejrzewam stulejke lub coś gorszego chciałem sie zapytać bo wstydze sie powiedzieć mamie ale jeśli trzeba będzie iść do lekarza to powiem. Gdy ściągam napletek boli mnie i nie koge tego zrobić chyba że podczas kąpieli lub po niej ale gdzy ściągne napletek to jest zrośnięty jakby do żołędzia chyba bo nie jestem pewny czy to sie tak nazywa. Podczas wzwodu jest gorzej ponieważ u góry jest za mały otwór bo jest zrośnięty dał bym zdjęcia ale nie wiem jak to zrobić może mi ktoś pamuc?
 
Zdjecia wrzuc na imgur.com i skopiuj tutaj link do zdj. Jesli sciagniecie napletka podczas spoczynku sprawia Ci bol, to prawdopodobnie masz stulejke. Najlepiej wrzuc zdj, to bedziemy mogli Ci lepiej pomóc. Nie masz sie czego wstydzic przed mama. Zagadaj, i umowcie sie do urologa-on dokladnie Cie przebada. Puki co dodaj zdj.
 

Wicu

New member
tu są zdjęcia jeśli jest słaba jakość to przepraszam. Zapomniałem dodać że jak byłem na pierwszym bilansie jak byłem mały to pani kazała mamie kupić maść i piałem naciągać napletek i tą maścią coś tam robić ale już nie pamiętam. Byłem mały i nie wiedziałem że to było ważne więc tego nie robiłem.
 
Teraz dokladnie widac. Napletek nie odklejil Ci sie do konca od zoledzia. Powiedz mamie i udajcie sie jak najszybciej do urologa. Bez niego sie nie obejdzie. Sam na sile nie probuj nic odrywac, bo nie dasz rady i uszkodzisz cos sobie. Czym szybciej, tym lepiej, bo jak wda sie jakas infekcja to bedzie problem. A teraz jestes w takim wieku, ze niedlugo zaczniesz dojrzewac, pocic sie i ogolnie wieksze ryzyko jakiejs infekcji.
 

Morrales

Member
Raczej stulejki nie masz, tylko nie odkleił ci się napletek. Trzeba to odkleić chirurgicznie. Sam nic nie rób, bo źle się zagoi i będzie stulejka, bo napletek straci elastyczność.
 

Podobne tematy

Do góry