• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka robiona za 5 tys w prywatnym szpitalu

abcdabcd

New member
Witam .
Najpierw zrobił mi się w grudniu załupek , bujanka po sorach itp (klimaty covidowe) Bujałem się z załupkiem kilka dni .
pomogl mi od ręki chirurg z prywatnego szpitala (nazwiska i miasta nie chce zdradzać)
Bez zbędnego gadania facet po 60 mi pomógł , za nałożenie spowrotem napletka nie skasowali dużo bo z konsultacją 400 zł , wiec zadowolony wręczyłem doktorowi 200zł.
Wgl w grudniu chciałem już robić stulejke (odkładałem kasę) ale wiadomo człowiek załatany wiec gdyby nie ten załupek pewnie nie byłbym nadal zoperowany . Na wizycie kontrolnej umówiłem się na stulekę pod koniec stycznia za przeszło 5tys zł .

zabieg wykonany miał być na sali operacyjnej w znieczuleniu całkowitym z łóżkiem szpitalnym na dobę .

w dniu operacji gdy byłem już w szpitalu lekarz powiedział ze znieczulenie będzie miejscowe
Takie coś mi pan chirurg zostawił
Generalnie nie zostałem poinformowany o tym ze możliwe jest obrzezanie laserowe i ze są różne style obrzezania .
Za 5 tys czuje się oszukany , poszedłbym o wiele taniej do pierwszego lepszego urologa czy chirurga laserowo z Google .
Mam nie duży penis i wpływa to negatywnie na moja pewność siebie , chętnie pozwałbym ten szpital czy tego pana chirurga na konkretną kasę . Proszę o pomoc jak zabrać się za pozew , czy należy się pozew , na jaką kasę można liczyć i jak się tego pozbyć . Starszy pan chirurg ma dobre poczucie chumoru bo powiedział jeszcze na wizycie kontrolnej ze to może być seksowne . Z góry sorki za język
 

nope

Well-known member
Panie nic nie poradzisz. Jedynie poprawka ci to usunie. Nie wybieraj lekarzy pod wzgledem ile kosztują tylko jak szyją.
 

abcdabcd

New member
Czyli pozwać nie za bardzo będzie jak ? Po doświadczeniach z państwowym systemem opieki zdrowotnej ten facet zrobił dobre wrażenie . W sumie byłem głupi bo zasugerowałem się ze prywatny szpital to dobrze zrobią a nie w warunkach ambulatoryjnych . Wiece może jak nazywa sie mój stan penisa ? Macie kogo polecić z poznania ?
 

Trolo

Well-known member
Moim zdaniem chirurg plastyczny by Ci to ładnie usunął, ewentualnie idź do jakiegoś innego na konsultację. Może coś poradzi.
 

nope

Well-known member
Mysle ze tutaj pozwy nie pomogą. Urolog z problemow wyleczyl ale estetycznie nie zrobil zreszta to walka z wiatrakami. Tak jak trolo też pisze to możliwe ze da sie to usunąć nie robiąc obrzezania na nowo a jedynie rozgrzebując to miejsce. Popytaj roznych lekarzy moze cos sie da zrobić, bo pozatym masz ladna blizne i zachowane sporo wewnętrznego napletka
 

nope

Well-known member
Nie doradzimy. Ale mysle ze wiekszosc urologow będzie chciała obrzezać na nowo. Odwiedz kilku panów z tych profesji bo warto polatać najpierw i sie zorientować co mają do powiedzenia.
 

nope

Well-known member
Nie ciężki. Chodzi o to że szkoda tego cięcia bo pozatym jest ładne. Z reguły spotykalem sie na forum z tym, że jesli ktos mial coś zrypane to lekarz obrzezał na nowo a to sie liczy z tym ze masz znowu ciecie dookola i sie wszystko goi na nowo a nie tylko to miejsce. Nie doradze bo zbytnio nie widzialem.na forum zeby ktoś mial.np.tylko kawalek skory wycinany.
 

abcdabcd

New member
Dzięki za info . Umawiam się do specjalisty , będę relacjonować temat do końca . Jak by ktos miał ochotę coś dodać , zapraszam temat otwarty
 

MarcinBbb

Member
Z Poznania najlepszy jest Dr Tondel tez planuje zabieg poprawkowy u niego na jesień.
Ja to dopiero miałem spaprany zabieg .
 

abcdabcd

New member
No czytałem właśnie ze dr Tondel . Ale mądry Polak po szkodzie . Ja się sugerowałem tym że załupek sprawnie ogarnął to i z stulejką sobie poradzi . Starszy gość niskiego wzrostu więc pomyślałem że jak Chińczyk składający elektronikę da radę …
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 12
D Stulejka Czynnościowa Stulejka 35
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry