• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka w wieku 14 lat

Status
Zamknięty.

XxxpolskaxxX

New member
Mam stulejke od dawna dopiero 2 lata temu zaczelem sie interesować i zauwazylem ze mam no i nie mam calkowitej tylko widać lekko żołądź i to wszystko napletka nie migę ściągnąć ani w stanie spoczynku ani w erekcji. Mysle nad zakupem zestawu phimocure bo u mnie rozxiaganie dziala bo ostatnio próbowalem przez 2 dni i mi sie lekko poprawilo i czy macie jakies rady? A i od roku mam problemy z erekcja i mam tak jakby płaskiego pebisa bo rok temu miałem mniejszego ale grubego i twardego ze gdy dalem do rolki po papierze to ledwo co wchodzil a teraz bez problemu i jak sobie z tym poradzic? A i mam 16 cm w wieku 14 lat i nie wiem czy to dużo czy nie i mam jeszcze pytanko bo jestem otyły i mam taką warstwe tluszczu na kosci lonowej lub miednicy tak gdzie jest owlosienie lonowe to mam kilka cm tłuszczu i jak go sie pozbyć? A i jeszcze jedno bo jestem ciekaw co by ske stalo gdybym bral codziennie zimny prysznic jak by to wpłyneło na dojrzewanie i na organizm? Liczę na pomoc :)
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Do góry