• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka przy wzwodzie

Trolo

Well-known member
Witaj. Skoro się boisz to może opisz jaki masz problem dokładnie, wstaw zdjęcia.
Jeżeli zsuwasz napletek w spoczynku, a we wzwodzie nie to masz stulejkę niecałkowitą.
Jeżeli nie zsuwasz w spoczynku i wzwodzie to masz stulejkę całkowitą.
Spróbuj w nawilżeniu zsunąć napletek, wstaw jakieś zdjęcia obrazujące problem wtedy coś można powiedzieć.
 

718161

New member
Witaj. Skoro się boisz to może opisz jaki masz problem dokładnie, wstaw zdjęcia.
Jeżeli zsuwasz napletek w spoczynku, a we wzwodzie nie to masz stulejkę niecałkowitą.
Jeżeli nie zsuwasz w spoczynku i wzwodzie to masz stulejkę całkowitą.
Spróbuj w nawilżeniu zsunąć napletek, wstaw jakieś zdjęcia obrazujące problem wtedy coś można powiedzieć.
Jak mam tutaj wstawić zdjęcia
 

718161

New member
Wrzucasz na hosting imgur.com i wklejasz linki do zdjęć.
Jednak nie mam Stulejki tylko chyba mam wędzidełko w sumie sam nie wiem trochę się boje... mam nadzieje ze jest w porządku. a nawet jak nie jest w porządku to nic chyba z tym nie zrobię :/ wstydzę się powiedzieć Rodzicom
 

randomguy66

New member
Nie bój się to nic takiego każdy przez to przechodził, myślę że twoi rodzice to zrozumieją imo nie rozumiem tego to jest choroba jak każda inna jak byś miał coś z paznokciem , trzeba iść do lekarza i tyle nic takiego a że miejsce intymne to co takiego , nie rozumiem tego tematu tabu w Polsce.
 

Podobne tematy

Do góry