• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

stulejka szczecin

grzybson

New member
Cześć piszę do was w sprawie która ostatnio mocno siadła mi na głowę, borykam się z problemem ciężkiego schodzenia napletka podczas wzwodu, byłem u specjalisty który po obejrzeniu mnie w stanie spoczynkowym (pokazałem też zdjęcia w lekkim wzwodzie) stwierdził że mam nieco krótkie wędzidełko i że w razie dyskomfortu podczas stosunku mam sie zgłosić, zdaję mi się że problem lezy tez w nieco przyciasnym napletku gdyż gdy go ściągam podczas erekcji żołądź pompuje się i staje się nabrzmiała szukam kogoś kto zmagał się z podobnymi problemami i poleci kogoś ze Szczecina do diagnozy ale też i przyszłego zabiegu za ewentualne opdowiedzi dziękuję i pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

grzybson

New member
Po za tym szukam osób po takich przeżyciach w wieku 18/19 lat (wiem kiepski wiek strasznie to przezywam) mam pare pytań i szukam czegoś co doda mi sił 🙂
 

amenek5

Active member
18/19 lat to już spoko wiek. Nie jesteś zależny od rodziców. Więc nie musisz ich prosić o transport, podpisywanie dokumentów i tłumaczenia się zbyt wiele.
 

Dawid88

Member
Pamiętaj, że zajęcie się wędzidełkiem przy choćby lekkiej stulejce nie rozwiązuje problemu, a problem dotyczy wielu facetów. Poczytaj historie kolegów z forum i zrób co trzeba raz a dobrze.
 

Blackjack

New member
Nie wiem u kogo byłeś w Szczecinie, ale u mnie najpierw podczas seksu zerwało się wędzidełko, potem w związku z moją cukrzyca pojawiły stany zapalne trudne do opanowania i w efekcie… stulejka wtórna. 2 tygodnie temu robiłem całkowite obrzezanie. Generalnie byłem u dwóch lekarzy i obaj powiedzieli, że nie ma co kombinować z częściowym tylko od razu robić całe. Różnie się może sprawa potoczyć w twoim przypadku, u mnie sprawa wędzidełka skończyła się całkowitym obrzezaniem ;)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 12
D Stulejka Czynnościowa Stulejka 35
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry