• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka w wieku 13 lat.

Vinnie1

New member
Dzień dobry, jak w temacie, mam 13 lat i problem ze stulejką - jest raczej lekka i nie utrudnia mi podstawowych potrzeb jak oddawanie moczu, masturbacja itp. ale i tak mi przeszkadza. Pod gorącą wodą skóra ściąga się trochę lepiej, ale i tak nie jestem pewien czy w ogóle kiedyś widziałem swój żołądź. Pewnie przez to że jest cały czas okryty, kiedy jednak ściągnę trochę skóry i żołądź dotknie czegokolwiek powoduje to u mnie nieprzyjemne uczucie. Poszedł bym z tym do lekarza, gdyby nie dwie rzeczy: pierwsza, moi rodzice nie rozumieją problemu. Mówiłem o tym tacie, ale on uznał to za normalne. Druga to taka, że panicznie boję się jakichkolwiek operacji (przeszedłem już jedną operację z powodu choroby Crohna). Jeżeli już musiałaby być jakaś operacja/obrzezanie, to czy nie będzie trzeba mi zakładać cewnika? I czy będzie można takową wykonać w znieczuleniu miejscowym? Najbardziej jednak chciałbym wiedzieć czy są jakieś domowe metody na wyleczenie tego, bo jak mówiłem - boję się operacji. Proszę o pomoc.
 

Barthx

New member
Witaj. Najlepiej to jakbyś pokazał zdjęcia jak to wygląda jeśli jesteś w stanie ściągnąć napletek w zwodzie jak i w spoczynku poza rowek żołędziowy i rozprowadzić go po trzonie(tylko w zwodzie) a przy tym nie czujesz żadnego dyskomfortu ani bólu to nie ma mowy o srulejce. To że żołądź jest wrażliwa z czasem się przyzwyczaji tylko trzeba tam zaglądać. Co do zabiegu to odpowiem jak uda Ci się to zrobić narazie nie ma co sobie zaprzatac niepotrzebnie tym głowy. Pozdrawiam
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
I co to jest max ile zsuwasz napletek? Bo mi sie wydaje ze nawet nie próbujesz go sciagnac w dol w zwodzie. Jezeli nie mozesz dalej zsunac to tak masz stulejke. Twoj ojciec bzdury gada albo sam ma stuleje i mysli ze tak jest dobrze.
 

Barthx

New member
No skoro nie możesz go dalej rozciagnac no to stulejka. Spróbuj go pomoczyć w wannie w ciepłej wodzie. Może to trochę rozluźni skórę a jeśli to nie pomoże to raczej bedziesz musiał odwiedzić lekarza. Radził bym ci pobróbowac i poćwiczyć może uda Ci się to ściągnąć ale pamiętaj nic na siłę jeśli będziesz czuł strasznie dużo dyskomfort to nie szarp na siłę być może wedzidełko jest za krótkie i też wpływa na ściągnięcie skóry. Narazie pobrobuj z tą ciepła woda kąpiele w wannie poćwicz i zobaczysz czy coś z tego bedzie
Pozdrawiam
 

Vinnie1

New member
Że bzdury gada, wiedziałem od samego początku kiedy sobie wygooglowałem o stulejce i zauważyłem że raczej ją mam. Dlatego właśnie pytam się na forum zamiast w domu. W każdym razie dzięki za wszelką pomoc.
 

Podobne tematy

Do góry