• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka pełna problem...

CoRobic22

New member
Witam, otóż mam dość duży problem ponieważ od bardzo długiego czasu mam problemy z oddawaniem moczu jest tak ze chce mi się, ale nie mogę.. Jechałem za granicę ok 9h raz stawalismy i mi się chciało ale nie mogłem musiałem trzymać do dojazdu na miejsce... Po drugie, po oddaniu moczu(nie zawsze) brzuch mnie pobolewa, mam pod napletkiem mastke i swędzi czasami strasznie, miałem 3razy tak ze zemdlalem ale to chyba nie przez to, byłem u lekarza i nie ukrywam wypisał mi skierowanie do urologa to było dawno ( grudzień 2014), lecz bałem się co on mi powie i niestety nie poszedłem.. Mam strasznie niską samoocenę dziewczyny nie mam i nigdy nie miałem ( sam jestem ). Nie wiem co robić lekarz się wkurzył za to że dostałem skierowanie a nie poszedłem i tak naprawdę do tego rodzinnego nie pójdę, chyba że do innego. Nie wiem co dalej praktycznie straciłem sens życia.. W dodatku mam problem ze skórą tzn jakieś plamy takie białe i ja myślę że to od stulejki stanu zapalnego, no ale nie wiem.
. Nie wiem co robić, źle mi z tym, wstyd mi jak ja będę po domu chodzić z tym... Masakra i tyle, wszystko do bani... To chyba wszytsko :( nikomu nie życzę takich przeżyć jakie ja mam teraz ..
 

Klaus1

New member
No facet bierzemy się w garść. To taki problem, ze jak go zalatwisz to nawet nikt nie bedzie wiedzial co ci jest! Rusz sie i to zalatw, bo to predzej czy pozniej bedziesz musial zrobic, a lepiej wczesniej niz ma sie jakis powazny problem zrobic...
 

wawel1234

New member
No to gratuluję rozwagi.

Nikt nie postawi Ci diagnozy przez internet. Biegnij do urologa albo do dermatologa natychmiast. Miej świadomość, że jeśli zaniedbasz taką chorobę to może doprowadzić nawet do nowotworu. Chyba nie chcesz stracić wacka?
 

CoRobic22

New member
Nie chce stracić przyjaciela, bo wtedy to chyba śmierć by pozostała... Nawet jakby okazało się ze rak to trudno.. Na pewno bym się nie dał ciąć tak żeby go całkowicie stracić... Nawet jakby to miało się skończyć śmiercią. No właśnie, nie wiem ile będę czekać aż mnie przyjemnie na stół, a jakby było to szybko, to chyba pozostaje obrzezanie całkowite? To chyba boli no nie? Zresztą u mnie jest ten urolog co na komisji wojskowej byłem i badał ale nie patrzył na penisa tylko w majtach i teraz mi tak wstyd do niego iść a do Wrocławia mam kawałek.. Nie mam hajsu bo prywatnie byłoby lepiej, a tak sobie pomyślą gdzieś w ośrodku bo u nas jest ośrodek pełno ludzi i tak wstyd do urologa wchodzić :((
 

rekin

New member
Wstyd chodzić do urologa? Chłopie, polecam Ci też psychologa zaliczyć (piszę to niezłośliwie), bo widzę, że problem jest kompleksowy.
 

Rafaelo91

New member
Poczytaj posty/historie kilku wybranych użytkowników. Może to pomoże Ci dojrzeć do jedynej, słusznej, męskiej decyzji. Jedni mają mniejsze inni większe problemy po zabiegu ale sobie jakoś radzimy i zdecydowana większość raczej jest zadowolona ze swojej decyzji. Z czasem może być tylko gorzej. Co do skierowania to chyba nie ma jakieś daty ważności przynajmniej na swoich nigdy czegoś takiego nie zauważyłem. Nie wiem co Ci jeszcze napisać na zachętę chyba porządnego cyber-kopa w dupę dać :p
 

CoRobic22

New member
Nie potrzebuje żadnego psychologa i Ci to udowodnie! Macie racje jutro jadę się ubezpieczyć, w poniedziałek idę do lekarza po skierowanie, tak jak piszecie,, prędzej czy później i tak będę musiał to zrobić " nie wiem czemu tak zwlekalem, na prawdę mnie to już denerwuje i nie daje rady z tym :/ , zacisne zęby i pójdę! Pewnie będę musiał czekać miesiąc dwa... Ale.. Dam rade w końcu trzeba wziąć się za siebie!
 

CoRobic22

New member
Poczytaj posty/historie kilku wybranych użytkowników. Może to pomoże Ci dojrzeć do jedynej, słusznej, męskiej decyzji. Jedni mają mniejsze inni większe problemy po zabiegu ale sobie jakoś radzimy i zdecydowana większość raczej jest zadowolona ze swojej decyzji. Z czasem może być tylko gorzej. Co do skierowania to chyba nie ma jakieś daty ważności przynajmniej na swoich nigdy czegoś takiego nie zauważyłem. Nie wiem co Ci jeszcze napisać na zachętę chyba porządnego cyber-kopa w dupę dać :p

Czytałem posty, nawet po 20 razy te same, skierowanie jest na miesiąc chyba ważne..
 

CoRobic22

New member
Rafaelo91 masz rację z tego co wyczytałem teraz to na rok ważne zaraz zobaczę co pisze na skierowaniu i jutro jadę się ubezpieczyć i lecę do urologa!
 

Klaus1

New member
Pomysl sobie tak: nie jestes pierwszy ktory ma stulejke, wbrew pozorom duzo facetow ma z tym problem czy z wedzidelkiem. Nie beda patrzyli na ciebie jak na wyjatek ktoremu skora nie schodzi, programu w tv nie zrobia. Luz, takich jak ty maja setki, podchodzisz robia swoje i uciekasz :)
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Oprócz tego ze w tytule kolega napisał ze ma stulejke pełną to nie wiadomo czy tak jest. To ze bolalo cie podbrzusze to logiczne bo trzymales mocz iles tam godzin. To ze nie mogles odlac się na stacji nie znaczy ze stulejka tylko blokada psychiczna przed innymi ludźmi przebywającymi w kiblu lub stres ze akurat ktoś może wejść. Skoro na miejscu juz mogles się normalnie odlac. Później napisales ze pod napletkiem masz mastke. Jak zobaczyles co masz pod napletem jak masz pełną stulejke? Twój post to taki krzyk paniki. Zamknij oczy i wal do gabinetu lekarskiego. Wstyd zostaw w kieszeni. Myślisz ze kogoś to obchodzi w poczekalni z czym idziesz? Każdy z tych ludzi ma swoje problemy. Jedni pewnie gorsze od twojego i tez nie dają po sobie znać co im dolega.
Z tym rakiem to tez żeś wyskoczyl. Chlopie co ty masz za czarne mysli? Nie mdleje się od maski czy tam stulejki no chyba ze się jej nawachales :D
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wiec lec do lekarza jak najszybciej bo im dłużej będziesz czekać tym gorzej a juz widać po twoich listach ze ci zaczyna psycha siadać. Lec zrób co trzeba i będziesz mieć spokój.
Druga sprawa ze twoja stulejka nie ma wpływu na oddawanie moczu. Skoro możesz trochę naciągnąć to znaczy ze ujście cewki moczowej jest wolne.
 

CoRobic22

New member
Szukałem urologa i jest w Kłodzku wiec nie musze na szczęście iść tutaj :) Także w poniedziałek max we wtorek polecę i w końcu pozbedne się tego problemu i wszystko wróci do normy, tak wiem psycha mi siada :/ ale zacisne zęby i polecę!
Mam jeszcze pytanie, co polecacie? Obrzezanie całkowite? Hmm... :/
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
To jest twój max jaki naciagasz skore? Tak czy siak trza ciąć. Czy całkowicie czy częściowo to musi ocenić lekarz. No chyba ze nie zależy ci na napletku w ogóle to od razu idź w całkowite. Ja mam całkowite mimo ze stulejki jako takiej nie miałem. Mogłem napletek ściągnąć w wzwodzie do końca a nawet dalej :D tylko ze miałem pierścień przyciasnawy i efekt w wzwodzie mnie zdenerwował. Wizualnie mnie na tyle wkurzalo ze poszedłem na zabieg.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No to zdjęcie mówi więcej. Wydaje mi się ze tylko całkowite wchodzi w gre. Widać ze skora jest ciasna i plastyka tutaj nie pomoże. Idź do lekarza a strach, wstyd czy co tam masz schowaj do kieszeni. Końcówkę napletka masz mocno zaczerwieniona, jakas infekcja albo zapalenie, dlatego cie pewnie swedzi. Pewnie i mikro pekniecia są. Może być ze urolog pierw będzie kazał ci wyleczyć co tam siedzi w skórze zanim będzie mógł kroić.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry